Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

A mi się wydaje, że ważniejsze jest co, co się czuje i przeżywa w środku niż jakieś konwenanse... Można podczas adwentu siedzieć w domu, ale czy to jest wyznacznik tego, ze jestem lepszym człowiekiem i głębiej przeżywam nadchodzące Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA, DOBRA..........kurcze nawet nic nie mozna napisać, bo Wy znowu nacisk robicie na mnie.......ech.....nie odzywam się juz więcej........ Chciałabym Wam złozyć zyczenia: i pozegnac się na zawsze juz z Wami, bo to jest dla mnie bez sensu, jak któras z nas cos napisze to Wy zawsze znacie odpowiedz i dowalic potraficie juz nie bedę pisała nickami......... NIM GWIAZDKA ZABŁYŚNIE, NIM ŚWIĘTA PRZEMINĄ, NIECH WAM BŁOGOSŁAWI PANIENKA Z DZIECINĄ NIECH SIĘ WASZE ŻYCIE, W SZCZĘŚLIWOSCI SPLATA, DZIŚ, JUTRO , W NOWY ROK, I PO WSZYSTKIE LATA...... Również życzę WAm upragnionych Dwóch Kreseczek...... AnA a my kochana mamy kontakt na gg..... przynajmniej jesteś normalna i dziękuję Tobie za wszystko....❤️ PA, PA miło było z Wami spedzić parę miesięcy , dziękuje za miłe przyjecie... isierki juz nie ma i nie bedzie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, kto ci dowalił, czytaj uważnie, to ty napisałaś, że się dziwisz że się bawię i ok twoje prawo choć nie twoja sprawa, jak byłabym tak nadwrażliwa jak ty to bym się obraziła a ja tylko napisałam że żyję zgodnie ze swoim sumieniem, czy to jest dowalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja właśnie wróciłam od gina:) No i od przyszłego cyku zaczynam brać Clo... Kazał mi brać od 5 dc przez 5 dni po jednej tabletce. Hmmmm ciekawe czy pomoże:) Pozdrawiam, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuje tego wszystkiego............ Raz jeszcze pozdrawiam i zycze szczęścia, to smutne i przykre , że kolejna osoba odchodzi z tego topiku..... Foli a Tobie jak to pomoże to baw się kochana ile chcesz...ja tylko zdziwiona jestem.......papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tylko na chwilkę, bo mam potrzebę napisania czegośc. Iskierko, myślę, że jesteś niesprawiedliwa...Jeśli Ty wyrażasz swoje opinie (dotyczące zabawy w adwent) to jest ok, a jeśli ktoś inny (tu Foli), napisze co o tym myśli, to odbierasz to jako atak i się obrazasz...nie rozumiem...przeciez każdy ma prawo do swojego zdania, zarówno Ty , jak i inne osobY i oczywiście prawo do wyrażania swoich myśli...a zresztą, kto powiedział, że wszyscy muszą być wierzący i muszą przestrzegać zasad życia według kościoła katolickiego?! ok, koniec tematu pozdrawiam Was serdecznie. Iskierko dzięki za życzenia Goniu, piękne zdjęcia. Dziękuję! brzuszek masz już okazały, no, no :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie obrażam......!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie z Was koleżanki.... i co może nie naskakujecie teraz na mnie????? gdyby to inna laska napisała to obyłoby się bez komentarzy , ale właśnie trafiło na mnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Iskierko, to Ty naskoczyłąś i z oburzeniem stwierdziąłś, że już się tu nie pojawisz , że jesteś kolejną która rezygnuje...czyli masz nas w nosie...ale to Twoja sprawa, każdy decyduje o swoim życiu, ma swoje wybory i WŁAŚNIE robi co chce i kiedy chce :-) ok, koniec tego sporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim......dziewczyny grunt to zachować spokój, Iskierka tylko zapytała Foli o zabawe w adwent przecież tym chyba jej nie obraziła??? nie napisała ze to złe że ona sie bawi, poprotu zapytała, bo sama pewnie nie chodzi na imrezy w adwent....ale nikogo przeciez nie obraziła tez tylko wyraziła swoją opinie, po co taka awantura?????........idą świeta po co sie kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, przykro mi, jeśli to moje słowa tak bardzo Cię dotknęły, ale przyznasz chyba, że nie jest ładnie oceniać kogoś i komentować jego zachowanie zwłaszcza, że nie jest to nic krzywdzącego i nic, co innym mogłoby sprawić przykrość... Co za różnica, czy ktoś się bawi, czy nie... Ważne, jakim jest człowiekiem. I jeśli uważasz, że ta wymiana słów, którą sama zainicjowałaś, jest wystarczającym powodem do odejścia z Kafe, to życzę Ci dużo szczęścia no i upragnionych 2 kresek, ale zastanów się poroszę... Może nie warto tak impulsywnie reagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A komentarz nie dotyczył Twojej osoby, tylko słów, jakich użyłaś. Gdyby napisał je ktoś inny, to reakcja byłaby taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o pytanie Iskierki o zabawę w adwent tylko o te słowa cyt\" DOBRA, DOBRA..........kurcze nawet nic nie mozna napisać, bo Wy znowu nacisk robicie na mnie.......ech.....nie odzywam się juz więcej........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, no to w takim razie kciuki mocno trzymamy. Może teraz wszystko szybciej się potoczy i już niedługo... Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki koniec tematu !!!!! buziaki na zgode i tyle nie ma co tego roztrząsać !!!!! Iskierka nie obrażaj się i zostań.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje że Iskierka już od dawna chce odejść i tylko czekała na okazję, przykro mi ale ja też się bawię i w adwent i w post i wtedy kiedy tylko mam ochotę i okazję, a to że w adwent nie wolno się bawić to tylko wymysł polskich księży w niemczech już dawno zaczął się karnawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie obrażam o byle co i nie jestem przewrazliwiona na swoim punkcie dlatego nie dotknęły mnie te słowa ale rzeczywiście potem to co napisałaś o tym że wszystkie najeżdzamy na ciebie jest bzdurą, Iskierko uważam jest jesteś przewrażliwiona i doszukujesz się jakiegoś spisku przeciwko sobie na kafe a takowy nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec tematu......jestem wrazliwą osoba tak jak piszecie... dziękuje raz jeszcze za wszystko, ale dla mnie tutaj miejsca nie ma. AnA NO,NO, ZNASZ MOJE ZDANIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anka:) szczerze mówiąc to jakąś taką cichą nadzieję mam że te tabsy cosik pomogą, no ale jeszcze muszę poczekać bo dziś dopiero 11 dc a clo mam brac od następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia nie prawda jest to o czym teraz napisałaś.... przeciez nie każdy ma ochote i chec pisania o tym samym non-stop tu topik stoi w miejscu....tylko temet owu, itp....... Kobietki luzik......ida świeta....dla mnie możecie bawić się kiedy chcecie i z kim chcecie....tylko każda chce mieć dziecko , a chrzest????? jestem osoba wierzącą i zdziwiło mnie to , i wyraziłam opinię na ten temat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia tylko pamiętaj że clo brane od 5 dc może zahamować wydzielanie ślużu dlatego teraz zalecają brać od drugiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, nie życzę Ci tego nawet przez pół sekundki, ale jakbyć czekała na dziecko około półtora roku, to byś przeszła przez wszystkie nastroje - od euforii, przez zwątpienie, rozpacz , po obojętność. Ja jestem teraz na tym ostatnim etapie...co będzie dalej? nie wiem, teraz nie mam zamairu się tym martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nasza wrażliwa nie odchodź proszę pisz z nami nadal......a u mnie Foli wszystko po staremu teraz jestem w wirze przedświątecznych przygodtowań w pracy powoli sie uspakaja wszyscy juz myślą o świetach więc troche luzu....a co do starań to tak jak pisałam narazie odpoczywamy, sylwester zabawa przed nami w styczniu moze coś bedzie.....Iskierko juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to tak jak my odpoczywamy i leczymy męża tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jestem za in vitro???? a co to miało znaczyć???? myslisz , że jak jestem katoliczka i wierze w Boga to nie bedę za in vitro, inseminacją???? przestań sama szukasz burzy?????? Estelko ja wierzę w Ciebie kochana Tobie się należy dzieciatko, wyluzuj troszeczkę...👄 Widze , że taraz wszystkie kobietki są na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz racje Iskierko świeta tuż tuż trzeba sie odstresować, dać na luzik takie odprężenie na pewno pomoze w staraniach.....Foli nio trzeba i wiecie co wazne jest to zeby próbować o tym nie myśleć, nie mówić, wiele dziewczyny które tu były i sie im udało to pisały o tym, ze im sie udało w momentach kiedy nawet o tym nie myslały.....wiem ze niektóre długo już sie starają i mnie moze łatwo mówić radzić ale tak czuje zresztą ja ostatnio o tym nie myśle nie rozmawiam nie nakreczam sie i czuje sie lepiej.....myśle ze okres świąteczny jest dobrym momentem na odpoczynek od wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli też już o tym czytałam, ale wiesz ja nie chcę kłucić się z ginem:) porobił mi nadana, USG, więc chyba wie co robi. Właśnie tego się boję,że źle będę przyjmować tabletki, ale skoro on mi tak kazał to muszę być grzeczną pacjentką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×