Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja robiłam wieczorkiem i wyszedł.ja juz uciekam, mam trochę pracy w domu..pozdrawiam :-)))))))))) życzę miłego dnia wszystkim :-))):-))))):-))):-)))):-)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale chamstwo, dwa dni temu dzwoniłam do szpitala i pytalam o badanie beta hcg, powiedziała mi że tylko do 10.00 a teraz dzwoniłam jeszcze raz i powiedziała mi dze po 15.00 tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieładnie- oszukaństwo. Moze wtedy baba na recepcji miała zły dzień. Nie zastanawiaj sie tylko po pracy szybciutko idz i zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a może to był znak ;) Może w poneidziałek test by nei wyszedł, a dzisiaj... Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ale wy jesteście :( przecież są ciężarówki które moga sprawdzić gdzie maja macice same a najbardziej te które są we wczesnej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem we wczesnej ciazy ale sobie paluszków nie wsadzam :-))))) wiec nie poradzę nic..jeżeli masz jakieś objawy to idz do lekarza i wszystko sie wyjaśni:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meybe - ja równiez sobie paluszków nie wkładam - basieńkaaa ma rację - zrób test!! Basieńkoo - nie wiem co mam o tym myslęć - może wtedy test był za wczesnie zrobiony - niech spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i śpieszę z WIELKIMI GRATULACJAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę, starająca, dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe- jak dziewczyny nie sprawdzały wczesniej, to jak teraz mogą wiedziec. To trzeba dośc długo baać, by poznac swój organizm i wyczuć różnicę. Więc nie miej żalu. A 100% pewnośc bedziesz miała po teście niż doszukiwaniu u siebie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! gratuluję nowej Mamusi! Za godzinę ide na wizytę, ależ się przeokrutnie boję, ojej. A palmienia mam nadaj i chyba jakby intensywniejsze. Czyżby w tym miesiącu dorawał nas jakiś wirus plamień? zobaczcie ile z nas ma je ma...normalnie obłęd!!! czytałam na topiku o rodzących, że Soul lada dzien urodzi. Juz nawet wczoraj była w szpitalu, ale jej nie zatrzymali. Najlepiej jakby w sobotę urodziła. Jejku, już! a dopiero co zobaczyła dwie kreseczki! Soul biedna cierpi z bólu :-( Soul kochana, jak to może, przypadkiem czytasz, to trzymaj się. Życzę Ci lekkiego i szybkiego urodzenia dwóch ślicznych perełek - ciekawe czy będzie parka mieszana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! cześć lid! zaczęłam tyć!!! 1 kg przez tydzień, a minęły już ponad 3 tygodnie :D więc sama policz :D jeszcze nigdy w życiu nie ważyłam 60kg!!!!!! 55 to był max, jednorazowy wybryk, ale jak to mi kiedyś dede powiedziała - miałam niedobory sprzed ciąży i teraz muszę nadrobić. widzę, jeszcze nie doczytałam do końca, że jest kolejna zafasolkowana - GRATULACJE!!!!!!! 🌼 która następna w kolejce? kurde, od niedzieli mam jakiś cholernie uporczywy kaszel, biorę tabletki emskie - nie wiecie, czy można je w ciąży??? bo zanim spytałam lekarza to wzięłam, bo mi po nich trochę przechodzi, a brzuch mnie już od tego szczekania trochę boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
dziewczyny ja nie mam żalu ani pretensji no co wy ;) testu nie robie bo poczekam na okres przed może nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ostatnim razem jak kupiłam sobie test to odrazu dostałam okres wiec wole poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajaca wielkiee gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeee!🌼 Teraz sie kobietko oszczedzaj;) Cudnie czyta sie o zafasolkowaniu, łzy same napłynely mi do oczu:) Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
a byłam przed chwilą na dworze i tak i de gadam z babka i nagle czuje takie ciepło przepływające przez... i mówie no nie dostalam. Przyleciałam do pracy i pierwsze co do kibelka ale fałszywy alarm śluz biały jakiś taki nawet nie wiem jaki powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Starająca, gratulacje!!! teraz o mierzeniu tempki, nei pamiętam któraś babeczka mierzy wieczorem, nc bardziej mylnego, jeśli do celów \"ginekologicznych\" to tylko rano, przed wstaniem z łóżka, mówieniem itd i o względnie stałej porze. Dopuszczalne róznice to plus minus dwie godziny i po conajmniej 6-cio godzinnym śnie. Kłopotliwe, ale tylko tak zmierzona tem może być uznana za miarodajną. Sory, ale o 21 wynik można sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
gonia o godzinie 21.30tez mozna zaobserwowac zmiany temp. bo u mnie to jest bardzo czytelne. moze i temp. jest znacznie wyzsza niz ranna ale zmiany widac. A lekarz powiedział że wieczorem też można byle o tsałej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 Hej Estelko- trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.🌻👄❤️ Goniu- zgadzam się co do joty z Tobą apropo tempki. Gdybyś była z trójmiasta, to pomyslałabym, ze chodziłyśmy do tego samego lekarza. :D Mi dwóch lekarzy specjalistów mówiło o mierzeniu rano temp. i to wszystko co napisałas. Takie samo zdanie jest bodajze na stronie ncp. Meybe- jezeli dziś masz termin @ - to zatestuj jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi pan doktor powiedział (jak chciał, zebym temperaturkę mierzyłą), że wiarygodna jest tylko rano, bo jesteśmy po nocy, wypoczęte, spokojniejsze... Wieczorem temperatura obrazuje cały dzień, czyli nerwy, bieganinę, zmęczenie... I pewnie jakieś zmiany widać, ale podobno nie do końca wiarygodne to jest... Zresztą nie wiem, bo sama od dwóch dni ekperymentalnie mierzę (rano :) ) więc jeszcze zmian nie zaobserwowałam, ale pewnie co lekarz, to teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ja za każdym razem mierze wieczorem i jestem w stanie stweirdzic kiedy mam owulacje. u mnie jak w zegarku 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meybe nie wiem co ty masz za lekarza ale mój gin mi mówił o tempce ale identycznie jak Goni i Asi!!!! No raczej kilku specjalistów z różnych części Polski nie może się mylić. A jeśli nie dostaniesz dzisiaj @ to jutro zrób test i nie panikuj bo to i tak ci nic nie pomoże - co ma być to i tak będzie i tego już nie zmienisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
macie racje z tym co piszecie ale u mnie wykres jest czytelny moze dlatego że o 8 zawsze siedze przed telewizorkiem i mam 1,5 h na wyciszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak tu się przestawić na regularne mierzenie temperatury? wstaję o 6 rano, musiałabym wstawać przed 6:( w weekendy nikt by mnie tak rano nie zerwał... a jestem obowiązkowa - jak bym zaczęła, to pewnie bym się wciągnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
moja kuzynka tak mierzy i nastawia sobie zegarek na 6 mierzy i idzie dalej spać :D tylko to nie dla mnie bo ja jak się obudze to już nie usnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najlepszą metodą jest bioself, pika sobei o ustalonej porze, mierzyłam nim prawie przez sen i spałam dalej, on mi pokazywał niepłodne, płodne i owu, liczył dnie cyklu i jeszcze dawał możliwość wydrukowania lub tylko przejrzenia ostatnich 12 cykli z max dokładnością, ponadto jak zaciążyłam napisał na wyświetlaczu nieśmiało baby? na prawdę szczerze polecam bo jest niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×