Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cze Enigmuś! Masz rację komuś się naprawdę nudzi! Jak tam żyjesz? Humorek dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) beti:) taak:) wszystko git:) juz sie jakos przyzwyczaiłam do teog ze dostaę @ i wszystko jest jaknajbardziej oki:) W ten weekend mam szkołę wiec mam adzieję ze szybko zleci:) A potem przyszły tydzien i w iedziele powinam dostac @,to będzie 25dc a jesli sie cykl wydłuzy to najpozniej w 28dc dostanę:) Wolalabym jednak szybciej:)JAk jzu sie wie ze przylezie to lepiej szybciej i miec ja z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigma - cieszę się, że wywołam wilka z lasu - mam na myśli Ciebie a nie tego dupka. :D Wyluzujcie dziewczyny - to już niedługo. A moderatorzy mają rację żądając odpalającego się regulaminu na wejściu. Napisałam maila do admina - oby miał jak najwięcej takich maili- to może szybciej ruszy tyłek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Asiku:) Obserwując Twoj suwaczek wierze ze i na Nas przyjdzie czas :) i szybko przyjdzie:):):):) Ja pamiętam jak niedawno ogłosiłas nowinkę:):):):) a to juz tyle czasu temu:) Jednak ten czas szybko zlata:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- wysłałam Wam rewelacyjnego maila - to na poprawe humoru. Jak leże wieczorami w łózku spokojnie to czuję maleństwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem moderatorzy powinni miec mozliwosc blokowania dupków poprzed blokadę IP. tak jak to jest ponoc na czatach wtedy taki dupek nie ma szans wleśc tutaj ponownie. A jak ktos wszedłby na forum dzisiaj i zobaczyłby co to sie dzieje to mysle ze to byłaby jego 1 i zarazem ostatnia wizyta.....:( Dziewczynki ide nyny bo jutro od rana w pracy:) buziaki :) wyspijcie sie :) i do jutra:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny leci leci.Ja się tu czuję jak nowa a to już 4 miechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracusie :) Asiulku zaraz sobie posłucham bo właśnie odebrałam maila. Mój mąż schował mi termometr ;) Enigma jaka śliczna lista ... hehehe. Czekam na paczkę z Avonu...pobiłam swój rekord. Zamówienie dostarczą w 3kartonach :) Miłego dzionka i biorę się za dokumentację tylko jeszcze kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Granini!!! ja też czekam na paczkę ale ja rozprowadzam perfumy:) Beti, enigma, asia, estelka, foli i wszytskie pozostałe :) :) Dziewczyny też tak macie, że jak dzwonicie do leakarza to się denerwujecie? Ja bardzo przeżywam, niby nauczycielka powinna być przyzwyczajona a tu nic. Otóż umówiłam się (myślałam, że inseminacja w poniedziałek) a okazało się, że to dopiero monitoring.Profesor powiedział, że najpierw to, to pewnie we wtorek inseminacja. Chciałabym, żeby się udało, ale narazie coś u mnie kiepsko. Same stresy. Wczoraj zmarł mój wujek, więc się spłakałam jak nie wiem co. Dzisiaj pochowanie. Foli radziła mi, żeby poprawić ruchliwość plemników to mały seksik. Ale co tu zrobić jak się nie ma ochoty no i w takiej sytuacji :( Ale może jednak coś się uda. Zobaczymy. Pozdrawiam wszytskie bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja też na monitoring w poniedziałek, a który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 11 dc a w środę pewnie czeka mnie inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, przykro mi z powodu twojego wujka, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Foli, Ja w poniedziałek będę miała 12dc. To jedziemy na tym samym wózku.... Może w końcu go kupimy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki.........życzę Wam tego z całego serca Foli i Iwonka....ja dalej na L4 bo od środy gorzej sie poczułam wzrosła mi gorączka i tak do pracy dopiero w poniedziałek......co do mojego cyklu to nie wiem czy bede ryzykować, biore teraz antybiotyki, owu w sumiem mam mieć za tydzień ale sama nie wiem jak to będzie przez ten wpływ antybiotyków.....pozdrawiam Wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny. Ja już nic nie rozumiem dziś 31dc @niet a na teście jedna krecha :( Co się ze mną dzieje czy ktoś mi może powiedzieć bo chyba zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, pewnie cykl ci się wydłużył, może przez stres. Kurde ja kiedyś dostałam w 32 dniu cyklu, jeden jedyny raz ale sprawdzałam kiedy miałam owulację wcześniej i była duzo później więc byłam na to przygotowana. A jakie masz zwykle cykle? Iwona, no to moze będziemy miały inseminację w tym samym dniu bo u mnie moze sie w poniedziałek okazać że mam we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy znowu młyn, jest trochę lepiej niż wczoraj i przedwczoraj ale i tak jest młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja mam oczywiście nadzieję że to fasolka ale lepiej być miło zaskoczonym niż nastawiać się i się rozczarować. tak czy inaczej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że test już by wyszedł :( Nie byłabym taka zdziwiona spóźnieniem gdyby nie to dziwne plamienie, krórego nigdy w życiu wcześniej nie miałam i to mnie właśnie zaniepokoiło. Bo jeśli to byłyby spadek progesteronu jak mówiłaś to po tym powinna zjawić się od razu @ prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba beti, ze t był chwilowy spadek np. przez stres ale z drugiej strony to plamienie mogło być spowodowane różnymi czynnikami, a nadżerkę masz ok? Przy owulacji moze nawet wystąpić plamienie chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy robiłaś test dzisiaj? wiesz to różnie z tymi testami bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano robiłam ale coś mi sie zdaje że przylazła ide sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal cisza przed burzą, już po lunchu mozna pracować dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Foli i Aska74 dziekuje za odpowiedzi..... wrócilam wlasnie z usg...jestem w 6 tyg. ciazy i zarodek zywy tzn bije juz serduszko, wczoraj zadawalam Was pytania odnosnie bicia serca u dziecka......jestem taka szczesliwa!!!!!! pozdrawiam wszystkie starajace sie , brzuchatki i mamusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje jeszcze raz w takim razie :) super wiadomość Z monik nie wiadomo powiedziała, że odezwie sie za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×