Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość elusia
Cześć wszystkie dziewczynki. Foli, mam pytanie dotyczące kobiecych dolegliwości: czy pieczenie szczególnie po stosunku może być objawem grzybicy?. Kurcze nie wiem dlaczego tak jest, że przy staraniu się o fasolkę zawsze musi się coś nieprzyjemnego przytrafić. U mnie dziś 7 dc i niedługo powinnam zacząć 3 cykl starań, a tu jakaś infekcja, a mój gin na urlopie i będzie dopiero po nowym roku. Co robić, czy odłożyć starania w tym cyklu, głupia już jestem Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, idź do innego lekarza, to moze być objaw grzybicy choć niekoniecznie musi a jeżeli to załapałaś to im szybciej się zaczniesz leczyć tym lepiej żeby ci się infekcja nie rozwinęła na całego. A masz inne objawy typu czerwona skóra, popękana albo coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia, to moze też być inna bakteria ale lepiej to sprawdzić Grzybica czasem moze przebiegać nawet bezobjawowo i ujawniać sie na pewien czas tylko, np przed @ bo hormony sie zmieniają albo po stosunku bo faceci mają z tego co pamiętam wyższe PH i sperma ma bardziej zasadowy odczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusia
Dzięki Foli, z innych objawów to mam takie lekkie zaczerwienienie. Chyba faktycznie w poniedziałek pójdę do innego lekarza, może uda się to coś szybko zwalczyć. Kurde same kłody pod nogi, czemu tak musi być, że jak nie staraliśmy się o dzidzie wszystko było ok, a teraz szkoda mówić. Wogóle mam dziwne te ostatnie cykle, nawet nie potrafię zauważyć czy mam owu, temperatura też dziwna ( wysoka) czemu to wszystko nie może być prostsze? Czuję się zniechęcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, ja też tak mam że jak zaczęlam się starać to co chwilę cos no ale częste usg, badania łatwo można infekcje załapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się zapisałam na dziś do gin, na 18.00, były problemy - ta babeczka jest tak oblegana, przyjeżdżają ludzie z całego woj, jest solidna, sprawia profesjonalne wrażenie, chłodna troszkę, ale do tego ma bardzo tanie prywatne wizyty, nie było wolnych miejsc na cały kolejny tydzień, ale ja, jako stała klientka (miałam u niej wymrażanie nadżerki) wyprosiłam wizytę na dziś:) jestem dumna z siebie, bo raczej nie potrafię za bardzo prosić, dla mnie \"nie\" znaczy \"nie\", no ale jakoś się udało tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przyznam sie bez bicia - wpadłam na chwilkę i nie nadrobiłam zaległości :-( Nie moge teraz czytać. Ale wpadłam specjalnie zobaczyć czy sa jakieś wieści od Asi. ASIU jak będziesz po wizycie (chyba się nie mylę że to dzisiaj) to daj znać, bo mi ksiuki sinieją od trzymania :D❤️ FOLI jak tam ? @ przyszła ???? ściskam Was kobietki WSZYSTKIE mocno, wieczorkiem zajrzę do was. buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elfik :) Niestety przyszła ale spodzewałam się wię było w miarę ok Aśka, daj znać czy byłaś na usg dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... szybko sie zapełniają te strony. Żeby to wszystko przeczytać + jeszcze bocianowe strony to ho! ho! . :-) Ja z tego miejsca przepraszam mojego lekarza, bo poprzednio napisałam, że nic mi nie wiadomo o prolaktynie itp. a przecież od razu mnie wysłał na badania hormonalne i mam te wyniki właśnie przed sobą. Tak więc PRL 4,92 ng/ml testosteron 34,50 ng/ml estradiol 184,0 pg/ml LH 4,50 mlU/ml FSH 5,66 mlU/ml Czy to w porządku? Clostilbegyt nakazał zażywać inaczej niż na ulotce, bo od 2 do 6 dnia po 2 dziennie. Ale jakoś nie mówił dlaczego inaczej, a ja zawsze mam jakieś zaćmienie jak jestem na USG i nie pamiętam, o co go miałam spytać. Ponadto inne panie na różnych forach dostają zastrzyki na pęknięcie jajeczek inne niż ja. NIe pamiętam nazwy, jakoś chyba na \"P\". (pregnyl? :-/) Ja dostaję biogonadyl. Już jestem cała głupia. :-( czy ktos się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, wpadłam się przywitać. czytam Was z dużą przyjemnościa, nie piszę, bo tak jakoś moje wpowiedzi na temat achow i ochów na temat bajbisa nie pasują do klimatu oczekiwania i stresu Waszego przed testowaniem. ale jestem cały czas z Wami, trzymam za Was moje kochane kciuki. Specjalnie wchodze na kafe raz dziennie żeby mieć dużo do czytania. Estelka, dziękuję za zdjątka Patrycji, świetna z niej dzidzia (z resztą, które Maleństwo nie jest?) Pozdrwaiam Was z bardzo zaśnieżonego Poznania. gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama muminka, clo kazał ci zażywać inaczej niz na ulotce bo jak zażywasz od 5 dc to udowodniono że wtedy hamuje wytwarzanie śluzu, to najnowsze odkrycie :) A co do zastrzyku to ja mam pregnyl cześć Gonia, u mnie też śnieży cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc diewczynay,ja jak zwykle;wczoraj problemy i dziś by sie do was dostać.mam inter.radiowy i nieraz są problemy.no ale jestem.nie przeczytałam wszystkiego,bo mi sie strony otwieraja pół godziny,wiem,że enigma dumna ze swoich zołnierzy-gratulacje enigmuś mamo muminka,clo tak jak napisała foli na dobre pęcherzyki,pregnyl na pęknięcie pęcherzyka .nie pamiętamjaki masz problem ale chyba cos u ciebie z pęcherzykami nie jest ok?ja biore a raczej brałam przez 2 mies.clo i pregnyl,gdybyś miała jakies pytania to służę pomocą na ile mogę pozdrawiam wszystkie goraco,mam nadzieję ze mój inter nie nawali mi znowu, bo ciężko mi nie zajrzec do was kazdego dnia do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witunie Kochaniutkie Foli , Estelko tak mi przykro z powodu @.......:-(( U mnie po staremu jestem z Wami cały czas tylko sie nie odzywam , gdyz wolę poczytać niz sie nakrecać, odpoczać psychicznie..... Dzisiaj 5 dc czuje sie rewelacyjnie, ŚWIETA się zbliżają i ta cudowna świateczna atmosferka.... AnA ❤️ i ogromniaste buziaki👄 Enigmuś gratuluję wspaniałych wyników mężusia, teraz tylko myk, myk i dzidzia bedzie......:-p Pozdrawiam wszystkie kobietki bez wyjątku......🌻 Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) ja dzisiaj nie bardzo mialam czas, bo musialam kilka sprawozdan napisac... wreszcie mam chwilke, a za pol godzinki juz do domku... a na jutro... zapisalam sie do fryzjera. nie wiem, co che zrobic, ale na pewno sciac i zafarbowac - mam ochote na duza zmiane ;) zapisalam sie do fajnego fryzjera i mam nadzieje, ze cos mi doradzi... Dzidzia ma sie ok, rosnie (tak mysle, bo brzuch rosnie, hihihi), a mi mdlosci calkowicie przeszly wiec jest duzo lepiej. Jestem jeszcze co prawda bardzo senna i taka jakas spowolniona, ale przynajmniej \"zoladkowo\" dobrze sie czuje... Milego weekendziku Wam zycze i pozytywnych mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - trochę to trwało zanim znalazłam wszystkie tabelki. Niestety ze względu na żadkość korzystania teraz z netu nie nadrobiłam w ogóle zaległości z ostatniego tygodnia. U mnie wszystko po staremu czuję się już dobrze zwolnienie mam do końca roku - od stycznia wracam spowrotem do pracy ale na jakiś czas - może na 2 - 3 miesiące. Następną wizytę u lekarza mam 11 stycznia dopiero i wtedy będę miała robione usg- to będzie już prawie 20 tc i może już będę czuła ruchy :). Pozdrawiam was wszystkie gorąco. Szkoda ze teraz tu nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula, a dzisiaj o tobie myślałam, zastanawiałam się czemu sie nie odzywasz :) a tu proszę. Fajnie że masz zwolnienie odpoczniesz od pracy Część Iskierka nadziei, widzę że nastrój dopisuje to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz za tydzien święta:):):):):) ale się najem pierożków i uszek u mamusi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja latam ze ścierkami po oknach w nadziei, że @ już przylezie; tak chciałam ją opóźnić, że chyba w drugą stronę poleci, hihi, przedobrzyłam - a czuję się rewelcyjnie jak na przed @, piersi nieco ustapiły w sensie takim, że są jakby powiększone ale mniej bolesne, plamienie słabsze niż wczoraj; ogólnie mam dzisiaj w sobie jakąś energię - zapewne jutro zmieni mi się jak @ przylezie, bo pierwszy dzionek mam do dupy ... no chyba że duphastonik przy okazji przedłużenia cyklu również zmniejszy moje dolegliwości \"dnia pierwszego\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki (ale oficjalnie co?). Ja nadal czekam na @ i nadal czuję się kiepsko ale chyba trochę lepiej niż wczoraj. MamoMumina ja też raz brałam biogoadyl i zrobiła mi się po nim torbiel ale wydaje mi się że biogonadyl nie jest na pęknięcie tylko ogólnie symuluje jajeczka do wzrostuale mogę się mylić. A tak mi się wydaje bo ja miałąm brać dwa zastrzyki 4 i 2 dni przed owu więc tochyba za wcześnie na pęknięcie co? Enigmuś gratulacje, Iskierko częściej prosimy o wieści, przydałąby się jakaś dobra nowina co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
CZEŚĆ WSZYSTKIM! WIDZĘ, ŻE MACIE DUŻĄ WIEDZĘ NA TEMAT CLO ITD., JA DOPIERO CO ZACZĘŁAM KURACJE W KIERUNKU BOBASA I MAM MAŁE PYTANKO. DOSTAŁAM CLO UROSŁY MI PĘCHERZYKI DO 22 MM, TYLE ZE ZROBILO SIE ICH TROCHE ZA DUŻO, POTEM PREGNYL NA PĘKNIĘCIE, ALE DZIS MAM 18DC I GINA STWIERDZILA ZE JUZ NIE PEKNĄ...:-( CZY PRZYTRAFILO WAM SIE COS TAKIEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy - ja niestety Ci nie pomogę, bo nie wiem... Byłam u gin, kazała ten miesiąc mi odpuścić, dała mi tabletki na zapalenie jajnika, bo mam lekko powiększony i coś z nim nie tak. Infekcja podobno nie aż taka groźna, zrobiła mi wymaz i okazało się, że są tylko pojedyńcze bakterie drożdżycy - no i dostałam tabletki na to dla siebie i dla mojego męża, ale się wykosztowałam na te tabletki:( Na pocieszenie dowiedziałam się chociaż, że z moją nadżerką wszystko ok i się nie odnawaia:) To zaczynam leczenie:) Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy, pewniedostaniesz duphaston na peknięcie, ja tak nie miałam ale tak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×