Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

bo juz myslałam że od plamienia wtedy to dopiero by bylo. A tak wogóle to dziś ide do lekarze ogólnego do kontroli bo od 9 dni jestem na zwolnieniu ze wzgledu na oskrzela. Jutro znowu do pracy ojoj ale mam lenia. Słuchajcie w jakim stopniu stres wpływa na niemożnośc zajścia w ciąże? Trzymam kciuki by Zabajona dostała w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, małymi kroczkami do przodu ;) dlatego juzn ie chcę pitolić o własnych odczuciach podczas cyklu, to bajanie zostawię dla mojej mądrej panie doktor jak u niej się zjawię, a myslę, że będzie to dopiero po @, czyli około 10.11, o ile będzie 28.10. A jak wczesniej się zjawi (brrr) to będę u niej wcześniej. Zobaczymy co dalej mi przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik chcesz info na temat niepękania pęcherzyka? czy tak? Kocio, stres wpływa na hormony a one na mozliwość zajścia w ciążę, ale ja nie przeceniałabym roli stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnei brzusio, boli, ale dziwnie, po prawej stronie, małpowo, ale nie po środku, ale tak jakby prawy jajnik :-o no mam nadzieję, że tam się teraz nic nie natworzyło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trapi również to zejeśli u mnie@ wystąpi później niz po 25dc to zrobię sobie test (nie wytrzymam dłuższego napięcia).i tu mam problem duży,bo wyczytałam ze po tym pre.test moze wyjść dodatni mimo braku ciazy!!bo w składzie tego pregnylu jest gonadotropina!będzie wtedy cholernie przykro podwójnie,jak po teści lekarz stwierdzi ze to tylko pre tak mi zrobił!wspomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - więc może nie rób testu tak szybko, rozczarowanie o połowe mniejsze, choć wiem - i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będę musiała czekac powiedzmy do 30 dc i isć do gina. i człowiek naprawde się nakręci bardzo.a ostatnio mój cykl trwał 34 dni!przyjdzie zwariowac gdy tak się zdarzy.dzięki dziewczyny bardzo. wyjścia nie ma,trudno.tylko chciałabym zeby mój organizm zlitował się nade mną i jak mam dostac to w terminie wcześniejszym niż 33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona nawet jesli zrobię test w 30 dniu cyklu to wynik moze byc fałszywy i to jest feler.a by lekarz potwierdził lub nie to musi minać trochę dni od terminu spodziewanej@.to jest feler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, o niepękaniu jest tyle, że odpowiada za to LH hormon i jeżeli nie pęka to podaje się pregnyl i rzeczywiście test pozytywny może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - tego się nie da uniknąć - znaczy się felerów. Ja sama borykam się z kilkoma felerami (plamienia, skrócony cykl, nadzieja tylko , że uda się farmakologicznie to wyleczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam się bez sensu.przepraszam.nie patrzę na monitor,tylko piszę co myśle i dlatego te powtórki się wkradają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - spokojnie, zdarza się niejednokrotnie nam wszystkim :) tu nikt za to ci nie nawsadza, jak na innych topikach, bo tu są inne - większe problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona u mnie to pączątek nie starań ale stymulowanych staran,wiec u mnie może tez byc to początek góry lodowej,może dojść kolejny problem i kolejny.nieszczęscia chodzą parami.głupie powiedzenie ale czasem się sprawdza .jak mi to nie pomoze na pęknięcie,będzie szukał kolejnych przyczyn,a na pewno się znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, podobno 14 dni po owulacji 9czyli pęknięciu pęcherzyka)test jest wiarygodny, a prelyngyl utrzymuje się ok 5 dni w organizmie więc po 14 dniach test już jest wiarygodny, tyle wyczytałam. Aha pęcherzyk chyba pęka po ok 36 godzinach od podania prengylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zabajona jak nieraz zajrzę w inne to aż skóra cierpnie co się tam dzieje i jak ludzie do siebie sie odnoszą.nie mówię absolutnie o wszystkich,bo by m kogoś obraziła.tu jest naprawde ciepło i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik jak zrobisz test ok. 14 dnia po podaniu prngylu to test będzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci foli za pomoc i oświecenie.nigdzie tego nie znalazłam.jestem ci bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Asia szkoda że Cie nie bedzie, mam nadzieję że przez chwile AnA wczoraj nei odpowiedziałam, bo w pracy urwanie głowy: u mnie dobrze, dolegliwosći iązowe wciąż się utzrymują, ale bez przesady, daję radę. Na razie chodzę do pracy, ale strasznie mnie to męczy. Brzuszek malutki widoczny jak jestem nago w cicuchach ciężko się zorintować. Buziaki dla wszystkich Gonia i Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki.jestem spokojniejsza bo najgorzej jak człowiek jest nieświadomy tego co sie z nim dzieje.nienawidzę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gonia .szkoda ze nie możemy dotknąć twojego brzunia,zeby się zarazic :)ale może zarazenie na odległośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli jesteś bardzo ok.nigdy nie odmówiłaś mi pomoc, a zazwyczaj do ciebie zwracam się jakoś od początku.zawsze wesprzesz jakąś cenną informacją.dziękuje ci serdecznie.. no i asia ze swoją fachowa wiedzą asia biedna kochana .....,wracaj szybko,gdy tylko poczujesz sie na siłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) mam 33 lat ,jestem miesiąc po laparoskopii /torbiel jajnika/ i obecne ...no właśnie najwyższy czas na podjęcie decyzji:) Jestem pod opieką wspaniałego lekarza i i własnie ...wczoraj byłam na usg i okazało się ze dojrzewają u mnie 2 pęcherzyki..jeden ma 14 mm a w 2 jajniku/ tym po laparo- troszkę wyciętym/ jest 2 pęcherzyk o srednicy 16mm. W czwartek idę ponownie aby sprawdzić czy i kiedy będzie jajeczkwanie. Gin mow ze około czw i soboty .... więc... no własnie:) Aha ,wczoraj malam 10dc . Moje cykle trwały zawsze 24 dni i przewasznie pęcherzyki zdychały:) zanim doszło do jajeczkoania...:( Przez 5 dni .... teraz brałam Clostilbeegyt aby pobudzić moją przysadkę co by bylo jajeczkowanie:) Więc teraz ponoć będzie sie dzialo ....... Moze i dołączę do Was:) Aaaa tylko nie mowcie na mnie \"stara pierwiastka\":p:p:p Chciłabym sie Was zapytać jak to jest ,czy macie konkretne np dowody na to : ze jak dojdzie do zapladnienia w dniu jajeczkowania to są większe prawdopodobienstwo ze będzie chłopczyk- ? bo ponoc plemniki z mat genet męskim są szybsze ale krócej zyją wiec jesli \"dobiegną\" do kom jajowej to mogą ją szybciej dopaść:p Moze macie na ten temat jakies nowinki? pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma witaj na forum,ja wiem tylko tyle, że plemniki męskie są szybsze ale mniej wytrzymałe, właśnie to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×