Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Anuś trzymamy kciukasy, przełam złą passę!!! I szybciutko nas informuj!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno od razu Wam napisze jak zrobie teścik i jeszcze raz dziękuje za ciepłe słowa.....Gonia a chodzisz do szkoły rodzenia? nop pięknie sto dni do porodu ale to zleciało....Beti kochana a co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........28.I......28-34........25.II-2.III....15 m-cy.......W-WA Golka26...........21.01.........28...........?........prawie 2 lata.......? Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław Czarna31........09.01............02.02 ..........................4mce.......N.Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono widzę, ze w tabelce jestem najdłuższa stażem, ale nie jest to poód do radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak cały czas myśle o Iskiece ciekawi mnie czy jej sie udało? może już ma swoją fasolke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA jeszcze nie, choć nie wiem czy wogóle pójdę ... oczuwiście byłam tego na 100% pewna, ale kurcze mam strasznie mało czasu, do maja musze oddać do recenzji mój doktorat i nie ukrywam, że każdą wolna chwilę poświęcam owej sprawie. Poza tym ja chodziłam na jogę dośc długo, więc oddychanie i relaksację jestem w stanie wykonać, dzieciątko pielęgnować też (oczywiście tyle o ile, ale w szkole tez mnie więcej nie nauczą) fazy porody mam też obcykane (głównie ze strachu) gin oprowadzi mnie za miesiąc po porodówce, wiec nie wiem czy iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku tym razem sie uda i będziesz w tej tabelce gdzie dopisuje się obwód fasolkowego brzusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja chyba bym poszła też długo ćwiczyłam joge i wogóle ćwicze regularnie.....ale poszłabym może własnie dla swojego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
Tabelka III ...uff - odkopana :D Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ponownie :) Emika niestety mój M nie chce słyszec o adopcji, bo jak twierdzi, kiedyś dziecko dorośnie i zechce odnaleźć swoich biologicznych rodziców, być może nawet nas zostawi, lub się od nas odwróci...:O nie zgadzam się z nim... ale nic nie poradze.. ma prawo do swojego zdania...:O Iwona 77 niestety mój mąż niczym tego nie argumentuje...:O mówi, że nie i koniec... on jest baaardzo zamknięty w sobie i jeśli można powiedzieć o 41 letnim facecie wstydliwy to też troszeczkę...wiec myślę, że to o to chodzi.. o te badania... ale to tylko moje domysły...ja też jestem zdania, ze skoro medycyna nam daje takie możliwości to dlaczego nie skorzystać... ale nic nie zrobie...:O zapewnie tu już padł ten temat, a ja jeszcze nie doczytałam, ale powiedzcie co sądzicie o testach owulacyjnych? czy kwas foliowy powinien też brać mąż przed poczęciem? i czy któras z Was była w podobnej sytuacji (lub jest;) ), brała antykony z powodu torbieli, odstawiła na trzy miesiące i potem próbowała zajść w ciążę? z jakim skutkiem? wiecie co mnie jeszcze martwi???:O trzy miesiące temu mój gieniu odkrył endometriozę u mnie do tego wszystkiego...:O zaczynam sie łamać czy wogóle mi się uda...:O chcę sie przygotować do tego września... może coś wiecej łykać.... jakiś złoty środek na poprawę płodności jest...;), może jakieś zioła...albo witaminy oprócz kwasu foliowego..wiem, wiem kwas jest dla zdrowia dzidziusia, a nie dla jego poczęcia ;) baardzo się cieszę, że Was znalazłam... pierwszy raz mogę swobodnie porozmawiać o tym co tak bardzo jest dla mnie ważne, o rozterkach o odczuciach i wiem, że tu zostanę zrozumiana...jakoś ciężko i nieswojo rozmawia się na taki temat z koleżankami które są szczęśliwymi mamami i nie miały żadnego problemu żeby nimi być..:) wiem, że tu topik żyje już swoim życiem, świetnie się wszystkie znacie, niektóre z Was są lub za chwilę będą szczęśliwymi mamami (gratualcje!!!:D ), ale ja mam tak wiele pytań, napiszcie proszę jak powinnam w/g Waszych doświadczeń wykorzystać ten czas do września kiedy zacznę próbować..;), może jakieś badania? na poziomy hormonów?, w necie znalazłam testy płodności zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, korzystałyscie z nich? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wilma :) Możesz sobie zbadać tarczycę, toksoplazmozę i cytomegalię - są to choroby, które mogą wywoływać poronienie, więc nie zaszkodzi. Z hormonów to zależy czy masz owulację, mozesz to sprawdzić na usg, albo mozesz zbadać prolaktynę, testosteron, ale ja bym najpierw poszła na usg. A mąż moze w trakcie starań zmieni zdanie, moze być tak że coraz bardziej będzie mu zależało na dziecku albo zrozumie że tobie tak bardzo zależy i się zmusi do badań, tego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana pytasz co u mnie: jak zwykle chaos: miałam wysoką prolaktynę -teraz mam za niską, poza tym nie wiem czy mam owu ani kiedy.... Same znaki zapytania :( AAle dziś idę do ginki może coś ciekawego zobaczy tzn powie mi czy była w ogóle owu, bo to jest teraz dla mnie najważniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wilma powiedz czy robiłaś już jakieś badania czy jeszcze nic?.....Beti a jak długi się staracie? (pisałaś pewnie juz o tym ale nie doczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naskrobałyście :-) 🌻 Beti, temperaturka spadła do 36,8 w sobotę rano, więc na nic nie liczyłam w tym momencie, a @ średnio obfita-chyba więcej uwagi przykuło mnie to że jest ciemnej barwy i ma sporo jakby to ująć farfocli :-) ale brzusionie boli, może na początku ciuteńkę, ale to nie zawsze i ogólnie czuję się całkiem dobrze i nie musiałam łykać no-spy i wielu innych przeciwbólowców :-), już umówiłam się do dr Starosławskiej w Novum na czwartek, więc zobaczymy :-)🌻 Foli, skoro tobie przerwa pomogła, to pewnie i mi pomoże -owocnie, ja trzymam za Ciebie kciuki :-)🌻 Silve-to życzę zdrówka, by narty w tym roku Ci sie udały 🌻 ja może na desce spróbuję pojeździć:-) Enigmaa, nie martw sie tą wrednotą, za miesiąc może nie przyjdzie, na okres 9 miesięcy i fajnie bedzie -wtedy to będziemy narzekać.:-) Ana- ja liczę że nie dostaniesz @, trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro oznajmisz nam wspaniałą nowinkę,- wiesz ktoś musi zacząć od lutego fasoleczki:-) Gonia, ja właśnie zamówiłam sobie testy owulacyjne by w tym cyklu jakoś zobaczyć czy one działają :-) nigdy ich nie testowałam 🌻 Właśnie przyszła do nas sąsiadka -jej córka rodzi za 2 tygodnie i ciągle tylko zachwycają się jak tam ona się czuje i w ogóle, w sumie nie zastanawiają się nawet przez chwilę jak mnie to boli :-(, a sąsiadka wie że sie staramy, no ale nie ma co się dziwić, tak ich radość rozpiera więc muszą do okoła o tym trąbić, moja teściowa juz zapowiedziała że na pępkowe do niej idzie, wiedźma jedna, ostatnio powiedziała do mnie i do męża, że ma nas w D...pie. W ogóle szok, że rodzic tak do dzieci może mówić, moi rodzice nigdy takich rzeczy do dzieci by nie powiedzieli... idę bo znowu sie rozpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Na czwartek mam mieć wizyte @. Zobaczymy czy przyjdzie. Wczoraj jak się przytulaliśmy z mężem to mialam niewielkie plamienie i troszke brzusio bolal. Denerwuję się bo nigdy tak nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Czarna - ja z kolei plamienia mam od 20 dc, więc jak się przytulamy w ostatnie dni przed @ to też ze mnie wypłukuje troszkę przedpotopowych \"symptomów. Dla mnie to norma i nic mnie nie zaskakuje, mam tak od miesięcy. Mam nadzieję, że niedługo coś mi n ato zaradzą. No i od środy pewnie zacznę plamić, tak coś czuję już, że coś się dzieje w środku - wiem co, bo znam to uczucie. Zanim pojawia się plamienie to najpierw czuję się tak dyskomfortowo, jakbym miała dostać stan zapalny. Zamiast tego przyłazi plamienie, a po ok. tygodniu od pierwszego plamienia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika no to rzeczywiście teściowa nie fajnie sie zachowuje ale wiesz jak to jest czasami z teściowymi nie przejmuj się nią....Czarna a sprawdzasz kiedy masz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, moze to resztki z ostatniej @, jeżeli to jest jednorazowe to nie masz się czym martwić, gorzej jakby się to powtarzało co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, jeszcze raz współczuję ci teściowej, najlepiej ignorować na tyle na ile się da,a jakie macie perspektywy na wyprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te które do nas dotarły!! Ja poproszę stronkę na której zamawiacie testy owu bo sobie chyba też zakupię, przyślijcie więc proszę linka bo to chyba na allegro kupujecie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dzisiaj 3dc i o dziwo koniec @!!!! Rozumiem że duphaston skrócił mi cykle ale żeby aż tak bardzo skróciła mi sie @???? No i taka jakaś brzydka była ta krew... bardziej czarna i brązowa niż czerwona i to bardziej wyglądało jak skrzepy albo galaretowata czarna maź... przepraszam za tak ochydne szczegóły ale martwi mnie że coś jest nie tak... Emika- z tego co pamiętam Ty też masz w tym cyklu bardzo krótką @? Brałaś jakieś leki wcześniej? Enigma trzymaj sie Słonko! Zobaczysz że w końcu się uda!! :* Ehh.. dzisiaj mam straszny dzień... byłam w sobote na Targach w Katowicach... teraz dziękuje Bogu że nie było mnie w środku gdy wszystko się zawaliło... tłumacze To sobie tak że Bóg ma dla mnie jeszcze jakieś zadania... i gdzieś tam czeka na nas mały Dzidziuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę, to Czarna mieć małpę w czwartek (a kysz!), więc to może być raczej związane z tym terminem. Zresztą nie wiem. W każdym razie podczas przytualnek (a raczej na finisz ;P) macica się kurczy, więc to może powodować jakieś \"wycieki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke jak dobrze z CIe tam nie było....wogóle to straszna tragedia tylu ludzi zginęło nie mogłam w sobotę spać przez te wydarzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AnA - widzę, że ty najszybciej dowiesz się co w trwie piszczy :) trzymam mocno kciuki za Ciebie i inne dziewczyny z terminem w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam dziewczynki, mało się odzywam, ale to z powodu dużej ilości pracy. Oczywiście podczytuję codziennie co tam u Was i oczywiście trzymam kciuki. U mnie ten cykl jest b.dziwny, jeszcze tak nie miałam nigdy, tj. bóle podbrzusza jak na @ a mam ją dopiero dostać 8-9.02 Dziwne to jest. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilma, miło Cie poznać, dla pocieszenia ja miałam niemal identyczną sytuację z Twoją, nie jest łatwo to fakt, ale udaje się - dówód 25 tydzień ciąży. ja miałam cysty ogromne i powtrzające się do tego stopnia że wyniszczyły jajnik, szczególnie lewy i dwóch lekarzy było za jego natychmiastowym usunieciem, trzeci natomiast był dla mnie łaskawszy i zdecydowł sie leczyć - kocham go za to i jest teraz lekarzem prowadzącym moją ciążę. Leczenie żmudne antybiotyk i progesteron (choć na początku nalegał na antykonc zeby zablokowac jajniki i dac im odpocząć - to leczenie standardowe, ale ja się uparłam, aby dał mi spróbować, nawet wiedząc że na zajście mam 3% szans, czujesz, tylko 3! nie chciałam anty bo po pierwsze moje starańia przesunęłyby się znowy w czasie o ok. 3-6 m-cy na branie tabletek i 3 po ostawieniu co z górką daje jakieś 9-10 m-cy a jeszce staranka i rok jak w mordę stzrelił). Leczenie było cięzkie, bo czułam się okropnie, w 2 mce -przytyałam 6 kilo, miałam dołki,do tego próby na antygen raka i sters stres stres. Ale się udało. kupiliśmy sobie bioself do określania płodnych i w którymś cyklu pokazał owu w 9 dniu, powiem szczerze ze bysmy wtedy sie nie kochali aby osczedzać nasionko na owu - a tu proszę, musze powiedzieć ze w przeciwieństwie do poprzednich cykli w których kochaliśmy sie na \"wezwanie\" lekarza, było bardzo przyjemnie, nawet nog w gorze nie miąłam za długo bo coś mi się nie wierzylo w ten 9 dc. I sie udało. Póki co mam też oba jajniki, i może jak didzia sie urodzi im również sie polepszy. Na prawde babki, tzreba wierzyć, znaleźć dobrego lekarza i działać. I na prawdę kupcie sobie ten bisoelef, to doskonala rzecz, mam wrażenie ze do dziś bym się starała, gdyby nie jego wskazania co do owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, twoja historia jest budująca i bardzo potrzebna tu na forum, fajnie, ze nam o niej przypominasz bo to podnosi na duchu :) Ja dawno już nie mialam doła, jakoś ostatnio się nie załamuję, moze dlatego że ciągle działam i mam nadzieję. chciałabym żeby ten czas mi szybko zleciał do terminu @ i zeby nie przyszła, ale muszę poczekać cierpliwie i się nie nakręcać, o dziwo w miarę mi to wychodzi. Duzo się u mnie dzieje, ten wyjazd i w pracy też mam trochę roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×