Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Nie mam pojęcia Estelko ale czasem się zastanawiam dlaczego one kują co jakiś czas bo przecież nie tylko w owu więc czemu?? Mnie np dziś parę razy zakuł i nic z tego nie wiem, ale jak Cię mocno będzie bolał jeszcze jutro to się moze przejdź do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mocno nie boli i nie cały czas, tylko pokłuwa, że tak powiem...poczekam ze dwa dni, mam nadzieje, że przejdzie mi ten ból, bo jakbym sluzu płodnego nie miała, to byłabym w stanie pomyślec, że to jest podrażniona otrzewna po pęknięciu pęcherzyka...ok, nie będe gdybała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze być jakieś kucie okołoowu więc na razie się nie martw Ważne że w ogóle masz owu!!! Fajnie masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam, tak myślę :-) i wszystko na to wskazuje! ale nie martw się, Ty też pewnie masz :-) a który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella Foli dzięki za pomoc. Estella a co złego słyszałaś o Karowej? I jeszcze jedno pytanko do ciebie czy ty jak odstawiłaś luteinę to miałaś @ w terminie bo ja biorę luteinę od 16 do 26 dc i dokładnie 28 dc dostaję @ a jak odstawię to mogę nie dostać w terminie. A ciebie piersi bolały i były spuchnięte nawet jak nie brałaś luteiny bo dzis mam 8 dc i strasznie mnie szczypią i pobolewają no i mam dolegliwości brzuszne mam jakiś spuchnięty i obolały i nie chce mi sie wcale jesc bo czuje sie jakbym była najedzona strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jak brałam luteinę to mnie bolały piersi w drugiej fazie cyklu i do tego dochodziły czasem mdłości, niestety. A o Karowej czytałam na forum nasz-bocian i niestety nic pozytywnego. Ale z reguły piszą osoby niezadowolone, a te które są usatysfakcjonowane raczej się nie udzielają. Wiem tylko z pierwszej ręki że Żelazna jest ok I ja będę robiłą hsg na Żelaznej, bo przed inseminacją mnie to nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
A jeszcze jedno luteinę biorę juz 8 miesięcy może zrobić przerwę jak myślicie i zrobić badanie progesteronu bez luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Na HSG wybieram sie 22 lutego. A jak wyjdzie źle to wiaki sposób można pomóc wiecie co sie potem robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A @ mam z reguły regularne i z luteiną i bez niej. A jeśli chodzi o odstawienie jej, to lepiej pogadaj z ginekologiem. Iza mam nadzieję, że hsg wykaże drożne jajowody. Jakbyś miała malutkie zrościki to kontrast powinien je przepchnąć. Bądź dobrej myśli!!! a nie zlecili Ci posiewu przed hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Bo sama nie wiem dlaczgo mnie wysyła doktor na to badanie ono może w czym pomóc. Ona podejżewa chyba zrosty bo jak mam badanie ginekologiczne to mnie strasznie boli z lewej strony tam gdzie miałam usuwaną duż torbiel przez laparoskopie w kwietniu tamtego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
zlecili posiew i cytologię idę do Novum w poniedziałek rzby zrobić no i chyba pojdę w sobotę bo to będzie 11 dc na usg tez do Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to lepiej sprawdź ta drożność. Nie zaszkodzi, a może rzeczywiście są maleńkie zrosty, które kontrast usunie. Zresztą wiele faktów wskazuje, że po hsg łatwiej zajśc w ciążę :-) w którym dniu cyklu będziesz miała hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, zrób te posiewy, a na usg tez możesz podejrzeć co tam słychać :-) do kogo chodziż do Novum, bo zapomniałąm, albo nie pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
W 8dc a może wiesz w którymnajlepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Do Małgorzaty Goławskiej a ty jak pamiętam do Zygler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka dzięki ja też mam nadzieję ze wkrótce ci się uda Iza najlepiej zaraz po @, ja miałam w 8 dc hsg ale trzeba zrobić przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tylko w jednym cyklu u Zygler, teraz nie chodzę, bo nigdy nic mi \" nie znaleźli\", a kase trzeba zabierac na inseminację. Na hsg idzie sie do 10 dc, więc 8 dc jest idealny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeśli masz jeden jajowó niedrożny to też możesz zajść w ciąże tyle że co drugi miesiąc, mogą go udrożnić przez laparoskopię właśnie jeśli hsg go nie udrożni, a jeśli by sie okazało że obydwa niedrożne to in vitro ale trzeba byc dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, ile mi jeszcze przyjdzie czekac na dziecko...moja bratowa juz ma ładny, spory brzuszek i nosi ciążowe ciuszki :-) koledze dziś urodził się synek...a ja czekam i czekam...i się kiedyś doczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
No właśnie przed owulacją ale dziś mam 8 dc i mnie strasznie dziwnie brzuch boli to mogą być juz początki. A jak w 8 dc rosną mi juz pęcherzyki to mogą mi je uszkodzić przy HSG ? i czy po tym badaniu jeszcze tego samego miesiąca czyli 12 dc możemy starać sie o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Musimy się doczekać mam nadzieje że to będzie juz niedługOMOJA ZONA MA ZIMNE NOGI MOWI mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Mój mężuś sie strasznie o mnie troszczy . Hi :) To on wtrącił sie do naszej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pęcherzyki zaczynaja sie tworzyc od 1 dc :-) ja słyszałam opienie, ze w cyklu, w którym robi się hsg lepiej się nie starać. w końcu to jest promieniowanie przy prześwietlaniu i jest pewne ryzyko, że możeuszkodzić pęcherzyk Po co później sobie pluć w brodę, jakby się udało zajść w ciążę w cyklu, w którym było robione hsg, a nie daj boże, dziecko miałoby jakies choróbska...miesiąc Cię nie zbawi, ja bym nie zaryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, a ja już pomyślałam, że cos mocniejszego popijasz ;-) i stąd o tych nogach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Pewnie masz racj ę tak też myślałam. Ale ja sie nie mogę doczekać tak bym chciała . A może wstrzymać sie jeszcze z tym HSG może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
:) nie piję nic mocnego juz dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po hsg nawet zalecają się starać bo są największe szanse jak sie przeczysci jajowody, ja dlatego chciałam inseminację po hsg zaraz 5 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzcie mi ze przed hsg tyle artykułow przeczytałam na temat tego badania, nawert po angielsku i prawie wszędzie piszą że najlepiej się starać zaraz po hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ZNÓW ...CO LEKARZ TO TEORIA :-( mi się chyba torbiel jednak zrobił . Ale chyba ten jajowód mam drożny, bo na usg dwa cykle temu właśnie z niego miałam owulację i nie odczuwałam takich historii. Jak robię siku to mnie najbardziej boli, miał któraś z Was cos takiego? np tuż przed owulacją, że kłuje jajnik , a przy oddawaniu moczu, przy tym \"wysiłku\" podczas tego, czuję się mocniejsze kłucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×