Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Maklady, właśnie zerknęłam wtabelki. Patrzę, że starasz się dopiero 3 m-ce. To z kttórego rocznika jesteś? U mnie to wiadomo... Wczoraj małam małego dołka, bo jak to określił mój kolega \"weszłam w 29 wiek\". Boje się, że z tą fasolką to bedzie coraz trudniej. Dlaczego te lata tak szybko lecą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę to musimy się spieszyć, ale Foli myślę, że u Ciebie to juz tuż tuż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile cykle trwaja u ciebie Iwona? masz długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny zaraz Wam wyślę zdjęcie. Foli Ty chyba mówiłaś, że ostatnio ścięłaś włosy? Przyślij mi fotkę z nową fryzurą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
... pszczolki daja miod , dzieci daja smrod... :-( na w zyciu... za zadne skarby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady i Iwonka już możecie mnie zobaczyć ;-) fotki poszły A ja za 10 minut biorę się za ćwiczenia. Kurcze, czy ja kiedyś zrzucę ten swój brzuch, gdzie moja silna wola!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jeszcze nic nie mam, ale zaraz i Tobie wyślę. Znowu coś niedojrzałego pojawiło się na niewłaściwym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, to nie ja, iskierka chyba ścieła, ja tylko grzywkę ale te z grzywką już masz. Estelka, ja zarzuciłam ćwiczenia odkąd jeżdżę do kliniki, jakąś schizę mam że jakby się udało to lepiej się nie forsować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, oj brzuch to ja mam, szkoda, że nie ciążowy ;-) może schował się pod bluzką, ale mam takie wałki, które mi żyć nie dają dobra, na razie koniec gadania - czas na ćwiczenia :-) Foli, racja wypoczywaj, spaceruj , często się uśmiechaj, przecież musisz być \"dobra\" dla fasolki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was dziewczyny, że Wam się chce ćwiczyć. Ja jestem za bardzo leniwa. Chociaż ostatnio mamy z mężem nowe hobby. Chodzimy z mężem na kurs tańca. Podoba mi się, tylko, że my tam więcej czasu przestoimy niż tańczymy, bo nie mamy drygu do tańca. Ale mimo wszystko jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli fasolka jest :( ale lepiej zachowywać się jakby była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś humorki dopisują,fajnie.jak poczytałam to mi sie humor trochę poprawił.narazie u mnie jeszcze trochę dołka.ale to normalne jak dostanie się@ co nie?niby nie nastawiałam sie,ale jednak gdzieś tam głęboko jest jakaś nadzieja.no i dlatego ten dołek mi dziś dokucza.minie parę dni i mam nadzieję że bedzie lepiej.zdecydowałam się brać to clo,może mi nie zaszkodzi.a od następnego miesiąca daję sobie odpust od stymulacji.jednak psychika daje się we znaki jak się leczy,chodzi na usg,pęcherzyk pęka a tu....@.nic,trzeba być silnym i brać się do kupy i czekac na kolejny miesiąc i kolejny.na ile wystarczy siły być spokojnym?oby na jak najdłużej.pesymizmem zawiało ode mnie.sorki dziewczyny,nieraz tak najdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, ojojoj co tu dzisiaj było??? Znowu jakiś za przeproszeniem \"cymbał\" się wypowiadał i umoralniał nas???:-))), ale czasami ludzie są okropni, smieja się z czyjegoś nieszcześcia.... jak tak można!!!! Zmykaj bąbelku dużżży na inną piaskownicę....:-)))) u mnie po staremu 15dc, czuje sie dobrze, nawet nie myslę o fasolce, powiedziałam sobie...nie mogę za duży mysleć , bo nici z tego wyjdą....;-0 Koleżanki a o mnie zapomniałyscie????? ja też chcę fotki..... bascha123@interia.pl pozdrawiam i zyczę owocnych przytulanek dzisiejszego wieczorku. ja też czekam na męzusia pojechał na angielski....no powiem tak w tajemnicy , że już dzisiaj się przytulaliśmy, ale ...cicho !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Ana poproszę spis i cennik zapaszków na mailika, zblizaja się święta...może ja coś zakupię..a co dam koleżance zarobić , he, he:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, jutro będzie lepiej mam nadzieję :) nie smuć się. Powiem wam jedno dziewczyny jak się dłużej nie udaje to nie ma co liczyć na cud tylko wybrać się do kliniki i zacząć się leczyć, im prędzej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra myśki, pyski ja uciekam , bo jak sie nie pojawiam to rozmawiacie sobie, a jak tylko sie zjawie to taka cisz tu jest , że ho, ho Pozdrowienia , buziaki pa:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację foli,jeszce trochę poczekam i trzeba szukać pomocy dalej.zobaczę jak sie sprawa rozwinie,bo jesli będzie cały czas chciał mnie uszczęśliwiać clo i pregnylem bez rezultatów to mam w nosie.zobaczę co czas przyniesie.nie mam 20 lat by móc pozwolić sobie na tracenie czasu na długie eksperymenty.dzięki za dobre słowo.jutro na pewno będzie lepiej i tak do kolejnego miesiąca, w którym przyjdzie kolejny dołeczek,czego żadnej z nas nie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka to nie tak, czytam książeczkę i raz po raz zerkam na monitor i coś naskrobię. Nie uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Was
Moj maz zrobil badania nasienia (bo nie mamy dzidziusia juz tak dlugo, a b. sie staramy) i lekarz powiedzial lakonicznie, ze wszystko jest dobrze i w normie. Ale ja jestem ciekawe jako i probuje rozszyfrowac wsszystkie te wyniki.... Czy ktoras z Was zna moze, co kryje sie pod haslem plemniki typu A, B, C i D? oraz co to jest test eozynowy i komórki okrągłe? Rownolegle poszukam na Necie informacji, ale co srodowisko milych kolezanek, poloaczonych wspolnym pragnieniem.... tego zadna sucha informacja w sieci nie zastapi! Czy koras z Was moglaby mi pomóc? pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem poćwiczeniach, jej ale jakaś dieta by mi się przydała. Jak tu sie zmotywować Służę pomocą, oto normy nasienia, które wyszukałam. Może się przyda Parametry nasienia : Objętość: Normospermia 2-6 ml Aspermia 0-0,5 ml Hipospermia 0,5-2,0 ml Hiperspermia > 6,0 ml Ph 7,2-7,8 (w chwili ejakulacji czasem do 8,2-8,5) Czas upłynnienia do 30 min Kolor białawy Koncentracja (Liczba plemników /ml ) Normospermia 20-250 mln / ml Oligospermia < 20 mln / ml Oligozoospermia ekstremalna pojedyńcze plemniki Oligozoospermia bardzo ciężka 1-5 mln / ml Oligozoospermia ciężka 5-10 mln / ml Oligozoospermia lekka 10-20 mln / ml Oligospermia gravis 1-10 mln / ml Kryptozoospermia poniżej 1 mln / ml Azoospermia brak plemników Polizoospermia powyżej 250 mln / ml Całkowita liczba plemników w ejakulacie > 40 milionów Ruchomość (60 min po ejakulacji) klasy A* > 25% klasy A i B** > 50% Asthenozoospermia < 50% plemników wykazuje ruch postępowy lub < 25% ruch liniowy Morfologia Normospermia > 30 % o prawidłowej budowie Teratozoosperma < 30 % prawidłowych Żywotność > 75 % żywych Leukocyty (WBCs) < 1,0 miliona / ml Przeciwciała przeciwplemnikowe IBT - Immunobead test < 20% ulegających związaniu w przebiegu testu Aglutynacja < 10% plemników opłaszczonych przeciwciałami Cynk (całkowity) > 2,4 mikromola Fruktoza (całkowita) > 13 mikromoli alfa-glukozydaza > 20 mU Karinityna 0.8-2.9 mmola Kwas cytrynowy > 52 mmoli kwaśna fosfataza > 200 U *Plemniki klasy A - plemniki o ruchu postępowym szybkim (liniowo-postępowy szybki) ** Plemniki klasy B - plemniki o ruchu postępowym wolnym normo(zoo)spermia prawidłowe nasienie oligo(zoo)spermia obniżona liczba plemników w ejakulacie astheno(zoo)spermia nieprawidłowa ruchliwość plemników terato(zoo)spermia nieprawidłowa budowa plemników nekro(zoo)spermia nieprawidłowe nasienie - plemniki uszkodzone, obumarłe, bez ruchu azoospermia brak plemników w ejakulacie aspermia brak ejakulatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za zdjęcia, kurczę, takie laseczki, a muszą się tyle namartwić.... Iwona77 - mam 32 lata, ten wiek mnie bardzo stresuje, jeśli chodzi o starania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×