Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Iskierko trzymam kciuki za pomyśle załatwienie spraw z pracą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donaulop
cześć dziewczynki mam pytanko czy będąc w pierwszych miesiącach ciąży można zarzywać febrisan na przezięnie? dorwał mnie straszny ból gardła i zatok a mam ostatnią saszetkę w domu ale już bez ulotki i sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
danaulap nic nie bierz bez konsultacji z ginekoligiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam na pytania po kolei :) Foli - tak mam dzisiaj w miarę dobry humor :) estelko - tak, wcinam progesteron, ale w tym cyklu zaczęłam nieco później, bo ... muszę pomyśleć dobrze ... yyyy .... od 17 dc. Więc te zyły wylazły mi chyba z naturalnego progesteronku :p bo miałam je tuz po sylwku, a owu nie wiem kiedy i czy była, dlatego zaczęłam tak późno :) iskierko - sprawdzałam poczte 2 razy i nic nie było, drugi raz jakieś 40 minut po twoim wysłaniu, więc może coś wolno lezie ... uchh, dobra - wracam do zajęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Granini :* no jakoś nowy roczek zaczyna się od @ ale za to jak za miesiąc sie posypią fasolki to tabelka eksploduje hihihi Estelko dziękuje za informacje, jutro zadzwonie do kliniki zapytać o ewentualny termin badania i wypytam o wszystko... mus to mus każdy żołnierz musi przejść badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtskopi
To w takim razie i ja się zapytam bo śledzę Wasz topik już jakiś czas i wreszcie odważyłam się napisać - jak to jest z temperaturą po zapłodnieniu......znaczy się czy jest jakaś określona jaka powinna być czy nie? Pytam bo @ spóźnia mi się dzień i nie wiem czy to już to czy jeszcze nie - mierzyłam wczoraj na wieczór (tak wiem że powinno się mierzyć rano ale ja tak dla sprawdzenia) i było 37,4 a dzisiaj raniutko było 37.......Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dtskopi- jeśli spóźnia Ci się dopiero jeden dzień to jeszcze sie nie nakręcaj... to zależy też czy zazwyczaj miałaś regularne cykle czy nie. Najprościej będzie jeśli poczekasz jeszcze dwa trzy dni i jak @ nie przyjdzie to zrób test.... powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś w ciąży to temperatura utrzymuje sie wysoka powyżej 14 dnia od owulacji, ale chodzi tu o temperaturę wyzszą niż przed owulacją więc musiałąbyś mierzyć codziennie o tej samej porze, ale jak od wczoraj spadła to może niedługo dostaniesz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zauważylam ze mierzyłaś wczoraj wieczorem, a wieczorem zawsze jest wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iskierko za fotki. Sliczna dziewczyna z Ciebie :) Poproszę o zdjęcia innych kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, no to tymbardziej nie masz się co martwić drogami bo centrum na pewno jest przejezdne. Moze być nieco gorzej z parkowaniem. Ale chyba odsnieżyli te okolice, skoro tam są parkingi płatne :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Elfik Bardzo ci dziękuje za nowiny mam nadzieję że droga nie sprawi kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziewczynki mam małe pytanko czy znacie może jakiś przepis na dobrą dietetyczną potrawe mam problemy z żołądkiem i od poniedziałku jade na kaszce ryżowej i mam już jej dość a jeść się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki nowe:) i stare:P hmmm ..najstarsza to chyba ja :( bo 34 juz:(:(:( maklady ,iskierko ,ana poslijcie zdjęcia na maja3100@op.pl bo na tlenie nie mam:(:(:( i jak jakas laseczka ma foty to poproszę:):):) własnie zjadłam a własciwie zeżarłam 10 mandarynek:P:P:P i chce mi sie żyg....:( @ u mnie na całego... juz sie nie mogę doczekac kiedy sie skonczy..... foli a Ty teraz tez będziesz na clo??????? przed ewentualną inseminacja???? pozdrawiam Was wszystkie:) i mam nadzieje ze wszystke otworzymy topik: Termin pazdziernik 2006 hihihihihihihih:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to wyobrażasz sobie że ja od ok. 3 m-cy wtryniam wieczorem tak około 5 kg a nawet 1 kg na kolację ? ! Właśnie zastanawiałam się kiedy mi się znudzi i już się martwię, że prędzej się skońćzą mandarynki niż mnie się znudzi...:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, tak będę na clo od 2 dc. A co jest w tych mandarynkach enigma? one są na odchudzanie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 0,5 kg a nie 5 kg :D jeszcze do 5 nie doszłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) liczylam na waszą inteligencję, ale nie chciałm być posądzona o takie obżarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny w nowym roku. Nie piszę zbyt często, ( brak czasu )więc mnie pewnie nikt nie pamięta ( przedtem byłam na pomarańczowo) , ale zaglądam tu do Was. A dziś mam pytanko:czy jakiś hormon może powodować mdłości na kilka dni przed @? Właśnie tak mam, a czytałam kiedyś, że to może być wina hormonów. Może któraś z Was coś wie na ten temat? Będę wdzięczna za jakieś wskazówki. Jutro z rana do Was zajrzę, teraz zmykam do domku.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, ja cię pamiętam :) co do hormonu to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi zobaczcie co się dzieje na topiku \"chcę mieć dziecko\" normalnie ubaw na całego :) zapraszam was i tam :) hihihi - lubimy wydawać kaske na bzdurki - ech my kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona ja też wydałam tą kaskę ale rzeczywiście humor sie poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niebawem uciekam do domciu. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i owocnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf - ja uwierzyłam w te 5 kilo mandarynek:) normalnie zdębiałam jak przeczytałam:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dębiałam, ale pomyśłałam, w końcu te apetyciki ciężarówek ;-) pisałam na innym topiku, że wysłałm do wróżki smsa z pytaniem czy jestem w ciąży i zobaczcie co mi odpisała, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×