Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

rusza rusza bo byś nie odpisywał, przynajmniej coś cię rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka jak wszystko ma takie małe to pewnie że go ruszyła, chyba ze jest z nim charytatywnie :) no bo napewno nie dla jego inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała być rzuciła, bo go z pewnością nie ruszyła, z takim spaczonym charakterem to albo się związał z nieudacznikiem albo kłamie i jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DENERWUJ SIĘ PRZECIEŻ NA INSEMINACJE TO ŻLE WPŁYNIE I .....!!!!!!!! MOJA ŻONA NIE NARZEKA MOŻE TEN TWÓJ CIAMAJDUSIA MA MAŁEGO I SONBIE NIE RADZISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i proszę wyszedł kompleksik na światło dzienne :) Współczuję i żonie i tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, Foli, niech sobie gada, bo widzę, że się zdenerwował i zaczyna być niegrzeczny i wulgarny - akcja - olewamy małego bąbla, który wszystko ma małe, z rozumem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwują mnie idioci tylko śmieszą a to dobrze wpływa na inseminację :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby miał dzieci to nie mówił by takich rzeczy. Doceniłby to co ma i zamnknąlby gębę. To jakiś guwniarz, któremu nudzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się tak wydaje że to jakieś zagubione biedne dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBA FOLI, SUPER!!!!! POZDROWIENIA DLA CIAMAJDY, NAPEWNO TEZ WYGLADA JAK CIAMAJDA MOGE GO SOBIE WYOBRAZIĆ FACET Z WASIKIEM:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony to mi cię nawet żal, to musi być tragedia dla twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Bąbelku, miałam Ci już nie odpisywać, ale co tam - pogłębię twoje ogromne kompleksy. Widziałam męża Foli na zdjęciu i uwierz, chciałabyś mieć takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może. Nie chce mi się o nim gadać...nie rozumiem takich ludzi. Niby ma 29 lat ale cosik kiepściutko z nim :) Totalna olewka z mojej strony. Ja ponowenie jestem uwiązana w domku. Syn mężusia chory :( Cały tydzień siedzi w domku (poprzednio 2tyg). Noc nie przespana. Gorączka wysoka i do tego paskudny i męczący kaszel. Padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzywam sie bo to jakiś lub jakaś idiotka ciezko przecież wyczuś....i Foli ma racje jesteś poprostu śmieszny obrażać ludzi jak Ci nie mogą Cie zobaczyć bardzo wygonde na wysokim poziomie gratuluje.....i stąd tepiej sie wynoś bo nikt nie chce złosliwych \"porad\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie estello nie kochasz swojego meza, gdyż inny byłby lepszy dla ciebie o zgrozo!!!!!!!! co za baby zazdrosne. współczuję twojemu mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Bąbelku otwórz swój temat na tym forum pt \"złośliwe porady na każdą okazje\" a stąd lepiej juz idź bo jak widzisz nik jakoś z Tobą nie chce rozmawiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam nowego kwiatka i postawiłam sobie w kuchni. Dziś rano powyłaziły z niego jakieś ślimaki...bleeeeee. Miałam obślizgłe skierowanie na progesteron a teraz jest sztywne jak po krochmalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbelku, jeśli jesteś jednak facetem to Tobie sie podoba jedyna kobieta - Twoja żona? ;-) nie sądzę, chyba, ze tak i dlatego jesteś w nią tak zapatrzony, bo jedynie ona Cię chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby mogła mu się podobać jakaś kobieta bo on więcej tu o naszych męzach pisze może to jest jego problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie martw się bąbelku my jesteśmy tolerancyjne, mozesz się ujawnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie długie, czarne bez budek :) Martwię się, że było ich więcej i ukryły się i teraz CZAJĄ się na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuuu ślimaki z kwiatka, słyszałam o wstrenych robalach wychodzących z kwiatów ale ślimaki......współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystaw go lepiej na balkon bo moze jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal ten kwiatek! albo ziemię wymień i jakiś środek owadobójczy zastosuj! a jak dzidzia, lepiej sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×