Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja też robię spagetti z pomidorów, teraz zimą z tych z puszki, bo świeże są jakieś takie wodniste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigma juz zjadłam, barszcz był z paczki niestety bo tylko taki w pracy mogę kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wsunęłam zupke z torebki bo narobiłyście mi smaka koleżanki to taka mała namistka czegoś pysznego domowego hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti juz pisze:) Jana.....:) a test dzisiaj robiłas ?/??? bo ta tempka to za wysoka jak na @ a kiedy idzuesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj do teściowej na obiad, a jutro na Mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spagetti bolonese robię tak: Farsz podobny jak do krokietów.... jak nie ten sma:P pieczarki ,cebulka i mięsko wieprzowe mielone -to smazę na masełku:) jak mam to juz miękkie to dodaję do tego Knor do spagetti bolonese i troszkę wody. Jak to sie zagotuje po ok 5 min a przed podaniem daje na to duuuuuzzzzzoo startego zółtego sera. PYCHOTKA:):):):) POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma a jak robisz krokiety? chodzi mi o to ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam testu, bo przecież krwawię. Tempka może będzie mi spadać po woli. Spagetti jest pyszne... I hamburgery... Ale nie umiem gotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja do krokietów robię naleśniczki takie jak zwykle tyle, że bez cukru, a z odrobiną soli, ja smazę na patelce teflonowej bez tłuszczu ... potem układam je jeden na drugi, żeby lekko zmiękły i nie łamały się podczas składnia i tyle :) no i po składaniu z farszem, panieruję w jajku i bułce tartej na patelnię i pycha już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, stwierdziliśmy że rano postanowimy ale na 99 % tak chyba że jakoś pogoda sie bardzo popsuje. Pedagog, dzięki, u mnie jest ten problem ze ja gotować nienawidzę :( ale uwielbiam krokiety więc sie zmuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, to jak nie lubisz gotować, to zrób sobie za jednym razem więcej krokietów i zamroź sobie, jak Cię najdzie ochota to bedzie jak znalazł :) ja kurcze lubię gotować, a jeszcze bardziej lubię jeść, co zresztą widać po mnie ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NO DZIEWCZYNY PRZESTAŃCIE.... JA DZIŚ W PRACY KASZANĘ WSUWAŁAM A WY O TAKICH RZECZACH.... NO ALE NA KOLACYJKĘ NALIŚNIKI Z PIECZARKAMI PYYYCHAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o tyle dobrze że mój mąż lubi gotować i moze nie codziennie ale czasami gotuje i całkiem dobrze mu to wychodzi. Ja kiedyś tak postanowiłam z pierogami, że zrobię więcej, zaniosę rodzicom, lepiej nie powtórzę jak strasznie klnęłam w kuchni przy robieniu tych pierogów :) 3 godziny mi to zajęło, kuchnia cała w mące, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, ja jak robię pierogi, to stoję w kuchni pół dnia, bo robię ok. 300 :P po 100 z mięsem, grzybami i ruskich :) ale potem mam długo spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy te wyniki Wam coś mówią może bo teraz nie mam czasu szukać: fsh-6.16 tsh-1.27 prolaktyna-34.97 lh-11.67 Powidzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... ja ciasto do krokietow robię tak jak Pedagog:) tylko ze na masełku:) Jana..... ale to moze nie byc @!!!!!!!!!!!! zawsze temp przed @ spada.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź Na każdym wyniku badań podane powinny być normy, jeśli nie są to z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć poniższe wyniki: Faza folikularna Faza owulacyjna Faza lutealna Cały cykl* LH 2,4 – 12,6 14,0 – 95,6 1,0 – 11,4 - FSH 3,5 – 12,5 4,7 – 21,5 1,7 – 7,7 - Estradiol 24,5 – 195,0 66,1 – 411,0 40,0 –261,0 - Progesteron 0,7 –1,5 0,8 – 3,0 1,7 – 27,0 - Prolaktyna - - - 3,4 –25,4 Testosteron - - - 0,06 – 0,82 Hormony tarczycy TSH (tyreotropina) - - - 0,47 – 4,67 T3 – całkowite (trójjodotyronina) - - - 0,51 – 1,65 T4 – całkowite (tyroksyna) - - - 4,50 – 12,00 fT3 – wolne - - - 1,45 – 3,48 fT4 - wolne - - - 0,71 – 1,85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ... prolaktyna chyba za wysoka.... a w jakiej fazie cyklu robilas ??? bo w kazdej z faz masz inne wyniki zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigmus, nie mam tych wyników przed sobą więc nie widzę norm... Super dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja tą prolaktynę własnie zbijam bo miałam baaaardzo wysoką 2700 w tej drugiej skali czyki ok 135!!! Wiec i tak już jest nieźle chyba to był 12dc ale nie wiem czy przypadkiem nie miaąłm owu 9dc bo mnie jajnik bolał aże byłam w górach więc zmiana klimatu mogła przyspieszyć mi owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. :) Nie odzywałam sie bo ten ostatni tydzien małam tak zajety , remont, teraz w pracy - z utesknieniem czekam na weekend. Jana- rób do cholery ten test!!!!!. Nie masz pewnosci, że to jest @- poprzedni miałas pozytywny- wiec być może masz za mało progesteronu a jesli tak jest to rób ten test i jak są 2 krechy to zasuwaj do gina !!!! A ja byłam 2 dni temu na takim lepszym usg- narządy wszystkie na miejscu i wszystko ok z maluszkiem :) nie tylko widziałam ale juz słyszałam serduszko. I widziałam nosek i małe usteczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku- ale napisałam masło maslane- ale to z pospiechu. W weekend odezwę się częsciej i najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Golka26...........21.01.........28...........?........prawie 2 lata.......? Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. Mam nadzieję, że znowu ktoś moich danych nie wykasuje. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj kulinarnie na forum :-) my własnie wtrząsnęliśmy obiad - ale dzisiaj było po chłopsku, barszczyk biały mniam mniam :P Asia, fajnie, ze juź dzidziulek jest taki rozwinięty ;) Cieszę się, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, który to już tydzień (te cholerne suwaki z lillypie nie chodzą :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×