Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Do odważnych świat należy!! Muszę jakoś obiad zrobić :) Do następnego zklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal ten kwiatek! albo ziemię wymień i jakiś środek owadobójczy zastosuj! a jak dzidzia, lepiej sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jecie ślimaki na obiad, we Francji to rarytas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - małemu spadła temperatura i teraz muszę mu wcisnąć trochę jedzenia. A kwiatka przeprowadziłam na balkon i obserwuję go :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to nie dzidzia :) on do pierwszej klasy chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widziałam tych zdjęć, ja chcę!!! pierwszoklasista to też dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,wpadłam się przywitac z wami.u mnie pochmurno.2 dopadła mnie w 24 dc,szybciej niż sie spodziewałam.teraz zastanawiam sie czy kolejny cykl poddac się stymulacji clo,biorac pod uwagę jak źle sie czułam i że lekarz podejrzewał hiperstymulacje..co mam robić?nie mam pojęcia.mam jeszcze 2 dni na myślenie.boję się ze znowu tak źle to przejde albo jeszce gorzej a efektu nie będzie. trzymajcie sie cieplutko w ten wstrętny dzionek a takimi bąbelkami czy tam wypryskami to nie przejmujmy sie.szkoda gadac,prymityw do potęgi albo upośledzeni (też po tym świecie chodza i musimy to zrozumiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja bym poszła do lekarza i go spytała, nigdy nie brałam tego więc nie mam pojęcia jak się po tym człowiek czuje ale sama może nie rezygnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik skonsultuj sie najlepiej z lekarzem....ja tez niestety nic na ten temat nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wdawajcie sie w dyskusje z tym całym \"małym bąbelkiem\" ponieważ nie ma sensu zebyście się denerwowały, pnieważ jest to facet z kompleksami - zastanówcie się dlaczego ma takiego nicka = \"mały\" - widocznie ma małego i nie potrafi dogodzic żonie - a kobiety często udaja orgazmy, natomiast co do dzieci to niech lepeij zbada ich DNA - bo nie sądzę że są jego hihihihhi - ale nieszkodzi - BEDZIE KOCHAŁ JAK SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorsze co może być to są własnie faceci z kompleksami - mają zachwianą psychikę i im poprostu odpierd.....!!!!!! Pozdrowienia dla naszego cudnego \"małego bąbelka\" hahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............06.06.06....3 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Paula.....ciekawe czemu MAŁY????? HA HA HA HA HA ..........pozdrowienia dla małego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, luzik, po tym jak odkryłyśmy jego głębsze zainteresowanie wyłacznie facetami to się zmył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Paula nie śmiejcie się ta ksywka to jego osobista tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki.ale w tym sęk ze on wie co mi sie działo.dlatego też nie zwiększuł mi dawki i dalej kazał mi brać to clo .tyle ze w tej samej dawce.w sumie co go obchodzi ze ja sie xle czuje po tym.na usg nic nie wyszło.ale ja wiem ze coś sie działo nie tak,oprócz psychicznego rozbicia to jeszce brzuch i rozrywanie jajników.hiperstymulcji nie było,ale to były objawy idealne jak przy tym.chce dac sobie szansę ale boję sie przejsc po tym, a przede wszystkim ze może mi zrobić wiecej szkody.waham sie.mam jeszcze 2 dni,więc muszę podjąc decyzję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha tak Foli ale jak sie z niego pośmiejemy to moze mu sie głupio wreszcie zrobi i przestanie sie czepiać \"bąbelek mały\" ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik a może idź do innego lekarza, a ten twój to zwykły ginekolog czy specjalista od niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli coś nie tak,to proszę o aktualizację. Pozostaje mi odnależć jeszcze tab. IV.....uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe skąd sie przypałętał ten naukowiec mgr z kropką,? a myślał czy myśklała ze u na furrorę zrobi z tymi mądrymi tekstami ,których sam nie rozumie na pewno.ale cóż.nieraz trzeba sie dowartościowac jak się ma duże kompleksy,tak jak bąbelek wieeeeeeellki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Silve jak nie ma Kasi to i tabelki pojawiają sie rzadziej ja tez miałam problem z odnalezieniem tabelek.....Monik skonsultuj to z innym lekarzem w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli to jest nasz lekarz z Białegostoku Mikusia to pożal się bozę, ona pisała, że przed insemiancją robi się hiperstymulację. każdy ginekolog wie, że hiperstymulacja to odchylenie od normy i skutek uboczny stymulacji i żaden lekarz nie zrobi tego przed inseminacją świadomia a jeżeli ona to robi pacjentom to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli to jest nasz "ulubiony" lekarz z Białegostoku Mikusia to pożal się boże, ona pisała, że przed insemiancją robi się hiperstymulację. każdy ginekolog wie, że hiperstymulacja to odchylenie od normy i skutek uboczny stymulacji i żaden lekarz nie zrobi tego przed inseminacją świadomia a jeżeli ona to robi pacjentom to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli kto by to nie był to jest poprostu niezrównoważony....takie złośliwości i obrażanie kogoś to poniżej jakiegokolwiek poziomu, to jest wręcz niesmaczne....to forum jest po to żeby sie wymieniac doświadczeniami i pytać o co sie chce nawet o zgoła proste rzeczy....a nie po to zeby ktoś podczytywał i drwił z tego co tu wyczyta, bo kim ten ktoś jest?co sobą reprezentuje?nie za wiele sądząc po tym co pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info od męża Soul , pozwoliłam sobie zacytować mąż Soul Witam! Kasia jeszcze nie urodziła i w zasadzie to na poród naturalny wogóle się nie zapowiada. Jest to o tyle niedobre, że jest podejrzenie cholestazy, a więc trzeba ciążę rozwiązać. Prawdobodobnie jutro podadzą jej oksytocynę, żeby wywołać skurcze. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam Soul trzymaj się kochana - szybkiego porodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×