Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no to kawał chama. Kurcze czy taki człowiek nie rozumie, że kobiety są wystarczająco zrozpaczone niemożnością posiadania dziecka, że dodatkowy stres jest im całkowicie zbędny, Co za imbecyl i znieczulica. Współczuję jego kobiecie Foli, dobrze że masz to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do inseminacji ja bym chciala w środe ale narazie zostawiłam ksero wyniku hsg w klinice mojej i doktor ma do mnie zadzwonić jak go obejrzy bo pojechałam do syna profesora ale mu coś wypadło, ale pani w recepcji powiedziała że on do mnie zadzwoni i zapytam wtedy cz\\y przyjeżdżać, ja nie wiem czy ta inseminacja na wtorek nie przypadnie a wtedy nie pracują :( Ale jestem na nią zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mocno trzymam kciuki za powodzenie. Foli a nie czujesz takiego podniecenia, że w tym cyklu może się udać? ja bym chyba na miejscu nie usiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i martwię się skąd te plamienia bo pytałam lekarza który robił hsg ale powiedział że on się w moje leczenie nie bedzie wtrącał. chyba w poniedziałek pojadę na usg do Łodzi i zdecyduje lekarz co z inseminacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po @ już nie na szczęście ale zastanawiam się skąd to plamienie się wzięło ja stawiam na antybiotyki ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra ale tera czytam wstecz i widzę że dolki masz. przykro mi, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Super Foli! Dzielna dziewczynka!! Jestem pewna, ze teraz się uda! Ale ten lekarz to cham! Dziewczyny to straszne, że z wypłaty odtracają nam pieniadze na opiekę zdrowotną a i tak płaci się za wszystko. No i na dodatek skąd biorą się tacy lekarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, kurczę każdą z nas takie załamanie dopada ja wczoraj miałam przed hsg zastanawialam się czy tego naprawdę chcę itd mały kryzys ale dzisiaj już wiem że tak i znowu entuzjastycznie patrzę w przyszłość. A ty nie na nasze cudziki czekaj tylko na swój przede wszystkim. Trzymam kciuki Iwona, dlatego piszę o tym lekarzu po nazwisku, może ktoś przeczyta i przemyśli zanim do niego pójdzie, ja co prawda czytałam takie opinie ale nie miałam wyjścia a nie chciałam czekać miesiąc na hsg a poza tym do jego kompetencji nie było zastrzeżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo
cześc , staram się o dzidzię od miesiąca. Wcześniej chodziłam często na solarium.ale w ciąży podobno nie można, więc lepeij nie bede ryzykowac. Smaruje się dobrym samoopalaczem. CZY MOŻNA? NIE ZASZKODZI EWENTUALNEJ CIĄŻY? sŁYSZELIŚCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, kochana nie matw się, nie smuć, co to da?! wiem, że jest trudno i człowieka zżera rozpacz i stawia sobie pytanie: dlaczego ja? ale co mozna zrobić, no co? tylko leczyć się, leczyć i wierzyć. Ja tez bardzo bym chciała juz zacząć badania, a nie mogę :-( nawet nie mogę mieć nadziei na ten cykl, bo przytulanek pewnie nie będzie. No chyba, że ginka pozwoli :-) ale o tym dowiem się dopiero (jeśli się dowiem) we czwartek, a to pewnie już będzie po owulacji. A zresztą nie wiem kiedy ja będę miała owulację w tym cyklu, bo luteinę odstawiłam dwa dni wcześniej i @ przyszła25 dc (sama chciałam tak, żeby jak najszybciej wziąć te globulki na bakterie) i jeszcze w dodatku miałam to plamienie przed @ tyle dni. Teraz to nie wiem czy plamię, bo za przeproszeniem, leci ze mnie ta rozpuszczona globulka, a ona jest kolori zółto-brązowego, bleee i pomyślałm, że chciałabym małego pieska, abym mogła go tulić, opiekować się nim - może to by mi pomogło, choć ociupinę rozładować instynkt macierzyński, bo przeciez nie wiadomo kiedy zajdę w ciąże. Ale nie chcę się znęcać nad zwierzkiem jak ja i mąż pójdziemy na 8 godzin do pracy...no i takie tam... a co do tegoplamienia z powodu cienkiego endometrium. Lekarz Ci o tym powiedział. Bo może i ja miałam z tego powodu plamienie, a może jednak od bakterii, a może, a może...kurcze, tyle pytań i gdybań bez odpowuiedzi :-( dobra, ide poćwiczyć, bo nie mogę na siebie patrzeć. Cellulit mnie zaatakował, chyba ze stresów ;-) a ja jako przyszła matka, nie moge tak wyglądać ;-) hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , witaj Foli.No to masz za soba a tak sie bałas.Wcale sie nie dziwie.Ciesze sie że jest dobrze!Naprwde super!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo, solarium może szkodzić na początku, zwłaszcza to przegrzewanie. Chociaż tyle kobiey nie wie, że jest w ciąży i się opalają i jest wszystko ok. Samoopalacz jest raczej bezpieczny, ale jak j uż dowiesz się, że jesteś w ciąży, czego Ci oczywiście ogromnie życzę, spytaj lepiej lekarza. Niektóe smarowidła mozna używać diiero od 4 miesiąca ciąży. Może jakieś związki chemiczne się przedostają, no nie wiem nic więcej... ok, lecę ćwiczyć proszę się nie smutkować ;-) mamy weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kocio:) Co do solariu, szkodzi na pewno, a samoopalacz to nie wiem, wiem że nie powinno stosować kosmetyków z wit A i retinolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc
dddddddddddddddoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc
ojoj, to w taki sposob sie rozciagnelo, ale dzieciak nie znosny ze mnie, sorry bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, cieszę się, że jajowody okazały się drożne :) Powodzenia w dalszych staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Foli a jak po @ miałas to plamienie to byłaś wowczas na usg? Ja równiez miałam takie \"brudzenie\" po @ i na usg okazało się ze krew mi całkowicie nie \"zeszła\" i osadzała się w macicy... potem jak zalecił mi tabletki .. to po 2 dniach miałam juz czysto:) To było dokladanie sie krwi menstruacyjnej w macicy, cholera wie dlaczego...... ja wczoraj miałam takei bole w obu jajnikach ze nie mogłam chodzić...:( skręcało mnie... To był 14dc..... no i te moje 3 pęcherzyki ..... hmmmm ciekawe czy to c...d... jajeczkowania czy moze osadzenei się komorki:) Zobacze w pon na usg..... tak czy siak poki co to nei nastawiam się na ciązę ...to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe......:) Miłego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. wczoraj popołudniu wybyłam z domu n a małą imprezę,wróciłam w środku nocy i odrazu bez zdjęcia kurtki,butów zajrzałam szybciutko by zobaczyć jak ci się foli powiodło.wczoraj przed moim wyjsciem nie było jeszcze wiadomości od ciebie .bardzo się cieszę zwyniku badania razem z tobą niesamowicie!!!!wszystko na dobrej drodze w tym miesiacu!fajnie ze jesteś pełna energii do działania i pozytywnie nastawiona po tym badaniu,to jest b.ważne.trzymaj się. jak się czyta takie rzeczy to aż udziela się optymizm mnie i napewno większości dziewczyn,co nie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, ja mam nadzieję ze to plamienie przed @ u mnie to nic takiego w końcu raz w m-cu bada mnie ginekolog coś by zauważył, w poniedziałek na usg i jak pójdzie dobrze to w środę inseminacja :) oby Monik, a jak imprezka się udała? Pedagog :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj troszkę brzuch pobolewa a właściwie nie boli ile czuję go przy śmianiu się i schylaniu Jestem szczęśliwa że to badanie mam za sobą ale jak by mi przyszło kiedyś je powtarzać to nie bałabym się już, chociaz podobno z tego co się naczytałam różnie się ten ból znosi, sprawa indywidualna. W każdym bądź razie nawet jeśli kogoś bolałoby bardzo to tylko trwa kilka minut, a co to jest w porównaniu z porodem :) żartuję, nie chcę straszyć ciężarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza się udała,ok uśmiałam się strasznie a byłam potem zatrudniona w roli kierowcy.człowiek się nie wyspał,ale dobrze ze dziś do pracy nie trzeba iść. u mnie nadal oczekiwanie z tym,że nie wiadomo na co.jak wiecie moja temp zwariowała.jak ujrzałam tą temp.35,5 to doznałam szoku oprócz tego brak śluzu takiego jak się należy! dopiero teraz nie ma sahary,ale to już pozamiatane,bo pęcherzyk jeśli nie pękł to jest już za wie.chciałabym przepać te 10 kolejnych dni i obudzić się już w kolejnym cyklu i być po wizycie enigma jeśli można zapytać to czy ty miałaś stymulowany ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Witam was w ten piekny sobotni dzionek. Hej Foli gratuluje dobrych wynikow i ciesze sie, ze badanie przeszlas bez wiekszego bolu :):):) Teraz juz musisz uwierzyc, ze niedlugo spelnia sie Twoje marzenia o kruszynce :) Moze szybciej niz myslisz ?:):):) Szkoda tylko, ze ten lekarz, ktory zastepowal Twojego okazal sie takim nieczulym gburem ! Dlaczego tak trodno zrozumiec ze trzeba czasem troszke dobrej woli, by nawzajem ulawtic i umilac sobie zycie ? Coz byloby chyba zbyt idealnie, gdyby wszyscy byli dobrzy i wyrozumiali dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik skad ja to znam? Odkad jestem w ciazy i nie pije alkoholu tez zatrudniaja mnie wszyscy wkolo w roli kierowcy do rozwozenia imprezowiczow ale, ze lubie prowadzic, to nawet mi ta rola odpowiada :) Enigma a ja wierze, ze sie uda ! I trzymam kciuki za Twoje staranka w tym cyklu. Badz dobrej mysli i mysl pozytywnie ale masz racje nie nastawiaj sie i nie szukaj objawow na sile :) Co ma byc to bedzie a ja wierze, ze bedzie bardzo dobrze !!! :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moniczka? jak twoje samopoczucie dzisiaj?odpoczywasz ?chciałam zadac pytanie jesli mogę,czy idziesz z twoim męzem na poród rodzinny?ja ogólnie jestem za i gdyby mi dane było być zafasolkowaną,to na pewno bym myślała by rodzić z facetem.ale wiadomo to indywidualna sprawa kazdej kobiety no i mężczyzny oczywiście.pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze byłam kierowcą a teraz mój mąż przed inseminacją nie może pić i on zawsze prowadzi, mówił mi nawet że nie jest tak źle, myślał że gorzej zniesie to że chodzimy na imprezy wszyscy piją i się bawią a on nic nie może wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×