Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Iskierko, ale ze mnie gapa, nie przywitałam nowej forumowiczki :-) no to życzę owocnych przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbelku , aAAA jesteś facetem ale chyba msz ogromny kompleks, bo taki ciekawy nick bąbelek MAŁY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko życzę zdrówka, myslę i wierzę , że minie to g..... juz niebawem i będziesz mogła całą parą się przytulać:-)))) czy lekarz nie może przepisać czegoś dobrego??? przecież to napewno strasznie boli, i przeszkadza (ałajka)wzdycham za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byłam dziś u lekarki, ale była bezradna, przepisała mi silną maść przeciwzapalną i bardzo moce prochy. Zobaczymy może po nocy stanie się cud :-) albo kolejna nieprzespana noc :-( ginka zrobiła mi kolejny posiew, zobaczymy co wyjdzie, kolejna wizyta 9.11 i wtedy posiew już będzie odczucia mam przepaskudne, przeokropne i chyba najgorszemu wrogowi czegos takiego nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka nadzieji
a Ty jak długo się starasz, jak mogę zapytać??????? Bo może i mi się dostanie:-)))) co za kretyn/ka tutaj pisze" bąbelek" z niego taki bąbelek jak z koziej duuu.....trąbka sorki dziewczyny ale to głupi pajac nie zawracajcie sobie głowy..... szkoda nerwów na debila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam dzisiaj test to jest 19 dc ale jedna kreska:( moj gin powiedział ze za wczesnie jeszcze , ze mam w poniedzialek zrobic,ale ja niecierpliwa jestem poza tym temp mam 36,6:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella to było suuuuuuper.... :) Oj człowieku...wiesz takie rzeczy wcześniej czy później wracają. Obyś się nie przejechał na własnym guwnie bo będzie śmierdziało no i trochę głupio. Zastanów się co Ty w ogóle piszesz. A spytaj sie mamy... myślisz, że tak pstrykneli a ty pojawiłeś się. Już szkoda mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, bo klapsa dostaniesz,! po co ten test zrobiłaś, co z Twoją cierpliwością A tą temperaturę to kiedy mierzyłaś i czy mierzysz ją cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Granini :-) jak sampoczucie fajnie tak z Wami pogadać, przynajmniej nie myślę o tym moim \"obrzydlistwie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka nadzieji
wywaliło mnie zsieci :-00 czesc granini. witam i Ciebie bardzo serdecznie :-))) dziewczyny może wymienimy się fotkami, lubię wiedzieć z kim piszę...co Wy na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, a co się stało, że nagle zrobiłaś się \"pomarańczowa\"? wracaj na czarny nick, bo juz niejednokrotnie ktoś się pod nas podszywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka nadzieji
czemu teraz jestem pomarańczowa--przecież przed chwilą byłam czarna!!!!:-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Foli .... teraz grzecznie czekamy :) Ja od jutra zaczynam leczenie. Dostałam receptę (do zrobienia)... robią mi globulki. Mam nadziję, że bedzie to skuteczne bo mam wszystkiego po dzurki w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko zjadłas jedno swoje \"i\" :P estella nie mierzyłam ... wczesniej... ale pametam jak byłam na laparoskopii miesiac temu i rano mi mierzyli temp to mialam zawsze między 35,9 a 36,3 wiec to moje 36,6 to \"stan ciążowy\":P:P:P hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka nadzieji
nie mam pojęcia???????? ej coś jest nie tak????!!!! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma wiem, że teściki są kuszące. Wydałam na nie majątek. A ten poniedziałkowy musi być wyjątkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tamten ncik to był iskierka nadzieii, a ten wpisujesz iskierka nadzieji , nie wymaga od Ciebie hasła, bo ten nick nie jest zaszyfrowany hasłem i stąd pomrańczka Granini a na co te globulki, bo chyba coś przeoczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to wyślij mi swoją fotke na maila, który mam pod nickiem, a ja Ci prześlę coś swojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po teście PCT wyszło, że wszystko wybiłam. Z posiewu wyszło coś ... no właśnie nie wiem co bo rozmawiałam tylko pielęgniarką, która przekazała receptę. Mam zużyć wszystkie i przyjść na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, czyli jakaś bakteria? a te globulki juz masz? może to samo dostałaś co ja? kup od razu coś na osłonę jelit i łykaj do 500 mg witaminy C na dobę oraz kefiry, jogurty , maślanki. Pewnie to wiesz, ale nauczona swoim przykrym doświadczeniem przestrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i zabezpieczę się :) Skład jest taki: - Augumentin - Ac Borici - Sach Lactis - Ol Cacao Glob. vag. i na jutro mają być gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×