Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Estelka, tak trzymać :) My to pewnie w tym samym czasie zajdziemy w ciążę bo narazie nam równo idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi tez się tak wydaje i śledzę Ciebie ;-) bo jesteś o kroczek przede mną i jak Tobie się nie udaje, to już wiem, że u mnie nici...takie dziwactwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to by było nawet fajne :) No to kiedy w tym cyklu czy w następnym? Ja tak jakoś tak myślę, że w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być maj!!!! ooo, spacerki z fasolką :-) ok, to będzie maj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to teraz trzeba się umówić, że się nie dołujemy tylko czekamy do maja a potem się będziemy martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, trzymam Cię za słowo!!! nie martwimy się do maja, niech nasi męzowie też mają coś od życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Chciałam Wam powiedzieć że bociany wracają:) nad moim domem dziś 4 latały:) Byłam dzisiaj na monitoringu i chyba nie jest za dobrze. Mam 11 dc pęcherzyków nie widać, endometrium w porządku(co kolwiek to znaczy) jajnik lekko napuchnięty:( następne badanie mam w środę, ale jakoś już nie liczę na ten cykl. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, cześć! bądź dobrej myśli!!! myślisz, że te bociany tak latają wokół ciebie dla \"jaj\"!!!! latają , ale dla jajeczek, zapłodnionych :-) mnie dziś cos napadł fantastyczny humor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Estelko, mój mąż jak je zobaczył to się za głowę chwycił:) Cieszę się że humorek dopisuje:) może wiosna idzie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, kurcze może wybierz się do kliniki niepłodności, mam nadzieję że będzie dobrze no mi też się humor poprawił, chyba uwierzyłam naprawdę w ten maj, a propos humoru gdzie jest enigma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oglądałam prognozę pogodę, coś tej wiośnie się nie spieszy...biedne boćki, jeszcze nam wymarzną ;-) i co będzie? skąd weźmiemy dzieci, no chyba, że będzie urodzaj na kapustę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli, ja też mam nadzieję że będzie dobrze:) i że w końcu się nam uda:) A do kliniki się wybiorę już za niedługo, najpierw chcę poobserwować cykl żeby nie jechać tam z pustymi rękami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Estelko dzięki za pamieć nie zapomniałam o Was ale leze chora z wysoką goraczką mam L4 wpadam na chwilke żeby powiedzieć że pamietam o Was trzymam kciuki za wszystkie fasolki, postaram sie napisać jutro jak poczuje sie lepiej....pozdrawiam Was buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia oni też będą chceili go poobserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Ana, dużo zdrówka!!! kuruj się i grzecznie wygrzewaj w łóżeczku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam jesteście kochane wszystkie, nie czytałam zaległości wiec nie wiem co sie wydarzyło....pozdrawiam i już ide się kurować trzymajcie sie pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A Wy gdzie? podciągam, bo na trzecią stronę zaraz spadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A Wy gdzie? podciągam, bo na trzecią stronę zaraz spadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane dziewczęta :) Zobaczysz Foli jak niedługo wyszkoczysz z dwiema kreseczkami a potem będziesz pisała o swoim pięknym, kształtnym brzusiu... czego WSZYSTKIM życzę!!!!!!!!!... i siobie tyż :) A maj to piękny miesiąc. Andziu - będę myślała mocno o Tobie, żeby wszystko było dobrze :) Ana...uuuuuuuuuuuuuu... zdrowiej nam tu szybciutko!! A ja jestem poraz kolejny rozczarowana. Nie wiem co mam myśleć. Z punktu widzenia urologa mój kochany mąż jest okazem zdrowia. lekarz powiedział mu, że te bakterie , które ma nie mają żadnego wpływu na nasienie. Co drugi mężczyzna ma takie i ich się nie leczy. I co mamy zrobić? Teraz widzę taką przepaść przed nami. Kompletnie nie wiem gdzie iśc i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! Wyskoczyłam z masłem maślanym. Przepraszam, ale chyba rozszyfrowałyście o co mi chodziło. Jestem trochę rozdrażniona i nie mogę skupić się. Miłego dzionka. I piście cioś. Zawsze Was czytam a dziś cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm............
Widzę że to forum cos zaczyna podupadać .... ciężarówki uciekły .... ciekawe dlaczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) wpadłam uaktualnić tabelkę troche mi się przytyło, urosło i zmienił mi sie termin porodu - wg ostatniego usg juz na 2 czerwca. TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) wpadłam uaktualnić tabelkę troche mi się przytyło, urosło i zmienił mi sie termin porodu - wg ostatniego usg juz na 2 czerwca. TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kurcze forum opustoszało. Wiem, każdy ma swoje kłopoty. Miło mi, że o mnie pamiętacie. Foli, rzeczywiście stoisz przed bardzo ważną, życiową decyzja - nie ma sie co dziwić, że dużo czytasz i myślisz. Jestem za, im więcej wiedzy, tym bardziej świadoma decyzja. Tak czy inaczej trzymam kciuki, podobnie jak za resztę dziewczyn. Estella pytałaś jak u mnie - dobrze .... Mały kopie i wariuje - jest to urocze choć nieco bolesne - szczególnie celne kopnięcia pod żebra. A tak wogóle to jeszcze pracuję, staram sie ładnie wyglądać i jeszcze cieszyć się \"wolnością\" - czytaj dużo spać i wogóle. A w niedziele miałam kryzys - dół czy sobie poradzę z Maleństwem .... i jak to będzie. podobno to normalne, ale jakoś tak mi było ciężko. Buziaczki dla Was kochane, za oknem słońce i nowa nadzieja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goniu! Poradzisz sobie z maleństwem. To, że myślisz o tym to znaczy, że jesteś odpowiedzialną osobą. Wszystko będzie dobrze :) Jakie dziś zapracowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przyznaję się, że nie miałam czasu czytać, pisać też średnio, jak się udzielałam na innym forum, to już na to mi brakowało czasu... mała zwykle jakby wyczuwa, że się nią nie zajmuję i zaczyna dawać koncert, a dzisiaj to już jest wyjątkowo kapryśna :o dziewczynki, widziałam wpis o bocianach - ja w zeszłym roku na wielkanoc widziałam stado, pierwsze bociany w zeszłym roku, pokazywałam palcem, a mąż się śmiał \"nie patrz tyle, bo się zapatrzysz\" no i się zapatrzyłam :D może to właśnie ten dobry znak na który czekalaś AnA??????? Foli, estelka i wszystkie pozostałe, których już nie wymieniam z imienia - ZADZIERAĆ MI GŁOWY DO GÓRY I UWAŻNIE PATRZEĆ W NIEBO!!!!! :D ale już!!!! w sumie nie mam już fluidków ciążowych, ale przesyłam takie po-ciążowe :D ************************************************************************************ ************************************************************************************ ************************************************************************************ ************************************************************************************ a od siebie - mała rośnie, je jak smok, najchętniej to by cały dzień przy cycu spędzała :) zrobię jej niedługo jakieś aktualne zdjęciwe i Wam puszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×