Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ostanio cos pustawo jest na forum.........ech ale jak posypią sie fasolki to i tematy i chęci do pogadanie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Tlustego Czwartku :-D :-D :-D Ja wlasnie wcinam paczka i popijam kawka :-) Dzisja powinnam isc do pracy po macierzynskiem - nawet nie wiem kiedy mi te 16 tygodni zlecialo ...Na szczescie mam duuuuzo urlopu i moge jeszcze posiedziec z moim malym grubaskiem :-) Kazdy lekarz jak przychodzimy na wizyte po jakis 2,3 tygodnich od poprzedniej wita nas slowami : O Boze, ale on znowu urosl ...Kurcze - ja chyba rzeczywiscie mam wielkiego chlopaczka w domu. Zalozylam mu dzisiaj jego pierwsze w zyciu dzinsy - bosko wyglada :-) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam niesmiało Wam powiedziec,ze cuda sie zadrzają nawet tym którzy są pechowcami tak jak ja!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga Pawełek jest slodki to prawda i taki śliczny, a w dżinsach musi wygladać wystrzałowo !!! pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem,ze nie mozna wierzyc do konca lekarzowi,który mówi wam to czy tamto.mnie wmówił,ze nie miałam owulacji...a moje hormony nadają sie do wymiany,ze jestem jedną chodzącą niedomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Jestem i ja! Aguś suppper, ale krwawe linki ty krążą hihi :) A ja jakoś się uporałam z moim pęcherzem oby się nie wróciło :( Niestety owu jeszcze nie było a to już dziś 16dc więc nie wiem czy jeszcze pękną :( A takie piękne bły buuuu) No cóż teraz to już chyba tylko czekać a nuż pękną ( w co wątpię) Ja też dziś wyjątkowo zjem pąka bo to tradycja przecie :) Miłego dzionka dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik co to znaczy??????????????to co myśle?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bhcg wyszło mi 364w 18 dpo!!!! narazie boję sie bo to za nisko jak na ten dzien po owu. wiem co spotkało Anę i boję sie cieszyć,przy takiej becie wszystko może jeszcze sie zmienić..........w ciąże biochemiczną ale mimo to chyba jak lekarz mnie ujrzy to mu gały wyjdą z oczodołow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik!! ❤️ Czy chcesz nam o czymś powiedzieć???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Monik - pisz, bo jajka zaraz tu zniesiemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak na razie po cichutku sie bedziemy cieszyc - ciiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ❤️ Na wynikach bety się nie znam ale wnoiskuję że są świetne, Ty nicponiu tak cichaczem testoweć ciuś , ciuś :) Żartuję oczywiście, to cudoooooownie!!! Ale na razie ciiii żeby nie zapeszyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beti trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki !!!! Moni boże ale bedzie super zeby wszystko było dobrze zeby Cie nie spotkało to co mnie Monik kochana ja już sie bardzo ciesze z Tobą i gratuluje !!!!! BUZIAKI DLA CIEBIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ANA :) MOnik czekamy na całą relację z tego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, byłoby super :) Moze to po hsg się udało, zaraz sprawdzęw necie coś o wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti wyniki bety są takie sobie raczej z tych słabszych niestety ale zobaczymy ,szansa jest narazie czuje sie dobrze ,nie czuje by nadchodziła@ wiecie co,popieram to co powiedzaiła Ana ,ze lepiej nie testowac za szybko,bo później przyyyykro ,ze wyszły 2 kreski a przychodzi za kilka dni @ chyba lepiej zyc w nieświadomosci,a kilka dni nas nie zbawia. łatwo mi mówić teraz hi ih!!!! ale zebym jeszcze nie wyła baranim głosem asia gdybys była proszę daj mi znac jak rosła Twoja bhcg w których dniach prosze ,bo na pewno trobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniik a wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację? No i czy brałaś pregnyl na pęknięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja na kafkę się wpraszam:):):):):) monik .... ❤️ ....sorki ale ja chyba blondynka jestem :P i nic kumam:P:P:P mogłabyś wyrażać sie jasniej?:P:P:P:P hihihihih:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kurcze zapomniałam że miałaś HSG w tym cyklu!! Faktycznie Foli może to hsg pomogło :) A nawet na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli z tymi wynikami ro jest dziwnie 3-4 tydz 9-130 4-5 tydz od 75 do iluś tam ale gdyby w 4 tygodniu było 75 to jest b źle a niby w tabelce sie miesci.dowiadywałąm sie już ,wyczytałam wszystko ,dziekuje Ci foli!!!! muszę czekać jak bedzie rosła,nic innego nie da sie zrobic. a poszłąm na badanie tylko dlatego ,ze w teście kreska wyszła słaaaaaaaabiutka,ledwo ja widać było,w kolejnym,słabiutka też ledwo widoczn a(kolejnego dnia)a powinna nabrac koloru jak hcg rośnie. więc popędziłam na betę i sie okazało ,że jest cieniutka. w sobotę miała 22, ale wczoraj 364-rośnie ale i tak to jets dolna granica. nie chciałam pisac wcześniej bo nie chciałam sie nakrecac,nastawiac niepotrzebnie. teraz też nie wiem ale postanowiłam wam powiedzieć byście wiedziały,ze lekarz czasem też moze sie pomylic tooootalnie!!!!!!!! podobno nie miałam owu ,i hormony do d.......!!! nie dawał szans nawet 1% na ten cykl!!!!! i medycyna sie rąbneła totalnie!!!!!!!he he!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik, ściskam Cię, tak nieśmiało jeszcze ❤️ jak będziesz pewna, to uścisnę Cię tak prawdziwie, po niedźwiedziowemu ❤️ kurczę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmus nie wyraze sie jaśniej ,bo sie boje tego wyrazic w razie jakby coś sie zmieniło(mam nadz że nie) nie dopuszczam tej mysli do siebie dopoki wyniki nie będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, to znalazłam, wydaje mi się że jest ok - 5 tydzień 3 5 - 50 4 3 - 426 5 19 - 7.340 6 1.080 - 56.500 7-8 7.650 - 229.000 9-12 25.700 - 288.000 13-16 13.300 - 254.000 17-24 4.060 - 165.400 25-40 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE ALE SIE CIESZE !!!!! MONIK KOCHANA PTZYTULAM CIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, a data ostatniej @, podaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady ,dzieki po niedźwiedziowemu fajnie!!!!!!1dzieki ,ze rozumiecie mnie i moje obawy. proszę nie róbcie testu za szybko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik , nie wiem sama te normy są tak rozległe ale jedna dziewczyna pisze na bocianie że miała normę za niską tak jej się wydawało a okazało sie ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, trzymam kciuki zeby okazało się, ze jesteś w ciąży :)Mam nadzieję, że tak będzie i myśl pozytywnie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×