Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Silve, dziękuję za zdjęcia - piękna i subtelna kobietka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się miło na kafe zrobiło :D (rymło mi się) Odespałam już zaległości, walnęłam się na 2 godzinki, a co tam, w końcu po to mam zwolnionko, żeby się byczyć jak mnie najdzie ochota. Jak to mówi moja koleżanka - mama 10 -miesięcznych bliźniąt \"odpoczywaj na potęgę, bo potem wakacje się skończą\" ja też to powtórzę SAME CUDNE LASKI na kafe !!!! Dzięki babki za zdjęcia :D Wczoraj mnie Beti zaskoczyła jak mi napisała, że młodziutka jestem. Czekam aż mi odpowie, na ile lat wyglądam :D :D :D Na szczęście nie ma mnie w żadnej tabelce wiekowej ! A wy jak sądzicie - ile mam latek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf - ja bym obstawiała, że masz 26-27 latek max :p ale z trafianiem w wiek to ja sobie źle radzę - szybciej powiem co kobietka urodzi po jej wyglądzie :p jakoś dotąd mi się udawało trafiać w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poszły Foli do ciebie jak któraś z was jeszcze chce, to powiedzcie, bo też już mi się pokitrasiło kto ma zdjątka a kto nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, dzięki za zdjęcia, bardzo młodo wyglądasz rzeczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jedna dziewczyna na drugim forum napisała do tej wróżki dzisiaj jeszcze raz i dostała całkiem inna odpowiedź, wczoraj że nie są gotowi na dziecko i że nie ma warunków a dzisiaj ze w ciągu 3 miesięcy będzie w ciaży :) :) :) ta wróżka makłopoty z pamięcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie wysłałam Wam zdjęcia. Proszę o wyrozumiałość, hihihi :) Jak do którejś nie dojdą, to dajcie znać. Wyślę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve - poszły zdjęcia Z tym moim wiekiem to jest tak - mam teraz 28 - na zdjęciach miałam 27 lat Ale wiecie co, do tej pory zdarza mi się (a własciwie zdarzało, bo teraz takich zakupów nie robię), że przy kupnie alkoholu w pubie, albo w sklepie pytali mnie o dowód! Kiedyś mnie to wkurzało, ale im jestem starsza, tym bardziej mi się to podoba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . A na moje pytnie do wróżki : czy będę miała dzieci, odpisała, że tak jedno dziecko i urodzę je w tym roku. Ale ja mam już jedno dziecko a teraz chcę drugie, no i masz babo placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf mi też się to zdarza, kiedyś nawet na kolacji w podróży służbowej w Szwecji nie chcieli mi podać wina, ale wtedy było mi głupio, bo klienci, prezes mojej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani wróżka się chyba nie wyspałą dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf....moja imienniczko :) dostałam fotki, dziękuję. Wyglądasz pieknie i naprawdę młodziutko. Ja bym dała 25lat albo i mniej...ale nigdy 28! Wysłałam Ci swoje. Co do wróżki...cholercia a na jaki nr trzeba wysłać tego smsa.Może i ja powinnam sie skusić??? Zapewne ma standatdowe odpowiedzi...może ze trzy rodzaje ....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ja tez poproszę na enigmaa@tlen.pl albo maja3100@op.pl ja sie zbieram do pracki ale po 13 będę:) iskierko ,elff l, ana, i inne ktorych nie mam dawajcie:) no jak te sylwestrowe to macie to z chęcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania , dzięki za fotki! Ależ ładna z Ciebie mamusia :-) PROMIENIEJESZ!!! super! a brzuszeczek taki zgrabniutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf - ale zgadłam:) musze się przyznać, że wg mnie wygladasz na mniej, ale Twoje pytanie mnie zaintrygowało i przy zgadywaniu bardziej się sugerowałam Twoim pytaniem o wiek niż Twoim wyglądem;) tak sobie wykombinowałam, że skoro się cieszysz, że beti dała Ci tak mało latek, to pewnie masz troszkę więcej;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, który ty masz tydzień ? Bo te suwaczki ostatnio coś szwankują i się chińskie litery otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik, ja myślałam, ze Ty masz 25. Ja miałam w zeszłym roku taką sytuację, że kupowałam wino, a Pani do mnie proszę o dowód. Ja\"słucham\" ona, poproszę dowód , bo nie sprzedam Pani alkoholu. Ależ sie śmiałam i cieszyłam jak dziecko, Dobrze, że miałam przy sobie ten dowód, bo by winka nie było :-( a Pan który kupował przede mną (około 60 lat), zapytał sprzedającej, puszczając do mnie oko, czy tez ma pokazać dowód ;-) ta ekspedientka chyba była pijana, że mnie wzięła za niepspełna osiemnastkę ;-) ale było wesoło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, tak też myślałam, że nieco podsugerowałam odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze koniecznie ściągnąć nasz aparat o dmojego brata i popstrykać zdjęcia brzucha ;) Cycole moje jak zobaczycie to szok - sama jescze nie mogę się nadziwić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku;) no ja nie mogę...... kolejna laska................. ja bym Ci dała ok 25 latek:) zabajona i inne laski iiskierka ,ana ja chce foty....................!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku:P hihihihihihih:) Ty to bufecik miałas niezły przed ciążą jeszcze ;P:P:P ja jak sie spasę to mam D a normalnie to C........... Moj maz ostatnio jak ostatnio ubierałam sukienkę na Sylwestra to powiedział cytuję:\" za tec cyce:P to powinni Cie zamknąć w więzieniu\" hihihiihihihhiiii to miał byc oczywiście żart...... hihihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×