Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

foli u mnie z pregnylem nie ma reguły w tym mnie nie bolał brzuch,a w poprzednim bolał.na pewno jakiś skutek wywiera on na organizm w koncu to jest hormon. mnie podali sporo bo 10000 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale z tego co sobie czytam to wynika że ten brzuch to po clo Pa Monik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie brałam clo a myśle, że u mnie boli, bo boli - zreszta często mnie boli, niezleżnie od tego co jem :-( taka moja \"uroda\" ciekawe kiedy przyjdzoe do mnie@, ma czas od soboty - 14 dzień po pregnylu, do środy - tak pierwotnie wyliczyłam sobie terin @...czas pokaże a nasza Monisia musi być straszne zajęta Patysią, bo cisza od niej...mam nadzieję, że się niedługo odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Cześć Dziewuszki❤️ Od rana mam taki rewelacyjny humorek , ze ho,ho,ho U mnie @ na dobre....bardzo sie cieszę ....... Enigma, może @ nie przyjdzie i poprawisz teściora i wyjda dwie kreski;-)))) Widzę, że jak ogłosiłam swoje niespodzianki...to koleżanki przestały mnie zauważać, ech życzę Wam wszystkiego dobrego.... Iwona77 ja o Tobie pamietam, i zauważyłam Ciebie❤️ AnA jak nie na forum to na gg sie złapiemy codziennie....❤️ Pozdrawiam i zyczę miłego dnia.papatki:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):):) trochę późno się odzywam, ale zapracowana jestem... koleżanka jest na urlopie i muszę na dwa fronty działać... Artykuł napisałam i jest zaakceptowany, ale teraz czekam jeszcze na zezwolenie od naszego klienta zna zamieszczenie jego zdjęć w tymt tekście. ja od dwóch dni troszkę lepiej się czuję z rana, za to wieczorem bez zmian. ale nie narzekam, bo przynajmniej rano jest znośnie ;) Jutro mam wizytę i już się nie mogę doczekać widoku pływającego Maluszka z raczkami i nóżkami (ostatnio widoczna była fasoleczka). Oczywiście nerwy są, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. A we Wrocławiu zima biała, chociaż szkoda, że temperatura dodatnia, bo wszytsko topnieje i plucha się rozbi. Ja od dzisiaj do niedzieli sama w domku, bo \"mężuś\" w delegacji. Ech, nie lubię takich dni, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, no i zaczynamy 11 tydzień, tak więc 1/4 za nami ;) Iskierko, widzimy Cię :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, no tofajnie że z tym artykułem poszło ok :) Aśka, a ty byłaś na usg, trzymam kciuki zeby było wszystko ok ale i tak jestem pewna, że będzie. Odezwij się po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, jak maleństwo? jak znajdziesz czas to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo u mnie @ nadal niet:P ale czytajac topik do tyłu widzę ze ta cholera najczęsciej pojawia sie dzien po planowanym terminie...... Ale z 2 strony patrzac na moj cykl ..zawsze mia lam regularnie jak w szwajcarskim zegarku skoro 15dc bylam u gina na monitornigu i pęcherzyków juz nie było a 13dc były urodziwe i moc wypasione to do jasnej anielci musiały wystrzelic 14 dc wtedy kiedy mnie tak bolało...... no wiec albo ja jestem jaks daremna ... no nie wiem albo slepakami strzelam z pęcherzyków:p:p:P albo zołnierze sie spoznili...:( no ale nawet gdyby sie spoznili to @ powinna byc wczoraj...... prawda? no wiec gdzie lezy przyczyna????? hmmmmm narazie na @ sie nie czuje.... na fasolkę tez nie:P Cie i pamietamy...... ale powiem szczerze ze ja bylam 100% pewna ze ty juz zafasolkowana jestes:) ale chociaz dobrze ze inne Twoje marzenia sie spełniły.....:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam brukowiec fakt:P i wlasnie czytam ze lipnicka i porter spodziewaja sie maleństwa....... hmmmmm.... wszyscy dookoła... a my?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma jak się kiedys nastawiłam na fasolkę,to @ spóźniła mi się 5dni. To jest najgorsze-czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest 28dc a cykle zawsze miałam 24d a po clo ostatnio był 27d i gin powiedzial abym liczyla jako 27d mozliwe ze po ponownym stymulowaniu clo znow m isie wydłuzyl o kolejne 12-3 dni.... zobaczymy... ale patrzac na owu powinnam miec @ wczoraj albo dzisiaj bo owu było 14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ale skoro owulacje miałąś w 14 dc to tak wypada że dostaniesz dzisiaj, oby nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slive... z tym ze ja sie na fasolke to wogole nie nastawiam .... tylko zaczynam sie zastanawiac czy taka stymulacja jest rzeczywiscie dobra ..skoro ... jak widac cykl sie rozregulował.. i mozliwe ze taka stymulacja jest dobra dla kogos kto nie ma owu ale z 2 strony ..moze doprowadzic do nieporzadanych skutkow no tak czy siak ja wyjscia nie mialam musialam brac clo bo zdychaly moje pecherzyki zanm sie wypasły:(..zdychaly ok 10-11dc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak foli... to bardzo mozliwe:) aczkolwiek w ubiegłym cyklu tez mialam w 14dc ale rano owu a w tym wieczorem..... ale raczej dzisiaj @ przylezie..... czuję jak w kosciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, rozregulował??? Zrobił ci się książkowy i powinnaś się cieszyć: 28 dni i w 14 dc owulacja - to jest książkowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja też się zastanawiałam czy brać clo bo miałam wszystko ok ale cóż zwiększa moje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów owulacyjnych, dzisiaj przeczytałam że owulacja moze wystąpić ok 48 godzin po tym jak ją testy pokażą także nie są za dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja miałam na mysli to,ze każda z nas starających się mysli co miesiąc o fasolce.Robimy wszystko,żeby tylko zobaczyć te upragnione dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! A ja z domku piszę. Były kłopoty sprzętowe, ale powiodło się i necik działa !!!! Jestem happy. Teraz pichcę obiadek dla męża, wraca późno i muszę coś smakuśnego zrobić. Jeny, 4 dni go nie miałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane! chciałam Wam napisać ciekawostkę - zdawałam dziś jeden z trzech ostatnich przed obrona egzamin dr i wiecie co?denerwowałam się i po wyjściu zobaczyłam, ze mam bluzkę na brzuchu spoconą, takie male kóleczko. Moje dziecko też się denerwowało? Cuda ...... ale egzamin zdany i mam luz, przynajmniej do następnych 2. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco, i tzrymam kciuki mocno a mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja,już wróciłam z pracy i zaglądam co u was asia odezwij się jak po usg szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia to rzeczywiście niesamowite. Gratuluje zdanego egzaminu! Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia gratulacje:) monik :) ja widzę ze Ty cos mało pracujesz:p:p:p a u mnie chyba nadchodiz @...... bo cosik tli mi sie w brzuchu i tak jakby krzyze bolały albo nerki...:P hihihihi sama nie wiem co..... ale czuje ze chyba jak mi chlusnie to na całego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, serdeczne gratulacje :) ale będziesz miała mare dziecko bo napewno słyszy co opowiadasz na egzaminach :) Aśka, właśnie odezwij się po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam pisze tak w skrocie ze klade sie dzisiaj do szpitala bo dostalam plamien a raczej jest to gesty sluz z krwia co moze oznaczac ze moge urodzic teraz, dowiem sie jak pojade do szpitala! a wiec tymczasem! 🖐️ Asiu Kochana trzymam kciukaski ❤️ bedziemy w kontakcie! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam pisze tak w skrocie ze klade sie dzisiaj do szpitala bo dostalam plamien a raczej jest to gesty sluz z krwia co moze oznaczac ze moge urodzic teraz, dowiem sie jak pojade do szpitala! a wiec tymczasem! 🖐️ Asiu Kochana trzymam kciukaski ❤️ bedziemy w kontakcie! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×