Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Iskierko nie przesadzaj, przecież nikt nic złego ci nie powiedział, nie bądźmy przewrażliwieni. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, PAula to jest w ciąży i hormonki buzują, a moze u Ciebie też już zaczynają buzowac ciążowe hormonki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCIEKAM.......nie myslcie , że z powodu że jestem obrażona nieeee, nieeee, nieeeee:-)))) poprostu muszę zycze owocnych przytulanek... a suwaczek zlikwiduje jutero , żeby nikogo nie draznił{kwiat] papapaap AnA buzialce ogromniaste , tam gdzie najbardziej lubisz:-p ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Ciebie Iskierko........równa babeczka z Ciebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chcę do domu, ostatnio mi się dłuża te dni strasznie od poniedziałku do czwartku, codziennie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa iskierko...:) nie martw sie ja tez czasem zartuje az za bardzo:):):) ale coz taka jestem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczą sie tylko winni...ja się nie martwię...;-))) bedzie dobrze tak myslę........... AnA ❤️ przytul meza mocno ode mnie:-p myslę , ze nikogo nie uraziłam i rozumiecie mnie..... PAPATKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jaka jesteś Iskierko i to sie liczy !!!! potrafisz być sobą !!! mnie sie to podoba....chyba nie jesteśmy takie staruszki i lubimy żarty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, no co ty? Nikt nikogo nie uraził, myślę ze nieporozumienie jest już wyjaśnione. Nie przejmuj się niczym :) i nie opuszczaj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , naprawiony błąd i wyjasniony....ja nie z tych ludzi co sie obrażają i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi:-0 Zapomnijcie juz o tym.....było minęło pozdrwiam Wszystkie , uśmiechnijcie się już..:-)))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj, jakież humorki - czyżbyście wszystkie \"hormonizowały\"? ;) Wiecie nad czym się zastanawiam ? Otóż - moje @ tak naprawdę trwają 2 dni, bo trzeci i ew. czwarty to już plamienia w nikłych ilościach. Fakt, że te 2 dni to normalna @, taka \"krwawa i bolawa\", włączając w to noc kiedy też aktywnie działa. Coś czuję, że problem u mnie może tkwić własnie w tym ... zbyt cienkie endometrium może być przeszkodą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, u mnie trwa 3 dni a endometrium mam ok więc to chyba nie to , może po prostu tracisz wiekszość krwi przez te 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Własnie dzwonilam do gina i pochwaliłam sie 2 kreskami na tescie owu:) no i gin tez sie ucieszył:) i ustalilismy ...ja z ginem !!!!! ze przytulanki jutro i pojutrze :p:p:p tak tak ja z ginem decydujemy o przytulankach hihihihihihihiih .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ale mam nadzieję, że przytulanki będą z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - tylko tak się nie przyzwyczajaj, bo jak już urodzisz, to będziesz musiała sama decydować kiedy się przytulać z mężem, nie daj panie jakbyś pytała z przyzywczajenia gina :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czas się do domku zbierać i coś do jedzenia robić, bo głodna strasznie jestem Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donau.
dziewczyny poradźcie - jeżeli w sobotę na testach owu widziałam cień drugiej kreseczki, więc pewnie w niedzielę były już dwie mocne(nie mogłam zrobić więcej testów bo ten był ostatni) to kiedy najlepiej spróbować zmajstrować bajbusa? Ile mniej więcej dni po kreseczkach na testach owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihiih dziewczyny:) mąz sie smieje ze gin decyduyje o naszym zyciu przytulankowym:p donau .... przytulanki najlepiej na nastrpny dzien po 24 godz od testu owu.... czyli do roboty!!!!!!! bo juz czas:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm..... w sobote test wyszedł??? jak nie byo przytulsnek w poniedziałek to moze byc juz za pozno:( bo to juz 3cia doba..... idzie...ale kto wie..... ja dzisiaj miałam 2 kreski ale ta druga delikatna wiec jutro robie kolejny test i jutro przytulanki i pojutrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donau.
no ale właśnie w sobotę rano były przytulanki a wieczorem wyszedł test ale druga krecha ledwo widzialnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie dzis juz z Wami, choć miałam taki młyn że mało byłam.....pozdrawiam Was i zycze udanego wieczorku pa pa pa pa !!!! do jutra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donau.... a ktory to był dc i ilo dniowe masz cykle???? Bo albo po owu było albo przed...... a jak tylko raz w sobote rano to mogło nie wycelowac....:9 ale kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dziewczyny kiedy ja mam sie przytulac z swoim mężem? POMOCY Mam regularne cykle 28 dniowe . Oto mój wykres temperaturki 6 dz - 36,8 7 dz- 36,8 8 dz - 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
dalej 9 dz- 36,7 10 dz- 36,7 11 dz- 36,6 12 dz - 36,6 13 dz- 36,7 14 - 36,8 15 -36,8 16-36,8 17 -37,0 18 -36,9 19-37,00 20-36,9 21-37 22-37 23-37 24-37,1 - TO DZIS Jutro biorę ostatnią luteinę i za 2 dni @ Tak bym chiała aby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Przytulaliśmy się bardzo mocno 6 dnia, 8,13,15,17,19,22 czy myślicie ze się uda? Bo ja nie umiem tego obliczyć od pierwszego miesiąca mierzę dopiero tem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iza ,po tych 3 dniach to nikt raczej ci nie pomoże,gdybyś miała wykres cały,to już coś byłoby widac.wg mnie jeśli to miałoby być książkowo to temp na jednym poziomie ,pierwsza faza cyklu ,przed spadkiem temperatury owulacyjnym,czyli jeszcze nie było owulacji.poprawcie jakby co,bo ja też świeżo douczona,ale chyba tak jest.spadek na owu,kilkugodzinny lub jedniodniawy i potem wzrost temp w 2 fazie cyklu. a ja sobie już jestem,a was nie ma . enigma ale z tych 2 kresek sie śmiałam,tzn gratuluję.ale chodzi mi o motywację dlaczego cię tak ucieszyły:że wreszcie ujrzałas2 kreski iskierka wiem,że to zart ale ciśnienie mi aż skoczyło po tym suwaczku jak zobaczyłama potem oklapłam jak peknięty balonik enigma do dzieła,gin pozwolił,można szaleć! hop hop!gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza kurcze nie doczytałam.u ciebie nie ma wyraxnego spadku na owulację ,więc ja nie pomogę.ta owu może była11-13dc.ile dni maja twoje cykle?w 2 fazie ci sie podniosła nieznacznie ale się podniosła.ten 13 może być owocnym dniem.ale iza czy luteina nie zmienia temperatury ciała czasm?dowiedz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×