Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Elfiku- końcówka 12tc. :) Po Twoich słowach zerknęłam na swój suwaczek- o matko- to juz powinnam być na stole porodowym hihi. :D A jeszcze niedawno było z tym cholernym suwaczkiem ok. Elfiku- a mam do Ciebie prosbę-( u mnie b. kiepsko z angielskim) mogłabyś mi zrobic suwaczek na tej stronce co Ty masz- data porodu 05.08.2006r. Będe Ci wdzięczna. 🌻❤️👄 Golus- juz myslę, że nikt Cię nie skasuje. Buziaczki dla Ciebie i do stuknięcia brzuszkami w Trójmieście;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia, Elfik......wpadłam zeby sie pozegnać do jutra mało miałam dzis czasu na pisanie taki młyn w pracy ale to i dobrze nie ma czasu na myslenie o fasolce....pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życze udanego popołudnia....Golunia pewnie nikt CIę złosliwie nie usunął jest poprostu bałagan mały w tych tabelkach pozdrawiam CIe papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Ana. Elfiku- już Ci to pisałam na tlenie, ale powiem jeszcze raz- JESTES BOSKA, CUDOWNA, I KOCHANA. 🌻❤️👄 Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie zawstydzaj mnie :-) nie ma za co ! Polecam się na przyszłość (np. kolejnym ciężarówom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, cieszę się, że wszystko ok z maluszkiem :) a ty jak sie czujesz? mdłości cię nie dopadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znowu jestem. Wrócilam wlaśnie z pracy i zjadlam obiadek:) Meza wyslalm do sklepu i mogę z wami pogadać:) znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po obiadku :) ale od 2 dni mi jest niedobrze ciągle, choć nie sądzę żeby to przez ciążę bo nawet gdyby się udało to byłoby to za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba podejdę na to usg do mojej gin, nic nie zaszkodzi a moze pomóc. Aha i jeszcze jedno pytanko. Mialam w ciągu tych 4 miesięcy starań już dwa razy zapalenie pęcherza moczowego. CZy to może mieć wpyw na moją niemoc w zajściu w ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Asiu super że dzidzia zdrowo rośnie, a swoją drogą - jak ten czas szybko leci:) Folinko jak się czujesz?? Mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku:) i że już tam rośnie jakiś maluszek:) Enigmaa trzymam kciukasy za Ciebie, już nie mogę doszekać się niedzieli:) tylko nie testuj szybciej bo nie wyjdzie i będzie nerwówk ;) Jana a co u ćiebie?? mam nadzieję że to jednak nie była @❤️ U mnie nic nowego, wcinam clo i jakoś leci do przodu;) na razie nie pochłaniam wszystkiego co mam pod ręką, ale czuje że nadciąga wielki głód:) Czuję się zaskakująco dobrze, @ przebiegła bez żadnych boleści, mam jakoś dużo energii w sobie i nie mogę usiedzieć na tyłku, ciągle mnie gdzieś goni:) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna przeszkodą raczej nie ale lepiej wyleczyć zanim zajdziesz w ciążę, może to jest związane z jakąś infekcją pochwy, ja kiedyś tak miałam zawsze po badaniu usg u jednej p. doktor odkąd tam nie chodzę jest ok. sok z żurawiny jest super na infekcje i zapalenie pęcherza i jogurty naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, jest mi trochę niedobrze ale poza tym ok a jutro jadę na Mazury to wypocznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu:) Dobrze że zdecydowałaś się pojechać, wypoczniesz sobie i nie będziesz tyle myśleć:) Baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wyleczylam oczywiście. foli ale Ci dobrze z tym wyjazdem Zrelaksujesz się trochę. Mi by się taki wyjazd p[rzydal moze wtedy wzroslyby szanse na fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co u mnie.. :p Tempka fakt, że za wysoka, a ja na podpasce nic nie mam. Ale testu po prostu jak zwykle nie robię, bo spodziewam się że najpóźniej jutro tempka spadnie. Jak nie, to cóż, wtedy zrobię test znowu. Teraz trochę mam mętlik w głowie dodatkowo przez jutrzejszy egzamin... Nie umiem tyle ile powinnam :( Też bym chciała wyjechać... Głównie dlatego że mam dość tych całych studiów. Nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze 3 semestry...Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono JAna jutro szybciutko rób test. A co do mojej prl to mam 35 ale w tej drugiej wyższej skali w której jest norma od 98 do 784!!! AAAA Ja już nic nie rozumiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti , ja się nie orientuję niestety, ja miałam normy na wynikach i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti .... poszperaj w necie jeszcze:) albo zadzwon do gina Jana ....ja bym tak nie ryzykowała ..... nie mogłabym czekac do jutra:( foli życze Ci udanego weekendu:):):) i wspaniałej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki :) A z tym dołem ja też zawsze tak mam przed @ jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma a ty termin @ masz w sobotę nie? Ja mam w przyszła więc jeszcze muszę poczekać, a za ciebie tymczasem trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....22.12.05............Urodziła.......Mateuszka Lulka79.........Bytom..........03.01.06............Urodziła.......Majeczkę Bozina .........Tarn.Góry .....10.01.06............Urodziła.......Martynkę Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............? Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!! Uaktualniłam tabelke o siebie, Bozinę i Lulkę bo z nimi mam kontakt. Ja 7.01. trafiłam z 2 tygodniowym maleństwem na oddział dziecięcy. Miał żadkie kupki i odwodnił się. Zrobiono mu wszystkie badania i okazało się ze układ moczowy zaatakowała jakaś bakteria i to ona powoduje zadkie kupki. Teraz mam go w domku na przepustce ale jutro znowu jedziemy na cewnikowanie i badania. dzisiaj Mateuszek skończył 5 tygodni. a bakterię złąpał przy porodzie odemnie, bo 19 godzin i 25 minut był bez wód płodowych no i mi dali antybiotyk zebym czegoś nie dostałą a dziecku nie :-( moje macierzyństwo od początku ciąży jest bardzo trudne, najpierw problemy z utrzymaniem, potem problemy z donoszeniem i przedwczesnymi skurczami( w końcu urodził się w 38 tc), a teraz problemy z jego zdrówkiem. Mam nadzieję że mnie pamiętacie!!!!! Trzymam kciuki z aWASZE staranka!!!!!!!!!!! Pamiętam jak to jest starać się i testować co miesiac. Najważniejsze to nie poddawać się i walczyć o tą kruszynke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja miałam zespół policystycznych jajników i co za tym idzie nierególarne cykle i wszystko inne co się z tym wiąże oraz tyłozgięcie macicy, a teraz mam % tygodniowego Mateuszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!! Walczcie o wasze fasolki, nie ma rzeczy niemożliwych!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam SUZINKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko niech maluszek szybko zdrowieje i życzę Waszej całej rodzince duuuużo sił. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, była cisza, bo na jedynce \"Lost\", a na polsacie \"Gotowe na wszystko\":):):) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....22.12.05............Urodziła.......Mateuszka Lulka79.........Bytom..........03.01.06............Urodziła.......Majeczkę Bozina .........Tarn.Góry .....10.01.06............Urodziła.......Martynkę Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Golka26...........21.01.........28...........?........prawie 2 lata.......? Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×