Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć dziewczyny! beti wysłałam ci fotkę pozdrawiam wszystkie i anię z mojego miasta! masz rację estelko ,że muszę opanować moje czarne scenariusze,ale czasem ciężko,tym bardziej ,ze wiem ze u mnie te torbiele sie tworzą.wczoraj mnie bolało aż sie nie mogłam wyprostowac,pzreszło na szczeście,ale dziś znowu od rana czuje jakbym miała motyle w jajniku tym z którego niby miała byc owu i to takie potężne,jakby jakiś nerw mi pikał.to może jest troche smieszne,ale bardzo to odczuwam i mnie denerwuje.od samego rana daje do teraz,nigdy takie cuda mi sie ie zdarzały cholera,co to jest?czy wy miałyście kiedyś cos takiego w czasie okołoowu?prosze napiszcie jak słyszałyscie o motlach w brzuchu!!(myszek białych jeszcze nie mam hi hi) enigma dobre jedzonko było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, moi znajomi mówili , że jak mają na siebie ochotę to wlasnie czują takie motylki w brzuchu hihih. Wiec może u Ciebie natura sie upomina o swoje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja nie mam czasu bo mam gości ale wejdz sobie na forum bociana i tam jest temat torbiele po clo możesz wpisać to na wyszukiwarce www.google.com.pl wpisz \"torbiele po clo nasz bocian\" i może tam coś bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 77
estella nie przejmuj się chociaż wiem jak jest trudno z mężem, delikatnym w tych kwestiach, juz odpda narzekanie i smutek z powodu @, wszystko zle się kojarzy ja ide we wtorek do ginekologa pokazac mu te wyniki męża, dzwoniłam zeby zapytac czy mam zapisać do urlologa, kazał najpierw przyjść do siebie, zobaczymy, bądzmy dobrej myśli:) mysle że po częsci moze chodzic o saunę, mam prawdziwego wilbiciela tego urządzenia w domu , na saunie jest przynajmniej 3 razy w tygodniu najzabawniejesze jest to że byłam pewna że to moja "wina" papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylu osobom które mają kiepskie wyniki się udaje może i nam się uda przecież zdarzają się cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie w ten biały niedzielny wieczór! Monik dzięki za fotkę, poszły i moje. Tak to cisza, cóż sięmozę dziaćw 2dc? Tylko na dworze strasznie ślizgo i jak dziś jechałam do szpitala do taty to się musiałam napocić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no asiu,ale nareszcie przeszło.coś okropnego.ale te motylki z tym to chyba nie miały nic wspólnego i to jeszcze w jajniku hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... a moze Ty masz owu...???? to chyba jakos w tym czasie miałas miec???? i co z przytulankami????? Jakbys zaszła w ciąze to ta toprbiel Ci sie wchłonie:) działasz cos czy co?????:) obiadek pyyyyyyyyyyyycha:) ale z uwagi na Sylwestra nie zjadłam 4 kotletow tylko 3 :P aaa i kafke bez ciastka:( a sukienke to szyje u krawcowej.... chce taka ala Marlyn Monroe... duzy dekolt..plecki gołe tylk nei wiem jeszcze jaka długosc.. a materiał to satyna czerwona... :) u mnie jutro kolejny monitoring i wkrotce przytulanki...:) alec juz cos czuje ze mnie jajnik tez napierdziela:P Zobaczymy jutro jak wypasły sie moje 2 pęcherze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌻 Co Wy jeszcze śpicie czy co?? Cicho tu strasznie:) Enigma ja właśnie coś podobnego szyłam ale nie z satyny a z tafty, trochę głupio to wygląda bo ta sukienka ma być luźna i zwiewna a tafta jest sztywna i szeleszcząca, ale cóż klientka taką sobie właśnie wymarzyła:) Ona sobie robiła długość do łydek o nawet ładnie to wyglądało:) A ja jutro idę do gina i poproszę go o skierowanie na badanko męża:) Mam tylko nadzieję że gdzieś w okolicy to robią bo mój mąż już mi zaznaczył że tylko w domu może oddać \"materiał do analizy\" że gdzieś w przychodni w jakiejś kanciapce nie da rady:) Ach ci faceci:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już nie śpię - i buszuję po komputerku. Własnie czytałam zaległości i.... ASIU, TAK SIĘ CIESZĘ, ŻE TRUDNO MI WYRAZIĆ TO SŁOWAMI, DLATEGO NIE BĘDĘ NIC MÓWIĆ.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W drugiej kolejności wielkie gratulacje dla JAgódki i jej pociech :D :D :D A w trzeciej kolejności dużo fluidków na ten tydzień dla wszystkich dziewczyn ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ BUZIAKI, ja ide robić mężusiowi śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) a co tutaj tak pusto dziś? Elff - dziękuję za fluidki:) dziś mojej koleżance śniło się, że jestem w ciąży... fajny miała sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu74 gratulacje strasznie sie ciesze i całusy dla brzuszka!!!! Za wszystkie kobitki trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.wiktorka.babasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wpadłam sie tylko przywitac z wami i musze uciekac ale coś puściutko u nas dzid\\siaj.gdzie reszta?dziś idę do gina sprawdzić co znowu nie tak u mnie.aż jestem ciekawa co sie dzieje ze mną bez stymulacji,czy te torbiele się porobiły bez pregnylu i to jeszcze owu wypadła na ten felerny jajnik. buziaki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty enigm achyba spac nie możesz?z tą owu to się dziś okaze co i jak bo duze prawdopodobienstwo ze mi pcherzyk nie pękł,jak to zwykle u mnie a jeszcze bez pregnylu to już w ogóle,niech to pieron strzeli poważnie o tych 3 kotletach,no ale siłka robi swoje co nie?można pojeśc a potem sie spali.napisz potem jak po monitoringu u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a foli jak po imprezie? już spadam,bo obowiazki domowe wzywają,chce byc dzieckiem!!!!!!!!!!!!!!to bym sie np pobawiła albo na sanki,a tak to zawsze jakiś problem ,coś trzeba zrobic itp ale mam marzenia,ale ostatecznie moze być:chce miec dziecko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Domi, piękne te Twoje księżniczki❤️ Ja już uciekam, pracka czeka :( buuuu nie nawidzę drugiej zmiany bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pisałam tutaj kiedyś ale później wpadłam w taki dołek ze względu na moje cykle, że już nie miałam siły pisać i tylko starałam się podczytywać:) Piszę dziś bo mam do Was wielką prośbę i może mi ktoś - pomoże lub podpowie. Po odstawieniu pigułek moje cykle stały się wielką fantastyką i musiałam łykać Luteinę na wywołanie @, w ostatnim cyklu lekarz kazał mi brać Luteinę od 15 dc przez 10 dni - co 2 dni czyli 5 tabletek i później do 7 dni powinna pojawić się @. Zrobiłam jak gin mi kazał i @ nie pojawiła się choć najpóźniej powinna być w czwartek... miałam tylko brunatne plamienia przez kilka dni i nic... Trochę sobie marzę, że może się udało - ale zaraz się karcę, żeby się nie nakręcać.... Chcę zrobić test - ale postanowiłam zaczekać do Wigili - bo wtedy - jakby co to powinien wyjść, no i wierzę, że w Wigilię zdarzają się cuda....Ahhhh, ale może któraś z Was już tak miała, że po Luteinie @ nie wystąpiła a nie było to powodem ciąży....No i jest mi niedobrze po wszystkim co zjem....ale podobno po Luteinie też się tak zdarza.... Pozdrawiam i może ktoś mi odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi te kruszynki są śliczne :) Judyta ja niestety nie mogę Ci podpowiedzieć... poczekaj na mistrzynie. Asiu gratuluję i teraz zero stresu. Mój mąż mówi, że jak będę już miała fasolkę to nie pozwoli mi (bez jego kontroli) oglądać TV. Bo ja czasmi lubię sobie popłakać nad filmami i za bardzo się wszystkim przejmuję. Same komedie będzie mi wybierał :) No... zobaczymy :) Idę ubierać choinkę bo Kuba juz nie mógłdoczekać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka, ja tak mialam, myślałam że plamienie to ciążowe (prawie go nie było), ale niestety ... taka @ po luteinie, objawy ciązowe wynikaja z progesteronu, więcej je czułam n aluteinie niż w faktycznej ciąży. Dlatego jak zaszłam w ciąże to ze wzgledu na to plamienie w przedostatnim cyklu musialam na szybko robic bete bo niewiadomo było czy to 7 czy 3 tydzień. ale mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki, oby u Ciebie było inaczej!!!!!!! Oczywiście był 3t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Granini! Mój też tak mówił, bo ja łzawe i wrażliwe dziewcze jestem :) ale w ciązy mi się jakoś pozmieniało i .... oglądam sensacje, neikiedy sie boje, ale podglądam przez rozcapirzone palce ..... śmieję się, ze bede mieć synka! a na pewno nie moge oglądać o pozruconych dzieciach, adopacjach, porodów bo ryczę jak bóbr ... no cóż ... Na programie o in vitro wkułam się na księdza i zaczęłam przeklinac i psioczyć... Hmmm, selekcja rzeczywiście potzrebna. A tak wogóle to oficjalne gratulacje dla Asi, kochana tak się cieszę, i dla Jagody. Za inne dziewczynki trzymam kciuki! No i niektórych męzusiów, by byli dizelni i konsekwentni w leczeniu jak My!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka, na pewno zapisz sobie datę wystąpienia plamienia (ważne, bo trzeba bedize uznac je za @ jakokaże sie ze nie ma fasolki), ja już na Twoim miejscu bym zrobiła test, wiem... BN, cuda ... ale kurcze jestem niecierpliwa, ja bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapisałam sobie i jeżeli to plamienie było @ to niedługo powinnam znowu jeść Luteinę....wiem, że test wszystko wyjaśni... brrrrrr może zrobię go jednak wcześniej.... Dzięki raz jeszcze za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ide na monitoring odezwe sie wieczorkiem:) ale tutaj cisza...... widac święta sie zblizają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi śliczne te twoje malenstwa.chyba wiele przeszliście jak się urodziły.buziaczki dla nich,cudne!!! judyta po luteinie powinna przyjśc do 7 dni.jeśli nie przyszła tylko plamienie to moim zdaniem dobry znak.o luteinę sie nie obawiaj,bo w ciąży też ją można brać,to progesteron.mam mnadzieję,ze ci sie udało!!!! no co tam słychac u was? jak enigma po podglądanku? ja już po wizycie u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta zrób sobie test zebyś nie musiała tej luteiny brać jesli sie okaze ,ze to nie była @!trzymam za ciebie.ale gonia pisała ,ze po luteinie objawy ciazowe-fakt ale ja na nie byłam przygotowana i nie dałam sie zrobic w balona.to nie znaczy że ty nie masz objawów fasolkowych.trzymam za ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×