Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

wiecie co? odkąd zaczelismy starać sie o dzidzię, zaczęłam bardziej przyglądac się otoczeniu - to wręcz niemożliwe ile par z moich znajomych bliższych lub dalszych stara się o dzidzię bez więksych rezultatów - naliczyłam 9 par! włąśnie sobie to uświadomiłam, jakie to przykre, a zarazem pokazuje że to kurcze robi się normą, ze starania trwają kilkanaście miesięcy a czasem lat :( A zarazem tkni optymizmem, kiedy którejś parze wreszcie sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka u mnie tez mija 7-dmy rok jak pracuje na swojej posadzie....ale nie dawno otworzyłam swój sklepik i od stycznia juz na poważnie pracować tylko dla siebie, jak po drodze uda sie jeszcze zmajstrować dzidzie to juz bedzie pełnia szcześcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez masz już konkretny staż :-) a z czym sklepik, jesli mozna spytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko sklepik to perfumeria.....a ja jestem grafikiem komputerowym i chce otworzyć studio reklamy nowoczesnej, plany są zaplecze finansowe dzieki temu sklepowi tez wiec mysle ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w rodzinie, od strony mamy, dzieci sypia się jak z worka. Mam wiele sióstr i braci ciotrcznych stryjecznych i oni bach, bach jedno dziecko za drugim...tak się zastanawiam czy oni długo próbowali, ale mi się wydaje, że u nich szybciutko zaskoczyło. No cóą, widac wyjątek potwierdza regułeę :-( ale nie ma się co smucić, tylko dalej działać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, no to fajne znajomości :-) jak będe chciała kupic jakieś perfumki, to liczę na rabat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak jak coś bedziesz chciała Estelko to pisz atena333@wp.pl wyśle CI próbeczki darmowe i wybierzesz sobie zapach zapraszam, zresztą reszta jak coś chce to służe pomocą w wyborze zapachu i na początek darmowymi próbeczkami....potem ceny oczywiście konkurencyjne dla Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to ja jeszcze nie dostałam zdjęć od Anek :-) prześlijcie mi swoje fotki, bo fajniej się rozmawia jak osobę kojarzy się ze zdjęciem a nie z nickiem. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja chetnie swoje podesle, ale licze na rewanż ;) ktoś jeszcze chce?? to hurtem wysle, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka25 wyślij i do mnie prosze, odeśle CI swoje jeśli chcesz....Twojego też nie mam jeszcze Foli, jeśli chcesz to wyślij....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmmm, AnA, ale nie masz maila pod nickiem :) jak podasz, to chętnie podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, faktycznie przed chwilką podawałaś. Gapa ze mnie ;) Już wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, a moja skrzynka pusta!!!! ;) AnA, dzieki, ale wierz mi, ze kompleksow mam sporo :) Moze zdjecie wyszlo tak korzystnie, bo w naturze mam zastrzezenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania taka juz nasza kobieca natura zawsze z czegoś jesteśmy niezadowolone hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, z ciebie też śliczna dziewczyna :) To fakt. Jakby nie było, zawsze coś jest nie tak. Ale teraz przynajmniej nie muszę narzekać, że mi brzusio rośnie :) Niech rośnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz to moze rosnąc i to ile chce bo to dla zdrówka maleństwa....coś ściągam pewne zdjątka którejś z Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie juz pora :) zbieram sie do ryneczku na ploty z psiapsiolka, bo skarbulek w delegacji wiec mam wolny wieczor. nie bardzo mnie to cieszy, wiec zeby w domku nie siedziec umowilam sie na kawusie (czytak herbatke ;) ). trzymajcie sie cieplo i do uslyszenia jutro. niestety w ciagu dnia tez jakies spotkanie mam zaplanowane, ale miejmy nadzieje, ze szybko sie uwine. wwwrrr, jak ja nie lubie takich zebran! Milego popoludnia. Estelka, w dalszym ciagu czekam na fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka dostałam Twoje zdjątka są rewelacyjne i niczego sie nie przestraszyłam, zaraz na e-mail odeśle Ci informacje na temat perfumek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o perfumkach tez napisze, ale jutro :) teraz zmykam, bo mi zaraz szef jakies nadprogramowe zadanie zleci, bo pomysli, ze skoro siedze po godzinach, to mnie czyms zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super wyglądacie - piękne mamusie :-). Ana już idzie :-) to duży plik ale za minutkę powinnaś go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz krótkiej informacji Estelko wysłałam CI teraz jeszcze spis zapachów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zbieram dziewczyny do domu.....życze Wam wszystkim udanego popołudnia i wieczorku buziaki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Niezbyt miła była dziś rozmowa z panem zakompleksionym. Zasatanawiam się tylko skąd u ludzi tyle podłości? Jakoś nie mogę tego zrozumieć? Myślę, że to jakas niedojrzała osoba. Dziewczyny tak wymieniacie się zdjęciami to wyslijcie i mi coś. Narazie tylko wiem jak Foli wygląda, bo przysłała mi zdjęcia ze słynnej oparacji ratunkowej. Hi Hi. Nie mogę z Wami tak często konwersować jak bym chciała bo w pracy nie korzystam z kompa, ale zapewniam, że zaraz po powrocie Was podczytuję. Co u mnie? Rano zawsze mierzę temp. I nic z tego nie rozumiem. Raz 36.6 raz 36.5 i tak w kółko. Teraz mam 18 dc i niby teraz chyba owu, ale po temp raczej nic nie widac. No ale przytulanka były tylko pewnie znowu bezowocne... Czekam do @ i dzwonię do lekarza do Białegostoku. To prześlijcie pare fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym osobom, któtych mail znalazłam na kafe - wysłałam zdjęcia:) jak ktoś ma ochotę, a nie dostał - proszę pisać na mailika - to wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×