Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Sylwia !!! Dzieki za foteczki !!! O rany jak to cudownie miec przy sobie juz swoje malenstwo !!! :):):) Alez sliczny duzy chlopiec a rodzice jacy szczesliwi !!! :):):) Popatrzcie kochane jak cierpliwosc Mii sie oplacila ! Wy tez musicie byc cierpliwe i tez bedziecie wynagrodzone takimi pieknymi dzieciaczkami ! Mia kochanie wszystkiego naj !!! No i gratulacje dzielny tatusiu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w ogóle na pracy nie mogę się skupić, zrobiłam co najważniejsze i myślę ciągle o inseminacji, martwi mnie to że mój maż miał 8 dni wstrzemięźliwości czy to nie za dużo? Wydaje mi się, że nie ale nie wiem czy to ma znaczenie, muszą być 3 dni ale mam nadzieję ze to nie ma znaczenia jak jest więcej. Poza tym boję się trochę ze top plamienie wróci. czytałam też że inseminacja ma większe szanse jak przeszkodą jest wrogi śluz a nasienie jest dobre. A u nas z nasieniem jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki estelka za zdjęcia, śliczny chłopiec :) Mia, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folinku kochana Ty juz wiecej o tym nie czytaj, nie mysl negatywnie tylko pozytywnie bo my wszystkie wierzymy i jestesmy przekonane, ze sie uda !!!! I Ty tez tak mysl !!! Nie sadze, zeby dluzsza wstrzemiezliwosc byla przeszkoda, wrecz przeciwnie. Pamietaj jestesmy z Toba calym sercem i myslami !!! Sciskam Cie bardzo mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Monika :) O 13.00 wychodzę z pracy wreszcie bo skupić się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, my teraz badanie nasienia powtórne dla urologa mamy zrobić po ok. 10 dniach postu, lekarz nam mówił, że te 3 to minimum, więc się nie martw; poza tym przy słabym nasieniu inseminacje też się udają, głowa do góry i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog, to jest pocieszające :) Ale czuję dziwny entuzjazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Silve za zdjątka......ależ są piękne i wzuszające jeszcze raz wszystkiego dobrego Mia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, niedługo wychodzisz, jestem z Tobą, będzie dobrze, teraz już myśl, ze jesteście bliżej niż dalej celu, wiem, że złwoiek boi się takich myśli, ale negatywnymi ściąga się takie na siebie. ja wierzę, ze Wam się uda a nasionko męza - cóż pewnie dobrze że tak \"zgromadzone\". Kochana trzymaj się, do dzieła, a potem daj nam jak najszybciej znać. Nawet moje male zaciska piąstki za Ciocię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Foli czas w droge :) W droge do dzidziusia :):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ja juz po deserku, po ktorym dostalam zgage bleeee.... Zaraz musze brac sie za przygotowywanie obiadku a tak mi sie nie chce no ale musze tylko kotlety usmazyc i odgrzac bigos, wiec sie nie narobie. mimo to ciezko sie zebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia123
myslę, że foli za bardzo się nakręciła i inseminacja się nie uda!!!!!:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia123
spokojnie, nie chodziło mi , że jej tego zyczę, poprostu nakrecanie się jest najgorsze. najlepiej luz i samo wyjdzie....a nie inseminacja...boże jakie głupie...potrzeba jesj chłopa a nie ciamajdę który nie potrafi zapłodnić kobietą...:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejcie Mikusię, nudzi się widać. Nie życzę jej takiego oczekiwania na ciąże jakiego my doznajemy, ale jeśli ją tez to dotknie, to współczuję jej - sumienie ją zeżre. Folisia, z 15 minut startuje. Oby robaczki meża skutecznie dorwały się do jajeczka. Co ja tam piszę - wystarcze, że jeden siłacz się dorwie !!!! Foli, trzymam kcuki, kochana! a u mnie chyba, o paranojo, owulacja. Skręca mnie lewy jajnik i w sumie chyba by pasowało terminem na owulację, ale co zrobić. Ten cykl trzeba przepuścic, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko nie ten cykl to następny i w końcu i Ty sie bedziesz cieszyć z fasolki.....ja tez trzymam mocno kciuki z Foli obu sie udało - oby sie udało - oby sie udało !!!!! nie rozumiem jak ktoś moze byc az tak złośliwy i bezduszmy (mówie o tym pomarańczowym nicku) echhhh szkoda nawet komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a ja teraz marzę żeby się tych infekcji pozbyć i żyję nadzieją, że Foli się uda :-) będę się nakręcała za nią :-) skoro za siebie w tym cyklu nie mogę ale wiecie co ten jogurt (okład) pomógł, już się nie wściekam, że swędzi , piecze. Dobrze, że nie jestem w pracy, bo bym chyba cholery dostała a w WC zadrapała się na śmierć. Jejku, jaka może być przykra tak infekcja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko życze Ci zeby wszystkie infekcje omijały Cie wielkim łukiem.....czekamy na wieści od Foli.....ależ ja jestem dziś śpiąca nic nie moge zrobić, oczy mi sie zamykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :) Foli trzymam kciukaski...to będzie to :) Ja dziś jadę odebrać wynik posiewu. Zobaczymy dlaczego zabijam wszystkie nasionka. Wiem, że czeka na mnie jakaś recepta. Wieczorkiem napiszę o co chodzi. Buzi...buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki monika dzięki za pocieszenie i pamięć, ale podejrzewam ,ze coś nie tak jeśli gin kazał mi się jutro na usg zjawić. estellka dobry jest lactovaginal dopochwowy bez recepty zawierający pałeczki kwasu mlekowego,ale to jest kuracja wspomagająca która odbudowywuje florę bakteryjną.współczuję bo to jest gorzej niż uciążliwe. foli już w pełni działań,powodzenia foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie juz dziewczyny jadę po mężusia i do domciu.....udanego wieczorku dla wszystkich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli Ty już po. Mam nadzieję, że mozna Ci już gratulować. Oby Ci się udało. Siedzę jak na szpilkach i czekam na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mi ciarki przechodzą po całym ciele jak mysle o foli:):):) Mam nadzieje ze spełni się jej marzenia.....:) A ja zastanawiam się czy zrobic jutro rano test. To będzie 8 dzien od jajeczkowania i od przytulanek:P po wizycie u gina w poniedzialek owulacje była i wszystkie 3 pęcherzyi pękły.......:) Dzisiaj jest 19 dc. Cykle mam 24 dniowe czyli @ powinna sie pojawic w poniedzialek ,ale mam nadzieje ze szlag ją trafi...:) Test kupiłam ....strumieniowy ,ponoc wykrywa juz 3 dniowe ciąze ...ale czy napewno???? Wiecie cosik na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! A co tu takie pustki od samego rana??? Enigma nic nie wiem na temat tego dwustrumieniowego testu, ale radziłabym Ci zrobić test w pierwszym dniu spodziewanej @, wiem, ze chciałabyś już wiedzieć, ale może warto poczekać :-) Sysiu, co u lekarza??? Odezwij się!!!!!!!!!!! Foli Ty też coś napisz, czekami na jakieś wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×