Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Zabajona dzięki!🌻 Dwa lata przed starankami brałam pigułki a w rodzinie bliźniąt brak! Przesyłam Ci bliźniacze fluidki bo to cud natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
nikt nie chce ze mną gadac to ide do domku pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe - nie denerwuj się, widocznie nikt nie umie ci odpowiedzieć :) no ja na pewno nie odpowiem, bo nie jestem i pewnie jeszcze jakiś czas upłyunie zanim zajdę :) spoko malutka :) Domi - dzieki za fluidki, jak narazi emarzę chociaz o jednym maluszku, chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Domi:D 🌻❤️ Ja Cię doskonale pamiętam. Sliczny Ten Twój szkrab. :) A zdjęcia drugiej gdzie znajdziemy? :) Buziaczki dla Nich. 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
jeszcze szybkie pytanko i prosze o szybką odpowiedz bo juzide do domu czy ,herbatkę melisa+gruszka moge pić bez ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi gratuluję slicznych córeczek - niech chowają się zdowo i rosną ładnie . Pozdrawiam uciekam do domku papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyprawy trzeba uwazac w ciazy np. zakaz tymianku - powoduje poronienia no i wątróbki się na początku nie powinno jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jogurt campina też ma te bakterie, co do innych musisz sprawdzać w sklepie na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe ja bym z Tobą gadała cały czas gdybym mogła tylko że ja dzisiaj wyjątkowo mam czas bo drugą lalką zajmuje się koleżanka normalnie to nie mam tak dobrze!Melisę z gruszką pij śmiało ja popijałam ją przez całą ciążę. Asiu dla Ciebie duża buzia!!!! Wszystkim jeszcze raz dziękuję i wierzę że za rok tak jak ja będziecie chodziły na rzęsach ze zmęczenia:-)Bo to tak kolorowo tylko to nie jest:-)A tak poważnie to trzymam za Was wszystkie kciuki!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
sery plesniowe zawierac moga bakterie Listerie monocytogenes, o ktorej zrobilo sie glosno w ostatnich latach, bakteria ta swobodnie przezywa w temp lodówkowej i sie rozwija, jest niebezpieczna dla kobiet ciezarnych bo powoduje poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze co do produktów zakazanych to nie powinno się jeś malin, bo podobno działają poronnie. Piszę o tym, bo widziałam, że często sobie je wzajemnie polecacie. A meliskę na pewno jedną dziennie możesz wypić. Ona działa tylko uspokajająco. Jeżeli masz niskie ciśnienie to nie pij więcej, bo ja kiedyś prawie zemdlałam jak przy baaardzo niskim ciśnieniu wypiłam melisę:). Moja koleżanka piła meliskę przez całą ciążę i się śmieje, że dzięki temu ma spokojną córcię. Nadmienię, że córcia całkowicie zdrowa jest. I słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe, odpuść melisę przeczytaj to artykuł medyczny: Nie zanotowano efektów ubocznych lub objawów zatrucia spowodowanych melisą, ale ponieważ jest stosowana do wywoływania miesiączki, nie stosuj jej kiedy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
bakterie zawarte w jogurtach sa absolutnie bezpieczne bo naleza do grupy bakterii kwasu mlekowego i swietnie wplywaja na flore bakteryjna jelita.. tez sie staram o dzidzie ale pojawiam sie w topiku wrzesniowe a do Was zajrzalam tak na chwilke pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lid de o malinach też słyszałam one działają jak naturalny antybiotyk i polecane są przy przeziębieniach ale na duża skalę mogą zaszkodzić a poza tym jest zagrożenie toksoplazmozą bo lisy sikają na nie Co do melisy jednemy szkodzi drugiemu nie ale po co ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawendy nie wolne nawet olejków. Oczywiście to pewnie jest ostrożność na wyrost, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po to, że coś trzeba pić, a kawa, czarna herbata i ziółka nie są polecane. Przeciez trzeba coś pić poza mlekiem i wodą niegazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jak się czasem wypije to nie zaszkodzi ale chodzi o to żeby za często nie pić. Ja bym nie chciała narażać niepotrzebnie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie można pić od czasu do czasu herbatkę z melisy i nie szkodzi ale chodzi o to że nadmiar jest niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, cześć! tak długo sie nie odzywałaś! ależ te panienki są cudne - laleczki, że hej!!!! piękne! Foli, a teraz mierzyłaś tempkę? zmierz rano jeszcze po przebudzeniu. Ja wiem, że i ten cykl do d...czuję, że piersi \"spadają\"...no cóż...teraz czas wypowiedzieć walkę bakteriom...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
co do ziół trzeba dokladnie czytac w jaki sposob wplywają na organizm, melisa obniża cisnienie, wplywa tez na uklad nerwowy, powoduje senność, a tej senności w pirwszym trymestrze nie brakuje, ja przesypialam 16 godz na dobę, dorze jest pic po 38 tyg ciąży herbatę z liści malin bo przygotowują szyjkę do porodu, tak samo krocze mozna smarowac olejkiem migdalowym(uwaga bez alkoholu), aby uniknąć cięcia, a co do jedzenia to ważne aby unikać surowego mięsa ze wzg na tokso.., nawet nie probować mielonego, sery pleśniowe, natomiast kawa i herbata?? ja przd ciążą bylam kawosz i lekarz nie kazał mi odstawić nagle kawy ale stopniowo, aby organizm nie przeżył szoku ja odstawiłam, bo wiadomo ale jadłam niesamowite ilości słodkiego bułki maślane, bułki z dżemem kakao, pączusie itp i moja mała woli tez słodkie, na mleko nie miałam ochoty ale tez słyszałam żeby ograniczać, ale jajka jadłam ciągle na miękko i przytyłam przeszło 20 kg!!!!, ale teraz mam mniej niż przed ciążą ale jdno jest pewne to jest tak cudowny czas że niczego sobie nie odmawiać(oczywiście w granicach rozsądku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
i min dlatego tak nie mogę doczekac się drugiej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
cześć Domi ja też mam majową panienkę tylko rok starszą, ale twoje są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×