Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cześć :) ZAŁAMANAAAA- możesz powtórzyć test jeżeli nie jesteś pewna. Mnie też zawsze wychodzi negatywny i po paru dniach robię powtórkę dla pewności. Jeżeli znów będzie jedna krecha to idź do gina. Trzymam kciuki żeby jednak ten pierwszy test się mylił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana - zrób inny test, bo to jakieś za przeproszeniem gówno skoro jeszcze mocz musi odstać 30 minut, kup sobie bobo test albo pre test one sa za 15 zl chyba, wykrywają ciążę nawet 6 dni po zapłodnieniu! Najlepiej gdy testy robi sie z samego rana gdy leca pierwsze siuśki bo wtedy stezenie Hcg jest najwieksze! Trzymam kciuki i powodzenia 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - co to za test, żeby mocz musiał stać 30 min???? najlepiej kup sobie jakiś porządny, żebyś mogła być pewniejsza:) trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALAMANAAAAAA
DZIEKI DZIEWCZYNY I CHYBA TAK ZROBIE JAK RADZICIE BOP TO PRZECIEZ DZIWNE ZE OKRES SPOZNIA SIE AZ 3 TYG POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. Gratuluje tym które doczekały się fasolek i życze powodzenia tym które się o nie starają. Ja należe do tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 5 msc z mężem staramy sie o fasolke ale niestety nic nie wychodzi jedyne co dziś wyszło to okres! A już myślałam że jestem w ciąży a tu znowu nic. Mam regularny cykl co 28 dni, wiem kiedy mam dni płodne. Wtedy fik mik no i dalej nic. Jest mi smutno z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Przepraszam, ze tak dlugo nie dawalam znaku zycia aler odpoczywam bo napinanie brzuszka zaczelo sie powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, no nareszcie :D cieszę się że się odezwałaś Odpoczywaj kochana skoro brzuszek się napina, ale dawaj znaki życia od czasu do czasu Witaj Kocio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,ale zastój u nas.zajrzałam a tu nikogo nie ma.szkoda,ze niedziela się konczy.i znowu poniedziałek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika dobrze ze jestes !uwazaj na siebie by brzuszek nie szalaał.ma3rtwiłysmy się o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEEZUUUUU jaka tu cisz dzisiaj A jutro znowu tyle naskrobiecie, że nie będzie kiedy czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Kocio32, podobno jeżeli po roku starań nie ma spodziewanej dzidzi, to nalezy zacząć leczenie. Jednak chciałoby się już od razu. Czasami psychika podświadomie działa tak na nas, że nic nie wychodzi :( Musisz trochę zapomnieć o tym, nie skupiać się tylko na tym. Niestety ja tak nie potrafię, ale życzę tego Tobie. Współczuję, ze dostałaś @, ja spodziewam (nie spodziewam się znaczy !!!!!!!!!!!) na samym początku listopada. Zawsze możesz się wybrać do gina. Może warto zrobić badania hormonów oraz badania nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Starająca 29 wiesz mi jest cięzko nie myśleć o dzidzi. Tyle razy sobie mówie że nie będe a i tak mysle.No nie ma na to mocnych. Może faktycznie za bardzo chce. Moj mąż badał nasienie i jest ok.Już sama nie wiem a może jednak coś nie tak ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Witaj Kocio. :) Sama wiem, jak trudno przestać myslec. Co do badań hormonów proponuje zbadać w 2-3 dc: LH, FSH i estradiol , a w 21dc progesteron i prolaktynę ale z obicązeniem po metoclopramidzie. Musisz sobie załatwić tą tabletkę ( tak naprawdę sa one na zołądek i kosztują niecałe 2 zł) a badanie polega na pobraniu krwi, następnie łykasz tabletkę i kolejne badanie za godzinę. Ma ono na celu sprawdzenie jaki jest naturalny poziom prolaktyny i o lie on sie podniesie za godzine po tabletce. Powinien maksymalnlnie 5-6 krotnie. Jezeli powyzej 10 to jest mozliwośc problemów z owu ( ale niekoniecznie).Niektórzy lekarze wolą trzykrotne badanie, czyli jeszcze po 2 godzinach (wtedy powinno spasć do 1 wyniku) To tyle z mojej strony i zyczę powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kocio , jak masz regularny cykl to nie badaj hormonów tylko wyślij partnera na badanie spermy, od tego się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foli i Aśka 74. Mam regularne cykle więc juz sama nie wiem co jest ze mna nie tak.Te badania prolaktyny to jakas skomplikowana rzecz. Jak pomysle o tym siedzeniu w przychodni to mam wrażenie że jajko wysiedze.Może faktycznie musi zbadać nasienie bo robił to rok temu i od tego czasu coś mogło sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, jak długo można brać kwas foliowy ale przed ciaża? Bo ja juz biore 5 msc i nie wiem czy moge jeszcze go brac.Słyszałam że nawet do pół roku przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochaniutkie, a ja dzisiaj miałam zarąbiście spędzony dzionek :D aż smutno się wracało do domku :( do piątku muszę zrobić badanie na obciążenie glukozą ale położna mi kazała przez trzy dni nie jeść słodkiego i nie mogę jakoś przestać :D powiedzcie czy to naprawdę trzeba przez trzy dni nie jeść słodyczy? i po jakim czasie jest wynik tego badania bo to ponoć pobierają dwa razy krew! Kurde nie wiem już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kocio! Słuchaj kwas foliowy powinnaś brać cały czas gdy starasz się i gdy jesteś już w ciąży! Powodzenia! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sysia1912 dzięki za informację. Teraz jestem spokojna i wiem że nic złego się nie stanie jak będę go brała cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocio, 5 m-cy to nie długo choć pewnie tobie sie dłuży. po 6 cyklach szanse maleją ale niepokoić się można po roku. Kwas foliowy biorę 2 lata, nie szkodzi a nawet pomaga. w Stanach do mąki go dodawają bo w pożywieniu go za dużo nie ma. Cześć Asia :) Ja dzisiaj tylko na moment, zajęty weekend był. Plamienia się skończyły bo dostałam @ pewnie w piątek hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×