Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość TabelaIII
Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TabelaII
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TabelaI
NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............06.06.06....3 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, nie jestem pewna, ale gin mi mówił, że chyba zapłodnione jajeczko wędruje do macicy około 4 dni i później przez kolejnych 6 się zagnieżdża, dlatego mówi się, że hcg w moczu jest wykrywalne około 10 dni po zapłodnieniu... ale co gin to teoria... ale u mnie by się zgadzało, bo 8 dni po zapłodnieniu test był negatywny, a 10 dni po wyszłą bladziutka kreseczka... a tą temperaturką się nie sugeruj, bo zmierzyłaś po jakimś czasie i może nie być już miarodajna... bierz pod uwagę tylko tą z rana. a skoro piszesz, że normalnie masz 35,9; 36,2; to ta z rana, czyli 36,5 może wcale nie oznaczać spadku... poczekaj jeszcze troszkę... a jeśli to fasolka, to gin pewnie i tak jeszcze nic nie zobaczy. ewentualnie powiększone endometrium wskazujące na prawdopodobną ciążę - tak jak było u mnie. to jeszcze troszkę za wcześnie... :) ale kciuki mocno trzymam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
u mnie @ nadal brak, niestety spóżnia się drugi dzień, tempka rano 36,6 wczoraj wieczorem robiłam test - negatywny i z to mnie cieszy; martwi mnie brak @ w ciąży raczej nie powinnam być, przytulanka była jedna w 24dc, a cykle mam średnio 30 dniowe no i się zabezpieczaliśmy, ale oczywiście się już boję, bolą mnie piersi, a @ nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.....Enigme nie mówie Ci ze mi przykro bo może jeszcze nie przyjdzie TRZYMAM KCIUKI !!! ależ ja dzis jestem zaspana, wsałam o ósmej wiec wcale nie wcześnei a i tak jestem śpiąca pije kawke w ten pochmurny dzień.....pociesza mnie to ze jutro wolne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do gina i zapytał czy to @ czy plamienie.... no poki co to plamienie ...bo jsk @ przychodzi to zawsze jest na początku \"plmienie\" powiedział ze jak mnie nie zaleje i tylko będę plamić to mam po poł przyjsc..... ale to raczej @ :( trudno..... cale szczęscie ze brałam to pod uwagę:) i nie jest ze mną źle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigme no to chyba przed Tobą kolejny cykle tak jak przed większością z nas......rozumiem że Quick nie chcesz być w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny :) miło tu u Was;) a co foli...???? halo foli...????? mam nadzieje ze wszystko dobrze:) pozdrawiam Was wszystkie:) buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu cichutko.... quick z tego co piszesz wnioskuje,że ciąża nie jest możliwa. Nie chcesz jeszcze mieć dzidziusia? A test najlepiej robić rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ana....:) to będzie moj 2 cykl staranek:) ale z tego co mowil gin to będę brałam ten na owulację clostilbegut, co by mi pęcherzyk ne zdychał..... brzuch mnie tak boli ze hej......... cuje ze to @ bo nogi az mi sie trzęsą....:( bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
nie chcę jeszcze dzidziusia pytam Was na tym forum dlatego, że są tu same mądre dziewczyny i Wy wiecie wszystko w tym temacie (ciąża, miesiączki, leczenie itp) a na innych forach to ludzie bajki potrafią pisać jak @ nie przyjdzie dziś, to zrobię test jutro rano a tak w ogóle to ja panikara jestem, bo ciąża w tym okresie mojego życia jest absolutnie niewskazana, a zbezpieczam się gumką, bo przytulanki są rzadko (facet w rozjazdach) i nie chcę brać tabletek anty, bo na taką częstotliwość to nie warto brać chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Estelko bardzo się cieszę że u Ciebie już wszystko dobrze (że jesteś zdrowa jak byk:)) Może kochana uda nam się w jednym czasie coś zdziałać,zawsze raźniej we dwie ogłaszać dobre nowinki;) Foli a ty bidulko pewnie jeszcze śpisz po tej kolacji co? Enigma spokojnie,jeżeli to @ to i tak już po ptokach ale za to masz nowy cykl i możesz działać nadal a póki co nie denerwuj się bo jeszcze nic nie wiadomo a jeżeli to fasolka to taki stres nie jest wskazany. Judyta widzę że my jedziemy na tym samym wózku. Ja też od wczoraj jadę na luteinie,mnie po niej nie mdli tylko jakoś dziwnie mi język drętwieje:) Silve-ja też mam strasznie nieregularne cykle, ostatnio nawet doszedł do 52 dni. A ja kochane mam już weekend:) Wyżebrałam u kierowniczki urlopik na dziś:) Jakoś ostatnio nie chce mi się pracować,atmosfera się tam tak popsuła że mam dość.No ale cóż takie życie. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj muszę chyba tabelkę poprawić... TabelaII NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........25.10........25-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andzia.....ja z kolei Silve mam regularne cykle i wiecie co zauwazyłam od czasu starań sąregularne niemalże co do godziny aż sama sie dziwie....Enigme w takim razie jak tylko odejdzie @ to zabierajcie sie do pracy....Folie a jak Ty sie dzis czujesz?....Quick to w takim razie zrób rano tes i przede wszystkim nie denerwuj sie bo szanse zebyś byla w ciązy są nie wielkie a tym stresem mozesz sobie przesunąć @ trzymaj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie powiedziałam szefowi, że o 15 uciekam, bo wyjeżdzam, tak więc zostało mi jeszcze niecałe 5 godzin :) jest tylko maleńki problem... mam do napisania artykuł na temat jednego z naszych produktów... czasu coraz mniej, a weny zero!!! BBBuuuuuuuu :( aaaaa, i mdłości też się dzisiaj z rana pojawiły, ale koleżanka z pracy (ma 2 dzieci) sprzedałą mi niezły patent... Podobno zaraz po przebudzeniu należy wypić kilka łyków soku, najlepiej pomarańczowego i ponoć nie będzie mdliło... zobaczymy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale mdłości z tego powodu chyba jakoś lepiej sie znosi......na jaki temat dokładnie masz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, i chciałąbym zrobić sobie suwaczek, ale nie mam jeszcze dokładnego terminu porodu, więc taki na oko narazie wstawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny suwaczen Anka:) ja też już taki chceeeee:( I chcę mieć mdłości(dziwne życzenie co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się podoba ;) ale nie ma czego zazdrościć. za jakiś czas też będziecie zrywać się od stołu i lecieć do toalety - zobaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka uwierz uwierz:) Aniu ja zdaje się Tobie wysyłałam jakiś czas temu fotki,mam nadzieję że doszły. Mogę też liczyć na jakieś Twoje??? No i oczywiście innych kobietek,bo jakoś o mnie nikt nie pamięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, mi chyba ie wysyłałaś, albo nie doszły, ale chętnie zobaczę Twoją buźkę :) no i oczywiście swoje podeślę, jak tylko podasz adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×