Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesc monik:) no przytulanki od jutra bo dzisaj tak 2ga kreseczka była delikatniutka:) a jutro pewne bedzie czerwona:) ja czuje powoli bol ale to jeszcze nie to:) poza tym w czwatrek ide na usg wiec jak gin powie ze niue pękły to napewno pękna po czwartku:) wszystkiego sie dowiem:) a w ktorym dniu mozna robic to badanie krwi zeby wczesniej spr czy jest ciąza????? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ..w takim cyklu to nie musisz od 6 go dnia.... mysle ze od ok 12 jak cos , no ale skor bylo tyle przytulsnek to hohohohohhohohooh powodzenia:) Wydaje m isie ze jak sa mozliwosci to najlepiej monitorowac cykl ,wtedy wie sie napewno kiedy ruszać do ataku:p:p:p na te komorki jajowe:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 13 jakby ta owu,ale jednak poczekaj na opinie innych.mam nadz.ze jeśli u was wszystko ok to sie uda bo przytulanki były czesto.ooo czesc enigma .betę można zrobić po 7 ,8 dniach najwcześniej,bo wtedy zarodek już zagnieżdżony i organizm wydaje sygnał hcgjest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie enigma nazwałaś:atak na komórki jajowe,hi hi .mam nadzieję,że u mnie nie bedzie to wojna 30-letnia tfu tfu!!!! to ja bym była dawno po menopauzie,no i jak w ogóle faceta po 60 zmusić do tego? ojej ale by się namotało!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie wieczorkiem🌻 właśnie znalazłam chwilę, i odetchnełam po przytulankach....hmmmm taką mielismy na siebie ochotę , ze ho,ho,hooooo:-p Enigma trzymam kciukasy za jutrzejsze przytulanki, oby zaowocowały!!! Uważaj na tego gina....:-)))) moze Ty wkońcu oznajmisz te Dwie krechy i pociagniesz łańcuszek dalej.....❤️ monik mi też enigma podniosła cisnienie tymi dwiema krechami...czytałam , aż dwa razy.....osz Ty "'Smyku' :-p Co tam u Was...ja cwiczę intensywnie......jakie są dobre ćwiczenia na miesnie brzucha...oprócz brzuszków?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć iskierko ale ty też smyku nam zrobiłaś żarcik.ale mam nadz.że nie bedziesz musiała usunąć tego suwaczka!kiedy iskierko testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no enigma ten gin to jakiś bardzo zwiazany z tobą1hi hi,czy mąż nie jest o niego zazdrosny?w sumie to mój też jest ze mna zwiazany hi hi,zna moje ciało prawie na wylot(no nie zupełnie,bo poza macicę nie da rady nawet przez usg!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ja zastestuję jak nie dostanę @ no na imieninki 4 grudnia...tak postanowiłam, prezencik byłby superowy.... AnA napewno zatestuje wcześniej❤️ to dla Ciebie AnA a u Ciebie jak ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto tu dzisiaj.........wszystkie pewnie leżado góry....du....pkami:-p tylko ja odpoczywam , mąż mnie tak wymęczył , że bólu nieeeee czuję....:-)))) ale superowo było mhhhhh, my się przytulamy codziennie,nawet kilka razy dziennie i zawsze dajemy z siebie wszystko....moze cos z tego wyjdzie hi , hi ,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mam dobry humor....zadałam pytanie laseczki!!!!!!!!!!!! poradzcie coś na spalenie brzuszka ,.....jakieś ćwiczona oprócz brzuszków, raptem żadnej nie ma buuuuuuuuuuuuu, a tak ćwiczą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja na chwilkę wpadłam :-) bo zaraz biorę się za ćwiczenia - co na brzuszki? oczywiście brzuszki :-) dobrze jest też robić ćwiczenia na talię. polecam, ściągnij sobie przez Kaazę albo emula programik \"8 minutes abs\" - zobaczysz jak te 8 minut daje w brzuch ;-) powodzenia! a ja jazk zwykle na drobnych zakwasach, czworogłowe i talia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie da rady przesłac mailem - to jest taki 8 minutowy filmik,więc nie da rady tak dużego pliku przesłac, :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wstrzemięźliwość ;-) w piatek idę na pierwszą wizytę do kliniki niepłodności (będzie to 9 dc), może uda się zrobic od razu badania nasienia męża, więc \"post\" jest wskazany. Ale przyszły tydzień należy do moich szaleństw ;-) jeszcze 5 minut i lecę ćwiczyć :-) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymujecie tak bez przytulanek???? ja bym nie dała rady, chodziłabym nabuzowana ... miłych cwiczeń , ja tez będę ćwiczyła ale póxniej 👄 estella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to są ćwiczenia - aby się wyładować ;-) ja \"szaleję\" w domu, a mąż na siłowni :-) dobra, terz to już naprawdę uciekam... aaa i niestetyy nie da się zrobić badania nasienia męża w piątek, no cóż - następnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ja postaram posłać CI sie jutro Emule jeżeli chcesz też go mam.....a co do brzucha to trzeba go intensywnie ćwiczyć mówiłam CI o tym na gg dzisiaj, do tego jeszcze rozciąganie jest dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja jestem:):):) iskierka ... widzę ze Ty masz podobny humor do mojego:P Słuchaj ja poki co robie mięśnie brzucha ..własnie jestem po siłce...:) Ja jestem szalona bo robie brzuszki 3 serie po 50 ,w sumie prawie 500, kiedys robilam 1000.... jak obsiądę ławki na bruszki to wszystkie koksy sie wkurzaja ...bo oni chca zropbic tylko kilka ..jak im sie oczywiscie uda zgiać karki :p hihihihihiih a ja tam cwicze ok 40 min i mowie sory ale zajete....:) poza tym jest taki tzw \"kręciołek\" stoisz i krecisz sie od prawa do lewa i blokujesz ruchy tak aby były spiecia. Mozna go kupic w sklepie ale ja mam go na siłce rewelacyjnie modeluje miesnie skosne ,likwiduje boczki i wyrabia talię:) Oczywiscie robic to bez obxiążeia ,bo koksy aja pod nogi obciązenia i im wowczas rozrasta sie dolna czesc plecow. Ja na tym kreciołku robie 6 razy po 100 skretow , na poczatk unogi razem a potem rozszerzone... to z nogami rozszezonymi na boczki dziala super.......:) poza tym ja robie ręce zeby nie miec galaret na tricepsach :):):) aaa jesli chodzi o brzuszki i nie chesz zmeczyc kręgosłupa to rob same spięcia, np 10 razy po 50 samych spiec potem dasz radę podnosci sie z całymi plecami:) ide robic kolacyjke bo maz krzyczy....:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Enigma.........ja tez robie 500 brzuszków dla mnie to nic takiego, ćwicze codziennie.....do tego intensywny treching i pilates, rozciąganie mieśni dobrze mi robi czuje sie rewelacyjnie, teraz jestem po ćwiczonkach....mój mężus na piłce ja siedze sobie przed kompem i czekam na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być streching .....lubie ruch pod kazdym względem....uwielbiam taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ana ja tez uwielbiam tanczyc...:) jak idziemy gdzies na impreze to ja na parkiet i ciezko mne stamtąd ściagnac:) szaleje ja \"gupia\" hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak ja Enigma szaleje do rana na róznych imprezach weselach, dyskotekach i inyych....po prosty kocham taniec zrobiłaś juz mezowi cos do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×