Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Foli - wiem, że chodzi o podjęcie decyzji. To trudne, tym bardziej że musisz wziąć pod uwagę ustalenia z mężem, z tego co pamiętam, to on bardzo chce jeszcze raz podejść do inseminacji ?? Wiadomo, w grę wchodzą finanse, ale stawka jest wysoka. Boże, finanse to jedno, ale psychika i szczęście to drugie. I jedno od drugiego jest zalezne. Kurcze, tutaj nikt nie będzie dobrym doradcą, choć z całego serca chciałabym móc cokolwiek podpowiedzieć ci. Niestety, jedyne co mogę, to trzymać mocno kciuki za twoje decyzje i za ich pozytywne efekty. To w sumie jest najwazniejsze, nieważne jaka drogą się do tego dojdzie - liczy się efekt końcowy, czyli zdrowy bobas w ramionach mamusi. Taka osoba jak ty musi być mamą i wierzę że będziesz, bo bardzo zasługujesz na to i tyle już przeszliście z męzem. Nie umiem sobie wyobrazić wszystkiego, ja staram się bardzo od przeszło 7 miesięcy i już miałam momenty zwątpienia, pewnie niejeden jeszcze przede mną. Nie wiem co mnie czeka, gdzie lezy przyczyna moich problemów. Wszystko to jeszcze jedna wielka niewiadoma. Teraz mam dobry humor, choć nastawienie nazwałabym raczej \"obojętnym\" niż \"optymistycznym\". Zobaczymy co będzie dalej. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja najbardziej boję się rozczarowania, że znowu nie wyjdzie. No ale dosyć marudzenia bo jeszcze tobie humor popsuję :) Chyba musimy starać sie szukać radości zycia w innych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O laseczki, ja z pracy pedziłam żeby się dowiedzieć co u Was słychać, a tu pustki, że ho ho. Też źle odebrałam wiadomość Ojo. Przykro się zrobiło, ale to nie pierwszy raz kiedy jakieś wpisy są pomijane i prawdopodobnie nie ostatni. A o tej ruchliwości plemników to chciałam wiedzieć bo mnie to po prostu interesuje. No i jak Foli sprawdziłaś? Enigma, a gdzie Ty sie podziewasz? Już brakuje na forum Twoich wpisów. Zabajona, to do roboty. Bierz się za badanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona teraz dopiero wróciłam z pracy. Sprawdziłam to 10 % to progresywnie szybkie, czyli tylko te się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... u mnie 3dc i od 15dc znowu duphaston....jutro ide do Pani doktor z Tybetu... ona podobno jest niesamowita i leczy tybetańskimi ziółkami i różnymi specyfikami... leczą się u niej ludzie z nadciśnieniem, po zawałach z chorobami kręgosłupa i nawet kobiety z takimi problemami jak nasze... nie wiem jak działają jej leki ale naprawde działają! Jestem optymistycznie nastawiona i zobaczymy co mi powie... oczywiście nie rezygnuje z normalnego leczenia ale spróbować nie zaszkodzi :-) Pozdrawiam, miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja dziś pierwsze po weekendzie bo miałam gości i nie miałąm możliwości zagadać a w pracy robooooty! U mnie jakieś dziwne brudzenie już drugi dzień, nie wiem co się dzieje. Tempka niska więc na wiele nie liczę... Aguś dzięki za Fotki- ale Pawełek już duży! :) Maklady dzidzie były świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja chcę Fasolkę i beti. W końcu coś drgnęło na topiku. Foli a czy te w tym ruchu progresywnym wolnym i w miejscu się nie liczą. Jeśli tak to będzie u mnie ogromny problem!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam na badaniu wyszczególnione progresymny wolny, szybki w miejscu. No i bez ruchu. Jak tylko te szybkie to raczej szans nie będzie (tylko 5%). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ale 5% z ilości, jeśli jest dużo plemników to 5% jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mieliściew wstrzemięźliwości bo jeśli plemników jest duzo a ruchliwośc zaburzona to warto zrobić tylko 2 dni wstrzemięźliwości, wtedy jest ich trochę mniej ale ruchliwość lepsza a to jest ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dotarłam do domku z pracy, taki okres cięzki. Brzucholek pobolewa i ogólnie teraz źle się czuję. Spać mi się chce i chyba smyrnę zaraz do wanny i do łóżeczka. Obejrzę muminki i lulu. A w ogóle to gdzie enigma ??? estelka tylko wpadłszy i wypadłszy ... gdzie wszystkie kobitki ? czyżby wszystkie się \"dystansowały\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ja też miałam ciężki dzień w pracy, niedawno wróciłam. jutro to samo. no właśnie gdzie enigma, estelka no i Monik???? Monik, jak się czujesz i kiedy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ml 55mln. O to pewnie przez tę wstrzemięźliwość. Bo ja od początku cyklu zdecydowałam się nie kochać, myślałam że tak będzie lepiej. Zatem mieliśmy 10 dni bez niczego. teraz zrobię 4 dni przerwy, może bedzie lepiej? Foli a jak u Was z morfologią plemników? Też czytałam, że to ma duży wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No puchy dzisiaj ale pewnie gdzieś wybyły. Enigma to na pewno na siłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, to liczebnośc nie jest taka zła, tak mi się wydaje, a ruchliwość, to tak jak Foli mówi, widocznie zbyt długa abstynencja, wtedy plemniki robią się \" leniwe\". Może po 4 dniowej przerwie będzie z ruchliwościa lepiej. Foli - ja mam nadzieję, że jutro już wyjde szybciej z pracki. Bo dzisiaj miałam intensywne myślenie. Jutro będzie nie inaczej, ale jakby krócej miało być, to zawsze lepiej. no właśnie, monik nam \"zaspała\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł Zabajona!! :) A ja nie mogę przesać myśleć co jest ze mną nie tak :( Miała któraś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - ja mam cały czas, ale akurat teraz mam fazę na \"nie przejmowanie się\". Pewnie bliżej usg zacznę się stresować, czy będzie pęcherzyk czy nie, potem czy pęknie, czy nie, potem czy zołnierze dotrą do celu, czy nie , czy się udało, czy nie, a potem przyjdzie @, zwątpienie i znowu nadzieja i tak w kółko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beti, a który masz dziń cyklu? Zabajona życzę ci żeby bylo krócej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, macie lepsze wyniki od nas, prawie 3 mln ruchliwych jak zrobisz krótszą wstrzemięźliwość to będzie lepiej, nie wolno do badania robić tak długiej bo wyniki są nieadekwatne a mówiłaś lekarzowi o tym ? najdłużej powinno się mieć przerwę 7 dni. Wg mnie i tak macie szanse na udaną inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 Foli Tylko Zabajonku ja nigdy wcześniej tak niemialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! heja! u mnie też młyn w pracy, więc nie mogłam nawet zajrzeć :-( Gonia, współczuję :-( a jak tam Twój mały mężczyzna, kopie mamusię :-) Elfi, Ania a co u Was.. Enigma i Ana tez zamilkły...e, co jest? A Monia? mój mężul miał iść w tym tygodniu na badania nasienia, myślałam, że spokojnie go dziś zapiszę, a tu klapa...w Novum wszystko zajęte na ten tydzień i dopiero w przyszły wtorek będzie badanko. Pani z laboratorium zaleciła 4 dni wstrzemięźliwości...to będzie dokłądnie 3 miesiące po pierwszym badaniu...no ciekawe. A wogóle to zaraz zmienię tabelkę, bo w sobotę miałam tylko plamienia a w niedzilę rozpętała się \"burza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie przejmuj się czasem tak jest bez powodu, progesteron ci spadł ale to i tak we właściwym dniu cyklu ja kiedyś tak miałam w każdym cyklu i było ok, hormony ok, gdybyś miała wcześniejszy dzień cyklu to mogłabyś się martwić. Mi to samo przeszło i już dawno tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to dobrze może nawet że jeszcze troszkę odczekacie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........21.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mam taki dziwny lęk przed zmienianiem w tabelce, boję się że już tam zostanę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężul stwierdził, że winę za jego słabe nasienie ponoszę bakterię...sprawdzimy jesgo intuicję, bo robimy ogólne posiew i jeszcze mar-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam kciuki mocno oby to było przez te cholerne bakterie i żeby się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, no Foli, daj spokój! wszystko będzie dobrze, ja w to wierzę i dzięki temu łatwiej żyć.... zmienię pewnie zdanie jak znów nasionka męża będą tak słabe, że będą kwalifikowały sie tylko do invitro...wtedy kupię świnkę-skarbonkę i zacznę oszczędzać :-) mój mężul stwierdxził ostatnio, że jest do niczego, bo nie potrafi zrobic dziecka :-( a ja mu powiedziałm, że nie wybierałam za partnera worka ze spermą tylko człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dzięki!!! będzie dobrze, musi być!!!!! ja w sumię mogę jeszcze troszkę zaczekać na dzidzi, oby nie za długo!!! żeby w tym roku sie udało!!!! musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×