Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Gonia jaka swietna ciepła opowieść, podoba mi sie.....masz racje dłuzy sie to czekanie na wieści od foli jak myslisz kiedy moze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana, myślę ze najszybciej wieczorkiem ..... FOLI NAPISZ JAK TYLKO PRZYJEDZIESZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś kochana - ja juz obgryzłam wszystkie paznokcie z nerwów - proszę napisz co u ciebie - trzymałam cały czas za ciebie mooooooocno kciukasy :) Gonia - to jest cudowne!!!!!!!!! Masz talent kobitko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jakoś kiepsko sie dzisiaj czuje skończyła mi sie @ brzuch mnie coś pobolewa coraz bardziejjest taki wydęty.....powiedzcie mi jeżeli któraś wie, bo moze sie zdarzyć ze kobieta jest w ciązy i jeszcze np przez 2-3 miesiące ma @......ale chyba raczej jakieś plamienie nie normalną @ z takim obfitym krwawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ana, różne rzeczy się zdarzaja, moja koleżanka dowiedziała się o ciąży w 4 m-cu na początku (ciąża bliźniecza) a okres miała normalny i chodziła do tego czasu w swoich ciuchach sprzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gonia.....pytam bo staramy sie i róznie to moze byc kurcze ja wolałabym od razu wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, a może idź do Gin? Zawsze to kontrola, ja miałam dość wydęty brzuszek (juz nawet sobie robiliśmy nadzieje na wczasach ze to ciąża) a niestety okazało się że to diabelne cysty, oczywiście wcae nie mówię ze Ty mozesz coś takiego mieć, ale wiesz warto sprawdzić (a powiem Ci ze one mi się zrobiły niewiadomo kiedy, chodze regularnie do gin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Gonia chyba sie wybiore do gina lepiej sprawdzić czy wszystko jest dobrza....witaj Sabrunia może jedna nie przjdzie do Ciebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sabruś! uszy do góry! łatwo mówić, ja mam mega doła. Wróciłam od ginki, która stwierdziła, że jeszcze takiego czegos nie widziała. Wygląda jej to na bardzo ostrą alergię. Tylko do cholery od czego, od czego!!!! powidziała, że być może od tych globulek na coli, były recznie robione w aptece, może jakiś komponent nie był dobrze wymieszany. A z drugiej strony rzadko zdaża się, aby alergia na lek wystąpiła po 9 dniach jego stosowania. Dostałam leki , maści, znów 50pln pękło. A ja nie mogę siedzieć tak jestem opuchnięta. Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie. I jak tu się nie załamać, co?! chyba jak uda mi się to wyleczyć, to uwierzę, że mogę zajść w ciążę ;-) jejku. tak strasznie bym chciała żeby ta alergia odeszła w siną dal. Ja nigdy, na nic, nie miałam alergii...i co ja mam robić!!! siedzę jak więzień w domu, bo jak dziś troszke połaziłam, to ledwo wróciłam do domu, tak mnie ta opuchlizna obtarła. Tylko się powiesić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochanie jak mi CIe żal i bardzo współczuje.....mam nadzieje że juz po tych lekach to Ci przejdzie i nie będziesz cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze sie położyć, bo już mi nogi zdrętwiały od stania przed kompem :-( trzymajcie kciku, żeby ustąpiło, chociaż jutro, dziś się jeszcze przemęcze, ale żeby już jutro tego nie było... papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam info o Adze* zacytuję \"Witam! Jestem mężem Agi i na jej prośbę, mam przyjemność powiadomić Was o narodzinach naszego synka. Dziś o 6.20 urodził się Pawełek. Poród minął bez problemów, Pawełek w chwili narodzin miał 55 cm długości i ważył 3600. Pozdrawiam wszystki Mamy, te obecne i te przyszłe. Adam\" gratuluję Aga z całego serca!!!!! a tausiowi dziekujęmy za informacje a i podobno Soul jest już w szpitalu, może nawet urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko trzymam ksiuki żeby ta szybko sie skończyła ia zadna inna infekcja Cie nie dopadła......WILEKIE GRATULACJE DLA AGI JEJ MĘZA I SYNUSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!! czekamy w takim razie na wiadomości od Soul no i od naszj Foli.....Estelko dzieki za informacje od Agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Foli gdzie jesteś? Cały czas w pracy myślałam jak Ci poszło? A Ty pewnie znowu wybrałaś się na zakupy z mężem. Koniecznie szybko napisz jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie dziewczyny, udanego wieczoru dla wszystkich......czekam niecierpliwie na wiesci od Foli jutro rano to juz chyba napisze.....CZEKAMY FOLII.....papapa buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, nie czytałam wszystkich wpisów jeszcze, szybko przejrzałam bo dopiero wrócilam. dzięki za kciuki i za wsparcie. Jestem po inseminacji jednej bo jak się okazało druga nie była potrzebna, bo pęcherzyk pękł tak jak przewidziałam w naturalnym cyklu :) Trwało wszystko może 10 min, troszkę bolało bo mam tyłozgięcie ale to był moment, opieka w klinice wspaniała, ogólnie dobrze się czułam i podchodzę entuzjastyczne aczkolwiek z lekim dystansem, bo wiem że moze sie nie udać na cyklu naturalnym za pierwszym razem :) Mikusia, ty na psychologię powinnaś iść a nie na ginekologię, może byś wtedy sobie pomogła, zamiast nam mącić. Trzeba być wredną osobą żeby napisać takie coś. Mój mąż jest wspaniałym człowiekiem i nie życzę sobie idiotycznych wpisów osoby najwyraźniej z jakimiś zaburzeniami. A na zajęciach profesora to ty chyba spałaś, nie sądzę żeby on cię nauczył takich głupich diagnoz. A co do twoich wpisów to kopiować artykuły też umiemy i często sobie pomaganmy, a ty znajdź sobie forum o lekarzach konowałach, tam przynajmniej będziesz bohaterem Sorry dziewczyny ale wkurzylo mnie to co napisała o moim mężu ta idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że znam takie osoby jak wy i mogę liczyć na waszą troskę :) Dziękuję jeszcze raz, jutro na spokojnie poczytam wszystko teraz się położę bo trochę plamię o czym profesor mnie uprzedzał bo ciężko było podać plemniki do macicy i musiał sie przebijać, ciekawe czy to miało wpływ na nasze staranka wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczne dziecko, kobito zastanów się..........hahahahaha twój mąż tego nie potrafi zrobić???? jak ja czytam te wypowiedzi to śmiać mi się chce...................poprostu zmień męża..ktoś to dobrze powiedział mąż ciamajda haahahhaah dobre............te plamienia źle wróżą:-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foliczku :-) super, że już jesteś. Nie mogłyśmy się doczekać. To teraz całym sercem trzymam kciuki, aby to była pierwsza i ostatnia Wasza inseminacja. Trzymam z całych sił! A Ty idź wypoczywać, aby zarodek się ładnie zagnieździł1 pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba Mikusia zmieniła nick na Bąbelek :-o i tak to nic nie da Bąbelku, że będziesz pisała takie przykre rzeczy. I tak co ma być to będzie i czy wpiszesz te kilka bzdurnych słów czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kawał ciula sie tu wpisuje...... foli nie przejmuj sie bo nie warto:) ten ciulas czy raczej ciulaska zgnije w piekle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorkiem :-)))) troszeczkę tu pusto.......czemu???? dziewczęta zajęte???? Witam Ciebie Foli, nie znam Cie ale miło Cię poznać....... Jak minął zabieg?????przezywałam również z Tobą, nie wiedząc nic o Tobie......:-))))myslę, że udało się , połóż się i odpoczywaj do jutra, napewno koleżanki będą czekały na wiesci.....pozdrwaim i zyczę duuużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie mam co marzyć w tym cyklu o starankach; infekcja nie przechodzi, opuchlizna wogóle nie zelżała, jejku...wyć mi się chce...niech już mi to przejdzie , bo się wykończę...a poza tym biorę bardzo silny lek, na jego ulotce jest wyraźny nakaz uprawiania seksu z zabezbieczneim, aż do wystąpienia miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą co tu mówić o seksie z taką opuchlizną :-( już chyba wiem od czego tak mi się zrobiło. W poniedziałek wzięłam ostatnią globulkę leku na e.coli. We wtorek cosik mnie zaczęło swędziec i piec, więc wyczytałam na jakimś forum o Albothylu. A , że miałam dwie globulki to sobie zaaplikowałam. Na ulotce było napisane, że zwalczają grzybki, a ja się bardzo ich przestraszyłam. Ale było tez napisane, że może wchodzić w interakcjie z innymi lekami dopochwowymi. I stworzyłam sobie mieszankę prawdziwie wybychową, w postaci koszmarnego uczulenia, buuuu...przepraszam, że smęcę, ale jestem na dnie rozpaczy przez to świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×