Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie wiem, czy to dobrze, czy zle... ;) Ktoś kiedyś fajnie powiedział, że dzidzia przychodzi wtedy, kiedy jest na to odpowiedni moment - może Twój moment dopiero nadchodzi maleńkimi kroczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ... ja miałam 3 pęcherzyki po 22-25mm kazdy i wszystkie roooosły.......:) potem przytulanki :p i teraz czekam na @ zreszta juz pisałam.....:) Moj gin jest dobrej mysli:) w czwartek ide na usg:) to byłby 4 tydzien jakby co:) Jak mi powie ze jestem w ciazy to super a jak mi powie ze blizniaki to super a jak ze trojaczki to .... hmmmm.... no własnie ...co to będzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gisua a jakie macie te imiona wybrane? Nasz typ to Oskar lub dziewunia Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chłopca Kuba, dla dziewuszki Wiktoria, Julia, Zuzia, może Kinga? Weronika? to jeszcze nie uzgodnione, ale coś mi ta Julia chyba najbardziej łazi po głowie, potem Wiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że podobny zetaw do nas, też myśleliśmy o Kubie i Julce, fajne imionka, ale decyzja jet na Oskara lub Wiki, choć Wiki to teraz jedno z bardziej popul imion, zaraz po Julce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Widze, ze teraz na tapecie wybor imion :) A ja do tej pory jeszcze nie zdecydowalam :) Ale mam nadzieje, ze jak zobacze nasza kochana kruszynke, to juz bede wiedziala jak dac jej na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz odgrzewam obiadek i czekam na misia, ktory ma lada moment juz byc z pracy :) Szkoda, ze tak szybko juz sie robi ciemno. Wlasnie rozpoczal sie program rozmowy w toku na tvn a tematem sa nastoletni rodzice. Ide ogladac pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór dziewczynkom ;) czuję się dobrze, żadnych skurczy jak na @ nie ma, myślę, że się uda.. w końcu starałam się jak mogłam :D No i myślę, że te starania juz dadzą efekt. Ale gin kazał się zbytnio nie nastawiać, to nie cieszę się na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzięki anka i iskireko za zdjęcia. I niech tylko ktoś powie, że Polki to nie sa laski. Ciekawe Ania jak teraz wyglądasz z brzusiem? Ale Ci fajnie! Nie chce mi się nad soba użalać, ale nie sądzę, że mimo przytulanek coś w tym cyklu bedzie... Już powoli nastawiam się na wizyte w Białymstoku. Kurczę tylko najgorzej mnie dobijają aluzje w pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziwczynki! Monia, dobrze że jesteś :-) ale Cię wkopał ten Zus, mam nadzieję, że lekarka napisze odpowiednie i co najważniejsze skuteczne odwołanie. Na razie nie denerwuj się na zapas - szkoda Twojego zdrowia i dzdzi :-) ale fajnie, że już większość zakupków masz za sobą. Jak ja bym już chciała szykowac taką rozkoszną wyprawkę..a.ale cóż, jeszcze muszę zaczekać :-( jutro idę na wizytę do ginekolog. No ciekawa jestem strasznie tego posiewu. mam nadzieję, że będzie ok. Foli my to mamy chyba podobne \"dolegliwości\" cyklowe ;-) mnie od wczoraj też kłuje w lewym boku, dziś w autobisue jak wracałam do domu i w samym domu, to aż tak mocno że się zwinęłam :-( i mocniej pobolewa jak siedzę...ki czort! jutro powiem o tym gince. A może mi się hormony od tych antybiotyków rozchwiały, może ten pęcherzyk nie pękł, no nie wiem już nic :-( i piersi mnie bola, a to przecież jakiś 19 dc...może pomimo bromergonu prolaktyna mi skoczyła? gdzie czytałam, że wysoka prolaktyna ma jakiś wpływ na bolesność piersi. Na dziecko jak już wiecie nie liczę, bo niby jak to mogłoby się \"stać\". Mam nadzieję Foli, że przynajmniej Twoje \"dolegliwości\" są ciążowe.... pozdrawiam serdecznie wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...wybaczcie poczytam zaległości późnym wieczorkiem. Wpadłam tylko napisać, że synek męża mocno rozchorował się.Wczoraj pisałam, że już trochę lepiej ale pogorszyło się. Nie spaliśmy...w nocy kaszel gigantyczny i 39.4 gorączka. Była dziś lekarka i zeszło mu wszystko na płuca. Dostał antybiotyk i w razie czego skierowanie do szpitala. Chyba największym zmartwieniem jest chore dziecko wszystko inne da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Garnini,to rzeczywiście niewesoło. Ale się biedactwo męczy, mam nadzieję, że gorączka spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ja mam 18 dc cyklu i martwię się żeby plamienie mnie nie dopadło jak ostatnio akurat w 18 dc, dzisiaj jest ok ale jutro ??? A ty chyba tym razem nie masz plamienia, no nie? Nie trać nadziei estelka, ja nie tracę mimo, że z ciążowych objawów nic nie widać ale jest wcześnie i nie myślę o tym za dużo. Granini życzę szybkiego powrotu do zdrowia małemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, nie smuć się, a w pracy aluzje znam doskonale ale ja to olewam totalnie, zawsze tylko jakoś zażartuję i nie wciągam się w temat. W razie czego pojedziesz do kliniki i zajmą się tobą dobrzy lekarze no i w końcu z ich pomocą czy bez ci sie uda, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkie śpiochy i już przebudzone!!jakl humorki dzisiaj dopisuja?ja średnio -źle ale to lepiej niż źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Moniczko przykro mi z powodu tego paskudnego ZUS-u ale nie warto się denerwować - ja niestety cały czas mam przeboje z nimi, ponieważ studiuję jeszcze i otzrymuję rentę rodzinną po ojcu , a te debile nigdy nie mogą zrozumieć że rok akademicki zaczyna się od 1 października i wtedy dopiero uczelnia może wystawić mi zaśwaidczenie o kontynuacji nauki a ci idioci w sierpniu wysyłaja mi pismo że jak do końca wrzesnia nie dostarczę im zaswiadczenia to mi odbiora rente - i co roku jest taka sama sytuacja!!!! Już mam ich poprostu dość!!!!! Enigmaa trzymm mocno kciukasy za ciebie!!!!! Abyś zobaczyła na teście dwie tłuste krechy!!!!!! A po moich ostatnich kłótniach z moim kochaniem zauważyłam że pomogło. Wczoraj był juz tak kochany tak opiekuńczy że byłam w szoku - zachowywał się jak na początku naszej znajomości - podszedł pocałował powiedział że kocha przytulił - tak sam od siebie. A potem jak leżałam to rozmawiał z brzusiem :) tak słodko to wygądało że aż łezka mi się zakręciła - mówił maleństwu że będzie mu kupował dużo zabawek itp. Natomiast wczesniej jak bylismy na zakupach to nie mogłam go odciągnąć od półek z zabawkami - cały czas chodził i oglądał auta i mówił że takie bedzie kupował naszemu dzidziusiowi hihihi Ale sie rozpisałam - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik, Paula :) Paula ciszę się że się tak poukładało u was. A mnie od rana boli brzuch jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć paula,miło czytać to co napisałas.to chyba będzie zwariowany tatuś na punkcie swojego malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, widzę że dołeczki cię dopadają małe ostatnio, nie przejmuj się zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc foli ,to kurde chyba nie ta przeklęta i wszystko będzie ok.na objawy @to duzo za wcześnie.boli cię brzuch,piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foli Monik!!!! Monik mój facet tak zwariował że wczoraj powiedział że jego dziecko bedzie miało wszystko co najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli tak róznie ze mną bywa ,zaczyna się cykl ,to wstrętne clo,potem będzie gorzej,ale obiecuje sobie że to już ostatnie clo w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula miło jak kobieta słyszy takie coś od ojca swojego dziecka,aż chce się bardziej żyć,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jak będąc juz w ciąży tez miałam na początku objawy @ która juz nie przylazła. Trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ to z pewnością nie ale boję się czy czasem nie plamienie, piersi trochę bolą ale mnie zawsze bolą o owulacji a jak na razie dzisiaj mnie nie kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×