Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Słuchajcie, ja znowu z głupim pytaniem wyskoczę, bo doświadczenia nie mam... Nigdy nie mierzyłam temperaturki, dzisiaj dopiero pierwszy raz... Jaka powinna być po owulacji? 36,9 jest ok?? Dodam, że ja przeważnie około 36,4 mam, tak jakoś dziwnie... No i kiedy ma spaść - dzień przed @, czy może też kilka dni przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ania ja mierze wieczorem więc u mnie jest zawsze wysoka tylko jak mam niepłodne to mam poniżej 37 ale to tak 36,8 36,9 ostatnio dzień przed okresem spadło mi z 37,6 do 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ale wiecie co martwie sie bo jajniki przestały mnie kłuc jak kuły ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmierzyłam po raz pierwszy dzisiaj rano i miałam właśnie 36,9. To chyba nie za wysoko, skoro Wy macie powyżej 37... Ale to chyba nie @, bo jeszcze kilka dni... Mam 24dc... HHHmmm, tak to jest, jak się nigdy nie mierzyło i nagle zaczęło i nic nie wiadomo... W każdym razie, jeśli to 36,9 to u mnie podwyższona temparatura a w niedzielę rano spodziewam się @, to w sobotę prawdopodobnie spadnie, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ania moja kuzynka mierzy o 6 rano i ona właśnie najwyższe temp ma na takim poziomie jak ty teraz a w moim przypadku temp spada dzień przed okresem ale musisz pomierzyć cały cykl temp to będzie dla ciebie wszystko czytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myślałam. dzięki maybe :) W sumie to nigdy nie mierzyłam, bo nie było takiej potrzeby i teraz też nie ma, ale chyba ciekawa jestem, jak to u mnie jest... Może skoro już dzisiaj zaczęłam, to pomierzę do końca tego cyklu. A jak @ przyjdzie, to już regularnie będę mierzyć. A włąśnie, w czasie @ też się mierzy?? No i chyba w ustach albo pod pachą, a nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
oj ania temp mierzy się w pochwie albo w odbycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem maybe, wiem ;) ale wobec tego podczas @ też trzeba mierzyć? Chyba nie myślałaś, że dzisiaj rano termometr pod język wsadziłam, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
:D :D :D ciekawie czy by ci smakowalo :P a tak na powaznie to podczas okresu tez się mierzy a ja mam pytanie do ciężarówek tak na zapas czego nie można jeść i pić jak się jest w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ja to mam szczęście że jak się pojawie to wszystkie znikają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znikają, nie znikają, tylko raczej nie pomogę, bo w ciąży nigdy nie byłam :( a i moja wiedza na ten temat niewielka. Ale któraś z dziewczyn na pewno pomoże... Brzuchatki, gdzie jesteście?? A ja dzisiaj smaka na banany miałam, ale ponieważ w sklepie nie mieli, to suszone kupiłam, tylko chyba mam już dość, bo mnie mdlić zaczyna... Ble :( Jeszcze 2,5 godzinki w pracy... Ależ dzisiaj się ten czas wlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestie żywieniowe zalatwia mamie Maleństwo, więc trudno coś zaplanować, ale wiem, ze nie powinno się jeść surowego mięsa, serów pleśniowych, nie wolno używac też niektórych ziól, o tyle co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
kurcze a dlaczego serów plesniowych nie wolno?? a ja jałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHmmm, a ja bardzo lubię sery pleśniowe. W ogóle lubię sery... Ale skoro nie wolno, to przyjdzie taki dzień, ze się na wędlinki przestawię :) Albo na to, czego dzidzia będzie się domagać :) Wiecie co dziewczyny. Fajnie, że jesteście... Dzisiaj rano miałąm podły nastrój, ale jak się troszkę rozpisałam (wiecej niż zwykle ;) ), to trochę mi się humorek poprawił... Mam nadzieję, że tak już zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to nie zwariować dziewczyny, myślę, że chodzi o nadmiar pewnych produktów, chociaż z tyym surowym miechem (tatar pewnie) to popieram. lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, ale chyba skoro smak się zmienia i zachcianki się ma, to pewnie organizm sam się dopomina, żeby niedobory uzupełnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
nie no tatara w ciąży tez bym nie tknęła pomimo ze uwielbiam ;) jeszcze jedno pytanie do zaciążonych i mierzących wcześniej temp: kiedy temp zatrzymuje się i utrzymuje na jednym wysokim poziomie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeezuuuuuuuuuu!! Dziewczynki - kiedy ja nadrobię zaległosći???????????? hihihihi - dziekuje wam bardzo za życzenia. Jedno moje marzenie juz się spełniło :) jestem w ciąży - a reszta też mam nadzieję że się spełni :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
naprawde nie ma tu ciężarówek które mierzyły temp?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura po owu jest wysoka, spada w pierwszym dniu @, jeśli jej nie dostjesz - jesteś w ciązy to temp się utrzymuje, ja już potem nie mierzyłam, wiec nie wiem jak to dalej jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
gonia ja to wiem tylko umnie temp od czterech dni jest identyczna i wysoka i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo w zeszłum miesiącu to w owulacji po miałam wysoką temp ale skakała sobie na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura to subiektywna sprawa, każdy ma inną, dlatego trzeba patrzeć tylko na siebie i porównywac wzrost i spadek do swojej temperatury. Co do jedzenia to serków pleśniowych nie wolno ze względu na bakterie listeriozę powodują czy jakoś tak. Nie wszystkie serki mają te bakterie ale czasem w procesie pleśnienia się wytwarzają. Trzeba owoce dobrze myć, orzechów za dużo nie można bo uczulają potem dziecko, surowego mleka, jajek mięsa. Więcej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
mam rozumieć że surowych jajek nie wolno ;) a co do surowego mleka to szkoda bo ja gotowanego bleee nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! Nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta no może Estella i Soul:-) Kobietki na pewno wszystkim się uda!!Ja równo rok temu pisałam ze mam doła ze pewnie znowu się nie udało,na początku listopada była ogromna niespodzianka czyli 2 kreski a teraz trzymam właśnie moją kruszynkę na kolanach która tak najadła się brokułów że ledwo żyje:-) Trzymam za Was wszystkie kciuki a oto moje maleństwa:-) http://bobasy.pl/?u=1306&s=5ad37acbe97050e37ee79e0857050414& Buźaki ode mnie oraz Zuzy i Wiktorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - sliczna rodzinka :) udało ci się trafić w bliźniaki bez pomocy farmaceutycznej ? ja bym chciała (wiem, szalone, ale tak jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
nie no rozpłynełam się domi :D jakie one cudne matko :D :D :D az dwójeczka ci się powiła no piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×