Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Maklady dzięki za zdjęcia, bardzo fajne :) Wczoraj chciałam napisać już ale nie mogłam, coś się zablokowało na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Pobudka!!!!!!!!!! Soul trzymam kciuki za szybki poród :):):) Pozdrawiam wszytkie dziewczynki. Ja dzisiaj czuje sie fatalnie- dopadła mnie alergia i ogólnie czuje sie do d.... Biore sie do pracy - póżniej jeszcze sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Paula, ja też nie najlepiej, coś mnie kłuje po prawej stronie, zaczęło się wczoraj w nocy i do teraz trwa, a poza tym ciśnienie niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foli! Kłucie powiadasz????? To trzymam kciukasy - niech kłuje!!!!!! tak tak tak tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estallaa
cześć! ojej, ja też miałam straszne problemy ze wstawaniem, ale jakoś się zwlekłam...chociaż nie powiem, żebym była przytomna :-o u mnie tez się coś dzieje, kłuje mnie po prawej stronie od wczoraj wieczór...Tylko Ciebie Folik mam nadzieję, że kłuje na fasolkę :-) a co ze mną ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy dzień, nowa nadzieja dla wszystkich:) ja na razie odpoczywam po ostatnim przeciąganiu się @, jestem pełna chęci do działania, zobaczymy co z tej chęci wyjdzie:) foli, mam nadzieję, że to kłucie to to co myślę 🌼 - teraz Twoja kolej na fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, idź sobie na zwiolnionko jak się bardzo źle czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny w ten chciałoby sie powiedzieć piękny słoneczny dzień ale jak patrzę przez okno,to nie chce się wyjśc.tym bardziej życzę miłego dnia.foli kłucie to może byc dobry objaw,ze coś zaczyna się dziac,tfu tfu by nie zapeszyć.u mnie humor bez zmian ja dochodzę do wniosku ze mam PCO,bez wmawiania sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie w zeszłym cyklu też kłuło i skończyło się plamieniem, ja bardzo sceptycznie do tego podchodzę, tzn. nawet nie pomyślałam że to fasolka, tyle zabiegów miałam: hsg, inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chce się wychodzić z domu a tu czas goni.musze sie ewakuowac.pa pa do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz takie objawy? Zespół policystycznych jajników (PCO) objawia się zaburzeniami miesiączkowania, niepłodnością, hirusyzmem (nadmiernym owłosieniem) oraz obustronnie powiększonymi jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Foli bardzo bym chciała ale niestety nie mogę narazie iść na zwolnienie. Lekarka powiedziala mi ze jeżeli mi nie pomogą te krople na alergie to bedzie mi musisła włączyc tabletki :( czego bym bardzo nie chciała ale ja się poprostu męczę. Dziewczynki - a czy wy wiecie że ja nie mam waszych fotek. Podam wam mojego maila, którego prawie nie używam, ale nie chcę tutaj podawać prawidłowego. Możecie mi poprzesyłać fotki - a ja wam przesle swoje juz z prawidłowego :) dzięki - polag@interia.pl Maklady - twojego maila znalazłam i juz ci wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny Foli Ty pytałaś, więc piszę, ale pisze to do wszystkich dizewczyn, u których są problemy z zajściem w ciąże \"z powodu mężczyzny\", po miesięcznym leczeniu zapalnia prostaty (kóre przebiegały bezobjawowo i tylko wizyta u urologa, nam uzmysłowiła co jets nie tak), z 5 mln plemników zrobiło się ponad 20!! wszystkie inne parametry także się poprawiły, teraz nasienie wyglada jak wzorcowe, a byłam pewna, że naturalnie w ciąże już nie zajdę. Powodzenia w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli teraz jest realna szansa na spełnienie fasolkowe,dlatego bądźmy dobrej myśli.trzymam kciuki za was bardzo mocno bez nastawiania i nakręcania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, to rewelacja !!! Bardzo się cieszę to wspaniała wiadomość :) No to zaczynasz staranka jakby od nowa :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie muszą być wszystkie objawy,cylkie bezowulacyjne,niepękające pęcherzyki ,to już coś .podobno samo usg nie zdiagnozuje czasem pco.jakieś przeczucie takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog gratulacje,to jest wieeelki krok do przodu,powodzenia. już uciekam sobie do pracy.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik a ty masz cykle bezowulacyjne? wydaje mi się ze miałaś owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, żeby to wykryż trzeba zrobić badania hormonalne także, może zasugeruj to lekarzowi, powiem ci tyle że ja też miałam różne przeczucia co do mojego zdrowia,które się na szczęście nie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny. nowy dzień... oby do piątku :) wysłałam zdjęcia więc niektóre z Was powinny je już mieć - Foli, Maklady, Iwonka... A te które dostałam... AnA, Estelka, Maklady - super laseczki z Was :) u mnie ok, zwłaszcza, że moje szczęście dzisiaj z delegacji wraca :) Foli, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, ale muszę Ci powiedzieć, że jak wspomniałam lekarzowi o tym, że mnie coś tam kłuło, to tylko się uśmiechnął, bo podobno implantacji się nie czuje i to raczej jajnik kłuje po owulacji, albo zarodek już się zagnieździł i odczuwa się zmiany w organiźmie... Powiększanie endometrium, tworzenie łożyska, itd... nie wiem, ile w tym prawdy, ale tak mi powiedzial :) Paula :( Oby samopoczucie lepsze było, bo nie ma nic gorszego jak dołki w jesienne dni... A z alergią walcz dzielnie! ;) Miłego dzionka i milej pracki :) ja już żyję tylko kolejną wizytą... a tu jeszcze 13 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mi też sie wydaje, że to jajnik mnie kłuje po prostu i boję się że plamienie znowu będę miała jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Maklady - dzieki za fotki!!!!!! Fajne laseczki z was!!!!! witaj Aniu - no niestety dopadło mnie i męczy - paskudztwo jedna bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale dziś już naskrobałyście :) Pozdrawiam i zyczę miłego dnia!!! Ana.... kochana jak też poproszę o listę zapachów jesli to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie denerwuj się. Być może to faktycznie jajnik, ale wiele z nas kłuło przed zafasolkowaniem :) i nie myśl o plamieniu, bo narazie jest wsyztsko ok i trzeba myśleć, że tak będzie w dalszym ciągu :) Jeszcze troszkę cierpliwości i się dowiesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Foli, nie mam Twojego zdjęcia :) a chętnie bym zobaczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×