Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość podciągam bo sadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) jestem teraz laska:P:P:P:P byłam u fryzjera i walnełam sdobie grzywkę:P i pasemka:) Troche mi scięła włosy:( no ale trudno.... odrosną do wakacji:) Wazne ze lepiej sie czuję:):):):) Czekam na @ z niecierpliwoscia a potem:) .... potem juz będzie lepiej:) Zabajonku :) to ze endo mialas 7mm to wcale nie jest tak zle:) Jeslli pecherzyki bedą rosły to nawet jakbyś owu miala 18dc to co??? wazne ze jest:) Sprawdz czy rosna:) powodzenia:) Walnę sobie teraz 2 kafkę:) Aaaa chcę Wam powiedziec ze codziennie chodzę na siłkę:) i juz widzę efekty:). powracam do dawnej figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa opowiem Wam kawał z zycia wzięty:) Wczoraj moja kolezanka na siłce taka uradowana i zadowolona mowi: Wiesz ...... schudłam:) A ja , jak zwykle miła :P ,odpowiadam: taaaakkkk???? to będziesz teraz musiała kupic sobbie mniejszy stanik:P:P:P:P:P hihihhiihhihihiihih .... jestem wredna:P to znaczy ze wracam do formy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś jak dobrze widzieć Cie taką radosną znowu, humorek powrócił i nie ch już nigdy nie odchodzi od CIebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) to chyba był jakis dól zimowy:( ale juz jest oki:) az za bardzo oki:) gęba mi sie nie zamyka:P hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kochanie:) Powiedz mi na co mam zwrócic uwage na tej uczelni??? Raczej usiąśc gdziess z tyłu czy pchac sie na 2 ławki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, nie stresuj się tak:) jestes wygadana, poradzisz sobie na pewno na uczelni:):):) ale rozumiem Cię:) wyślij fotki w new fryzurce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady.... bo ja studiowałam 10 lat temu..... i stad te schizy....:( dzisiaj zrobie foty i posle :) poza tym to zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam wybierając administrację..... moze socjologia byłaby bardfziej interesująca???? Ana co o tym sądzisz????? Tylko ze ta administracja to bardziej przyda mi sie w pracy..... chociaz ja wiem......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś idź na kierunek który Ci sie bardziej podoba i przyda ja tak włąśnie zrobiłam, a co do siedzenia to siadaj zawsze z przodu przynajmniej wykładowcy i Ci od ćwiczeń CIe zapamietają ja siedze w pierwszej ławce, przynajmniej na wykładach lepiej słysze co mówią jak tyły rozrabiają a pozatym więcej z takich wykładów wynosze.....i nie stresuj sie tak kobitko ja tez poszłam po długiej przerwie i jest super mówie CI, doradze CI jeszcze to żebyś była aktywna na ćwiczeniach to tez pomaga potem przy zaliczeniach a to przyjdzie Ci z łatwością jesteś rezolutna kobitka....POWODZENIA !!!! postaram sie Ciebie znaleźć w ten weekend, aha i mnie tez podeślij fotke w nowej fryzurce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki:) A mam jeszcze jedno pytanko? Mozna uzywac dyktafonu do nagrywania wykładow???? Bo oprocz notowania chciałabym dodatkowo nagrywwac??? Tylko co na to wykładowcy???? Aaa i czy mozna gdzies kupic jakies skrypty.....???? no wiesz takei opracowania jakies z wykładow lub z cwiczen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma na niektórych wykładach mozna uzywać dyktafonów ale są wykładowcy którzy nie pozwalają ale tacy mówią na pierwszysch wykładach ze nie zyczą sobie nagrywania swoich wystąpień hi hi hi a co do skryptó to co roku krążą z poprzednich lat wieć i do Wasze grupy dotrą gdybys była na socjiologii to ju bym CI wysłała swoje i z poprzednich lat, zresztą moze jakies przedmioty bedziesz miała podobne to daj znac, wysle Ci wszystko co mam.....ale nie martw sie na zapas przed pierwszą secją bedą krążyc rózne skrypty, aczkowiek najlepiej jest mies swoje dobrze zrobione notatki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam laseczki do domu odezwe sie wieczorkiem papatki udanego popołudnia dla wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Enigmuś jak coś to zawszr wal jak w dym hi hi hi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Przede wszystkim gratulucję dla Oli !! 🌻❤️ Magdalenko witaj. 🌻❤️ Aguś- cieszę się, że rehabilitacja daje efekty huuuuurrrrraaaaa!!!! :D Buziaczki dla Pawełka. 👄 A ja miałam dziś taki zapieprz w pracy , że nawet na sekundę nie mogłam wejśc na kafe. Ale już jest ok i takich dni powinno już być mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki, ja dopiero teraz, bo w pracy dziś byłąm później więc nie miałąm zbytnio czasu. JUtro spodziewam się owu no i oczywiście jak na zlość dopadło mnie zapalenie cewki moczowej :( Bronię się jak mogę, nałykałąm się vit c i furaginu, zobaczymy jutro czy antybiotyk będzie konieczny, oby nie :( Ja to mam szczęście, chyba przerwę na razie starania i wezmę się za leczenie pęcherza i wycięcie migdałków :( Zobacczymy, miłej nocki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti :( DObrej nocy... jak zwykle będę miała problem za spaniem...wrrrrrr. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki. Dokładnie 7 lat temu na świat przyszła moja córcia, mam więc dziś dzień wspomnień. Były to piękne chwile, nie pamiętam kompletnie bólu i życzę aby każda z Was przeżyła cud narodzin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj elusia. To pięknie zaczynasz dzionek :) U mnie w domku też jest taki duzi szkrab... w grudniu skończył 7 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Tylko sie przywitam i zabieram się za pracę, sporo dzisiaj mam do zrobienia. Ale będe podczytywała. Miłego dzioneczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wpadam zeby się przywitać z Wami i biore sie od razu za prace bo mam jej sporo....Elusia piękny dzionek Ci się szykuje wszystkiego najlepszego dla córci buziaki....odezwe sie jeszcze w wolnej chwili pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam popracować bo koło 13tej chłopcy zabierają mnie na narty. Mam cykora bo nie umiem jeździć. Hmmmm... martwię się, że trochę będę posiniaczona :) Oby praca była Wam lekką - papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski:) Ja tez wstałam z usmiechem na twarzy :D:D:D Pozałatwiałam juz sprawy ,teraz zrobię sie na bostwo:P i lecę do pracki:) Wczoraj dałam czadu na siłowni i jestem bardzooo zadowolona:) Granini ...a co z Iwonką???? jest jakas poprawa????? ❤️ Buziaki dla wszystkich i miłego dnia pracusie 👄 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini nie przejmuj sie siniakami bo jezeli wogóle bedą to znikną szybko a przynajmniej fajnie razem spędzicie czas ŻYCZĘ UDANEJ ZABAWY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigmuś, ja starania odłożyłam na jakiś czas, chcę być bliskiej mi osoby, która właśnie podjęła walkę z nowotworem. Ma b.duże szanse na wyleczenie, chcę być przy niej, a szpitale, stresy i nerwy to chyba nie zbyt odpowiednie dla fasolki, stąd moja decyzja. Ale zaglądać do Was będę i będę cieszyć się Waszymi fasolkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×