Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

eeeeee, to nie za dobrze... przejscie do kuchni to juuz wysilek i temperatura sie zmienia. najbardziej wiarygodna jest zaraz po przebudzeniu, zanim zaczniesz sie ruszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze skoro normalnie masz okolo 36,0 to teraz wlasnie jest podwyzszona... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no co Ty.... to tym bardziej powinna wzrosnąc jak taki wysiłek ..:p przejsc 3 kroki do kuchni:) chyba dzisiaj kupie se test :) bo mnie to juz wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie musi wzrosnac, bo jak lerzysz w cieplym lozeczku i wyjdziesz spod kolderki to cialo sie ochladza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny temperatura i tak wam nic nie powie dopóki nie przyjdzie termin spodziewanej @, temperatura podwyższona przed czasem @ nie jest wyznacznikiem ciąży tylko przebytej owulacji. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alicja :) Kocio dawno cię nie było, współczuję dolegliwości, dobrze że w końcu wykryli co ci jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio, nie myśl w ten sposób, będziesz miała fasolkę zobaczysz, wiem że te wszystkie choroby po drodze wkurzają i sprawiają, że nieraz tracimy nadzieję ale zobaczysz uda się a z drugiej strony pomyśl, że lepiej że to teraz się stało niż jakbyś była w ciąży. Estelka biedna też boryka się z bakteriami :( zobaczycie dziewczyny bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! biedna Kocio!!! ufff, stanzapalny chyba zupełnie przeszeł, nic nie swędzi od kilku godzin :-) teraz tylko trzymajcie kciuki z całej siły, aby środowe posiewy była jałowe! muszą być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, będziemy tzrymać - masz jak w banku Kocio, wyleczysz co trzeba i do dzieła, nic się nie martw, czasm jest coć co zupełnie nie planowane wyskakuje, patrz, Estella też walczy z przeszkodą. A na temat temp - zawsze o tej samej porze, przed wstaniem, mówieniem itp, zawsze w tym samym miejscu (nie pod pachą). Czasem wzrost jest o 1-3 kreski a człowiek się czepia że go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi o to chodzi :) Wzrost swiadczy o owulacji,a le jesli wysoka temperatura utrzyma sie jak @ nie przyjdzie, to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby anka, nie chcę się za bardzo nastawiać bo znam swoje szanse i wiem jakie statystyki są dla inseminacji, wierzę ze w końcu się uda ale nie wiem czy za pierwszym razem, oczywiście nadzieję mam cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie odrobiłam to mam czas tu zaglądnąć....Foli nadzieja jest bardzo ważna (ja po cichu trzymam kciuki żeby sie udało za pierwszym razem) Kocio współczuje trzymaj sie perełko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane! Wiecie u mnie powodem tej choroby jest stres.Pewnie miedzy innymi przez to nie moge zajść w ciąze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli dzisiaj brzuch jak na @ tylko leciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio to witaj wklubie. Niby człowiek wie, że nie powinno się stresować a mimo wszytsko wychodzi inaczej. U mnie zastanawia mnie tylko jedno. Robiłam hormonki i okzało się wszystko OK. A w przeciiągu ostatnich 5 lat miałam usuwane tzw włokniaki z obu piersi. Jak pytałam się pani doktor to powiedział, że to najprawdopodobniej przez zmainy hormonalne. A teraz niby hormony OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ten ból coś oznaczał Foli :) jesteśmy z Tobą, teraz ciężkie 2 tygodnie w oczekiwaniu na info, jak chcesz to będziemy rozmawiać o tym, a jak nie to wrócimy do tematu w połowie listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, to chyba za wcześnie żeby taki ból coś oznaczał, nie przeszkadza mi rozmawianie o tym, po prawie 2 latach starań człowiek się przyzwyczaja do rozczarowań a ja lubię o tym rozmawiać, ważne ze zdaję sobie sprawę, ze może nie wyjść, nie nakręcam się i jestem realistką chociaż w ciągu tych 2 lat parę razy mnie poniosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, zresztą ty wiesz jak to jest bo też swoje wyciepiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a ty czemu się nie odzywasz? co? zamelduj się chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, mam nadzieję ze wypoczywasz dużo i jesteś optymistycznie nastawiona do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem śpiąca byleby do 17.00 ....... Ty Foli jesteś w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odliczam minuty do końca pracy. Spać się chce i za oknem ponuro. Kiedy ta wiosna przyjdzie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Silve......oj tez maze juz o wiośnie i lecie a tu zimy jeszcze nie było buuuuuu nie lubie tej pory roku wychodze z pracy to jest ciemno....nie lubie nie lubie....co u Ciebie Silve chyba zapracowana jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jakzwykle zapracowana-cholera jasna! Już mi lepiej-trochę sobie pokrzyczałam :) Ana ja siedzę w papierkach, poza tym zawsze są jakieś terminy,których muszę pilnować. Ale inaczej pracuje mi się latem a inaczej jesienią czy zimą. Teraz najgorsza pora-jak pisałaś-wychodzę z pracy jak jest ciemno. Cos mi mama mówiła,że ma być długa zima.Oby nie,bo zwariuję. ...Ale jest jeden plus-długie i chłodne wieczory.Można posiedzieć z mężulkiem pod kołdrą:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, my powtórne badanie, robimy w sobotę lub poniedziałek :) 🌼 dla wszystkich starających się i zafasolkowanych także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje to jest jeden plus figle z mezusiem.....ale przy takiej pogodzie energii jakoś mniej zimno i wogóle, ja tez słyszałam ze zima ma być długa i mroźna oby to sie nie sprawdziło !!! a jak Wasze starania o fasolke? pracusiujecie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×