Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

moj biedny mąz pyta mnie dzisiaj : no to kiedy te przytulanki \"mamy robic\" bozeee dla niego to tez takie dziwne....:( Wiecie co ,mysle ze nei tylko my mamy schizy ale i nasi męzowie tez...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja sie nawet bardzo nie denerwuję, tylko cały czas o tym myślę jak głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Cie Myriam....ale sie ciesze że jesteś buziaczki dla CIebie....myśle ze jako doświadczona juz mamusia mozesz tu radzić wszyskim nam.....no super ze tu jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze najpierw poczytac co tu powypisywałyście, bo pierwszy raz tu zajrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to fakt oni tak samo się martwią tylko moze inaczej to okazują, ja już miałam taki czas ze seks przestawał być przyjemnością głównie a był tylko staraniem się o dziecko i mój mąż w pewnym momencie powiedział mi, ze ma dosyć i ja też szczerze mówiąc miałam dosć, ale ciężko było to zmienić. Zmieniło się to kiedy dowiedzieliśmy się, że nie mozemy mieć dziecka w sposób naturalny bo nie czuliśmy presji już, że musimy się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi :) Ana:) Moj mąz nie robił badan bo mysmy dopiero tak powaznie to pierwszy raz staraliśmy sie.... Ale mowił ze moze by zrobił...... ale moj gin mowi ze narazie nie.... Zobaczymy co dzisiaj będzie u gina...... Ponadto ja myśle ze moze albo 1. nie doszło do zapłodnienia bo nasienie wypłynęło mi ...:( mam przodozgięcuie i mozliwe ze szybko mi wypływa...a nog nie trzymałam do gory:p:p:p 2. po 2 jak przytulanki były 13 i 14 dnia to moze trza było powtorzyc jeszcze 2 raz 15 dnia bo 14 miałam te bole mocne ....a 15dc nie mieliśmy juz siły........:(:(:( no tak to czasem bywa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma główka do góra na pewno w końcu sie uda.....a jak trzeba kochana to i te nózki potrzymaj u góry dla pewności.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to rzeczywiście nie ma sensu żeby robił badania jak króciutko się staracie, wiele czynników może wpłynąć na to że akurat się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę do domku i tu mam problem muszę przejść koło apteki nie kupując testu :) ale dam radę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DASZ RADE FOLI !!!! udanego popołudnia i wieczorku pa pa pa trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem wiem..... ale na początku ta torbiel a teraz znowu cos...... a ja jestem bardzo niecierpliwa....... jeżu.... estellko dziękuję za fotki Agi i Pawełka....... ja też chce takiego Pawełka......!!!!!!!!!! jaki On śliczniutki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 10 minutek kończe pracę, do jutra dziewczyny udanego wieczorku pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mam jeszcze jedno pytanko (jak macie ochote to odpiszcie) pisze pracę pt\"wpływ gier komputerowych i internetu na rozwój człowieka\" jak mozecie to napiszcie mi prosze co myślicie na temat, na forum albo do mnie na e-mail będe wdzięczna.....mam już ciekawe badanie na ten temat potrzebuje jeszcze kilka niezależych opini.....całuje Was pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, mam nadzieję, że nie kupiłas testu:) wierzę w Ciebie 🌼 AnA - mój mąż ma cały rozdział w pracy magisterskiej na ten temat, ale niestety tylko w formie papierowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Przyznam, ze nie mam sily juz tak czesto siedziec przed kompem i pisac z wami choc mi tego bardzo brakuje !!! Foliku ciagle mysle o Tobie i trzmam kciuki !!! Wytrzymaj te pare dni, nie testuj napewno wynik bedzie pozytywny !!! :):):) Enigma skarbie nie martw sie tylko wyluzuj i nie mysl o dzidzi tak intensywnie a napewno dzidzia sama przyjdzie w odpowiednim momencie :):):) Estelko kochana moja !!! Przepraszam, ze tak pozne ale wierz mi, ze najszczersze zyczenia urodzinowe !!! Oby wszystkie Twoje marzenia i plany sie spelnily a wsrod nich wszystkich to najwazniejsze wspaniale dzieicaczki !!! 🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄👄👄👄👄 !!! Ja wciaz pociagajaca... nosem jestem i kaszle paskudnie. W nocy mysllam, ze to juz sie zaczelo bo strasznie rozbolal mnie brzuch a bol promieniowal na nogi i kregoslup. Ale potem dostalam rozwolnienie no i przeszlo. Ale wystraszylam sie na dobre bo nie mam jeszcze spakowanej tornby do szpitala bo brakuje mi paru rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jestem zła na siebie ,próbuje wysłac te fotki i nic nie wychodzi.klikam ,pykam i jedno wielkie ... iskierka mój adr.tomek760@vp.pl,jeśli możesz to czekam na twoje zdjęcia jak człowiek uczy się sam obsługi to tak jest! ana jeśli możesz kochana to podaj mi cennik tych perfumek a ok grudnia bym wzięła.ja ci wyśle mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od gina wracam ,jest jakiś 1 pęcherzyk,który ma wymiary chyba ok,ale to jeszcze długa droga.ale dziś był gin bardzo rozmowny.stwierdził ze te pęcherzyki z tamtego cyklu były zbyt podłużne!tzn nie były pełnowartościowe prawdopodobnie. pierwsze słysze!!!!?tzn tłumaczył że mogą być ale to może świadczyć o pustym pęcherzyku lub jakimś niedorobionym.ten jest okrągły .ale znowu otoczka jest cholernie twarda,pytał czy nie miałam jakiegoś zapalenia,nic mi o tym niewiadomo.znowu pregnyl i do konca cyklu strs,jak ja tego nie lubie!!!!!dziwnych rzeczy się dowiaduje.słyszałyście coś takiego tzn o tych kształtach pęcherzyka enigma a jak u ciebie po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduję się na posterunku! Patrzę, że Zabajona masz chyba doła. Przykro mi ale niestety okazuje się, że u nas to nie tak łatwo. Ja myślę, że wszytsko w swoim czasie. Spokojnie. Ja nie mam raczej objawów ciążowych więc czekam na @. Nawet nie wiem kiedy i nie sprawdzam. Jak będzie to będzie. I tak co miesiąc inaczej. Ale od przyszłego miesiąca dzwonię do kliniki. Szczerze, to w tym miesiącu kiepsko się staraliśmy. Denerwuje mnie to wyliczanie kiedy najlepiej. Jeszcze gin mi powiedział, że często to wcale nie znaczy dobrze. Sugerował nawet rzadziej... Ale miałam świetną impreze w sobotę. Przyjechały kolezanki i naprawdę się odstresowałam i zapomniałam o starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro i buro ale widze ze u ciebie bardzo ok. rłóżnie to bywa z tymi miesiącami gdy się odpuszcza.kiepskie staranie może być również owocne.która z dziewczynek miała taki miesiąc odpustu i sie okazało że fasolka zawitała w jej brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie 🖐️ Ale u Was dzisiaj ruch, nastukałyście tyle stronek :) A ja jutro do lekarza i ciekawe co dalej bo jest mi już coraz ciężej, ciągle czuję się zmęczona i jeszcze te bóle :( :( :( jeszcze tylko dwa miesiące :) i dzidzia będzie już obok :) :) :) Trzymam za Was wszystkie ogromne kciukaski i macie tutaj fluidki by zaczęły Was zarażać! *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** Foli - ja coś czuję że ta Twoja fasolka to już tam siedzi po cichu ale siedzi :) dlatego czekam na te nowinki! :) Asiu Kochana jeżeli nas czytasz to się odezwij bo mi tęskno za Tobą śliczna :( :( :( JA CHCĘ TUTAJ JUŻ ASIĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! A co to ja dzis pierwsza ? Wstawac spiochy, napic sie kawki i milo przezywac mi dzisiejszy piekny dzien :):):) Ja tak rano bo dzis do ginki ide, zaraz wychodze i mam nadzieje, ze dzis mi usg zrobi i ze zobacze kruszynke moja kochana :) Sysienko witaj ! Co tak rzadko bywasz ? Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze by dzidzia doczekala do terminu w Twoim brzuszku :) Napewno dacie rade :) Pozdrawiam Was wszystkie, wszystkie i zycze milego dzionka ! Odezwe sie po wizycie :) Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy,gdzie wy jesteście od wczoraj?dzynnn,budzik dzwoni.imieniny alberta,leopolda tu radio zet tylko wielkie przeboje!!! (tzn zadnych przebojów nie mam tylko słucham zetki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć moniczka ty też z ranka wstałas.a myślałam że będę pierwsza.wiesz ,weszłam wczoraj w cz.IIIpoczytałam sobie.. dzień9 kwietnia,tak mi sie fajnie zrobiło,jak przeczytałam twój wpis i twoją wiadomość,aż mi się buzia sama uśmiechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Miłego dnia. Wychodzę do pracy. Zajrzę do Was ok 19. Mam nadzieję, że dzisiaj ktoś ogłosi miłą nowine, bo dawno nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Monika, mam nadzieję, że czujesz się lepiej. Napisz po wizycie co tam na usg widziałaś tzn kogo :) i czy mocno broi w brzuszku. Monik, ja już też nie śpię tylko ledwo do pracy zdążyłam, miałam kiepską nockę bo za dużo myślałam. A u ciebie co tam? Ja poczytam dzisiaj może znajdę coś o tych pustych pęcherzykach, może znajdę jakieś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×