Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Goniu nawet nie wiesz jak bym chciała juz mieć taki suwaczek z informacją o ciązy jak Ty.....i strasznie marzą mi sie bliźniaki zachłanna jestem hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie juz jecie pyszne obiadki w domkach albo coś pichcicie dla mężulków........dlatego tu tak cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyPPPP
Witam wszystkich. Mam 23 lata, ponad rok po ślubie i chcę mieć dzidziusia. Chcemy z mężem:) I właśnie zabieramy się do działania! Byłam miesiąc temu u ginekologa i powiedziała mi że mam maleńką nadzerkę i nie wiem czy to coś przeszkadza w ciąży? Po drugie mam antybiotyk w zębie i może się powstrzymać aż go wyleczę? Do ginekologa idę dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LadyPPP ja tez mam nie wielką nadżerkę i lekarz mówi ze to nie problem, przy większych dolegliwościach tego typu moze byc w ciązy nipotrzebny stres bo zacznie CI krwawić nadzerka a Ty sie bedziesz marwić ze to coś z ciązą, ale przy małej nadzerce nie powinno byc problemy, taki mi powiedział mój gin no zobaczymy.........co do zeba to nie wiem moze kolezanki Ci odpowiedzą albo zapytaj gina jaki to ma wpływ......generalnie lepiej byc zupełnie zdrowym jak sie starasz o dzidzie........powodzenie !!! i fajnie ze jesteś moze dołączysz do nas na stałe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do domku.........mam nadzieje że popołudniu sie troche rozgadacie hi hi hi......udanego popołudnia dla wszystkich I OWOCNYCH WIECZORÓW buziaki paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta ! Dzis tez czuje sie nie najlepiej, wciaz mam mdlosci i spac mi sie chce caly czas. Foli trzymam kciuki za wizyte u dentysty, by wyrwanie zabka nie bolalo no i oczywiscie najbardziej trzymam kciuki za twoje piatkowe hsg w Łodzi oby zabieg sie udal i zaowocowal sliczna fasoleczka :) Zabajona, Ana,enigma i wszystkie starajace sie trzymam kciuki by wam tez sie udalo !!! :) A co do wieku, kobitki nie macie sie czym przejmowac !!! Lezalam w szpitalu w sali z kobietkami w wieku 32, 33, 23, 27 i 45 lat wszystkie pierwiastki i juz w zaawansowanej ciazy bo moja byla najmlodsza :) Wiec wiekiem sie nie przejmujcie absolutnie !!! :) Asienko wypoczywaj kochana i wracaj do nas jak najszybciej. Asia, Estellka, Emika, Gonia, Gosia, Aga, Foli, Zabajona, Mia, Soul , Kasia, Monik, Starajaca sie pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i wszystkie pozostyale starajace sie, ktorych nie sposob wszystkich wymienic wiec przepraszam jak kogos pominelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się teraz zasmuciłam :( :( :( moja Kochana Asia nas opuściła na jakiś czas :( :( :( i kto tu nas będzie teraz trzymał w kupie??? kto pocieszał??? kto pomagał i wspierał??? Wiem Kochana że jest Ci ciężko ale nie zostawiaj nas na długo, odpocznij i odstresuj się szybciutko Skarbie i wracaj do nas, wiesz że ja ciągle czekam na Twoje wykrzyczane słowa UDAŁO SIĘ i nigdy nie przestanę czekać bo wierzę w Ciebie i wiem że już niedługo nam to oznajmisz, będzie mi Ciebie Asiu bardzo brakowało ale bądź dzielna i nie zapomnij o nas! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja pierwsza. No cóż, narazie bez zmian. Zaczął się kolejny dzień napięcia ;) Więc mój cykl już jest dłuższy o 1 dzień. Co prawda na tym może się skończyć, bo rano już tak mnie zaciągnęło w dole brzucha, że siedzę jak na szpilkach. Mam jednak nadzieję, ze choć do jutra wytrzymam. Już nie marzę tak o piątku, choć do jutra. Za oknem szaro, mokro, buro i ponuro, dobrze, chociaż, że ciepło. Miłego dzionka. Ja go zaczynam od kaffffffeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D ostatnio znalazłam wasze forum i co sie okazało?? że jest tu dziewczyna o nicku pregnent która ma identyczny suwaczek łącznie z nagłówkiem dzidzia uli jak ja też się nazywa ula ma tyle lat co ja i też jest młoda mężatką :D bardzo mnie to zaintrygowało pozdrawiam wszystkie starające i zafasolkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć furszulka, czy my się nie znamy przypadkiem z forum ślubnego?? Guśka też tu jest. Pozdrawiam serdecznie. Co tam u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że się znamy lid_de z forum ślubnego ;) no jak widzisz dołączyłam do grona zafasolkowanych mężatek ;) na tym forum jest guska?? ja dostawałamlink do innego, podobno sama jakiś założyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i założyła, ale tu się często pojawia. No to gratulacje z powodu dzidzi!!! A Który tydzień? Ja już 23, czuję się bardzo dobrze i brzuch mam już ogromniasty jak na ten czas. Szybko się męczę i sapię:) Ale wszystkie wyniki mam ok, a termin porodu na 23.02.2006. No i prawdopodobnie chłopczyk. Zostań z nami. Zaraz wkleję tabelkę do której wpisują się wszystkie ubrzuchowione;) więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. male sprostowanie - nie wszystkie tu są zafasolkowane, zdecydowana większość aktywnych to te, które borykają się z problemem niemożności zajścia w ciążę z róznych przyczyn ... ... to tylko tak dla sprostowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - narazie spoko - małe plamienie - brzuszek ćmi tak jak i ćmił wczoraj, jest cień szansy na kolejny uratowany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona -- mówiłam o tabelce dla ubrzuchowionych. To ta z numerem I. To też tak dla wyjaśnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Kurcze komputer mi wczoraj padł dlatego nie pisałam. Wiec byłam u lekarza mam dalej zwolnienie i na dodatek antybiotyk na oskrzela .OJ Oj No to w tym cyklu nic nie będzie z fasolki. Kurcze wszystko pod góre.Jak juz mysle ze bedzie ok to coa sie zdarzy. OJ Oj .Pozdrawiam wszystkie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyPPP, poczekaj z tym antybiotykiem, w ciąży lepiej mieć zęby wyleczone w razie infekcji a poza tym antybiotyki są niewskazane. Monika 80, przykro mi że cię takie dolegliwości teraz dopadły, trzeba to wytrzymać jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Zabajona jeszcze chociaż do jutra będzie dobrze. Kocio, no to lepiej poczekać aż bedziesz zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×