Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Andzia....zapewne przy tym długim cyklu miałaś nadzieję na fasolkę. Bo tak naprawdę czego innego można się spodziewać... A to @ cholerna figle płata. Czy pytałaś gina co może być powodem takiego długiego cyklu? Pzecież to nie jest normalne. Anka masz świetny suwaczek....zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve miałam taką nadzieję,robiłam dwa testy ale jak w 32 dniu była jedna krecha to wiedziałam że coś jest nie tak. Gin mi powiedział że moje jajniki mi robią psikusa bo hormonki mam w normie, dlatego dał mi luteinę no i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia,Enigma.... ja wysłałam Wam swoje fotki. I poproszę o Wasze na ten adres,z którego dostaniecie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja jeszcze nie robiłam nigdy żadnych badań i chyba nadeszła pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ja dzis wstalam o 8.00 bo spac jakos juz dluzej nie da rady. Estelko a nie mowilam, ze bakterii juz nie bedzie ? Ciesz sie sloneczko, ze wyniki masz w porzadku :):):)🌻🌻🌻🌻🌻 Foli ja tez mialam okropnie bolace miesiaczki a nie mam tylozgiecia :) Prawde mowiac to c omiesiac musialam brac wolny dzien od pracy ( jesli pierwszy zien miesiaczki wypadal na pracujacy dzien) bo to byl jeden wielki koszmar !!! Okropne bole brzucha, paralizujace bole i dretwienie kregoslupa, nog az po palce od nog. Uderzenia goraca, rozwolnienie lub wymioty i drgawki brrrrr jak sobie przypomnje ten koszmar to ciesze sie ze wypoczywam od tego bolu juz prawie 9 m-cy !!! Zazwyczaj bole byly tak silne i uciazliwe, ze konczylo sie na wezwaniu pogotowia, zaaplikowaniu mi mocnych zastrzykow domiesniowych przeciwbolowych co przynosilo mi gleboko ulge bo zaraz wykonczona zasypialam. Moja ginka tez mi mowila, ze dzieki tym bolesnym miesiaczka latwiej powinnam zniesc bol porodu bo to podobne bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dzięki za fotki , ale z Ciebie laska;) Ja już też wysłałam. Anka do Ciebie też poszły, a tamte wysyłałam w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, ja myślałam, ze owulację miałam 14-15dc, czyli 8-9 października, ale lekarz po usg stwiewrdził, ze dzidzia wygląda na młodszą (o prawie tydzień) i wynika z tego, ze do zapłodnienia doszło 15 października, czyli w 21 dc... Tyle z moich doświadczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, no to może dostałam, ale że się ich nie spodziewałam, to pomyslałam, że to spam, hihihihi. Możliwe, że wykasowałam maila - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka78 ! U kazdej prawie kobiety caly cykl jest rozny i tylko orientacyjnie mozna stwierdzic dni plodne mierzac regularnie temperaturke w jednym miejscu ( w ustach, pochwie lub odbycie) przed wstaniem z lozka, zaraz po przebudzeniu sie. Mowie tak bo ja mierzylam tempke u siebie, prowadzilam wykresy na podstawie ktorych organizowalismy sobie z mezusiem przytulanka ale mimo, iz wiedzialam, kiedy powinny byc plodne dni to nie zachodzilam w ciaze przez 3 m-ce staran. A jak rzucilam mierzenie tempki w diably a wykresy schowalam glegoko do szuflady, poszlismy na zywiol no i wydawalo mi sie, ze powinnam spisac ten 4 m-ac staran na straty bo wcale nie calowalismy w plodne dni a wrecz przeciwnie, myslalam, ze to byl moj nieplodny okres i kochalismy sie w tym m-cu tylko jeden raz no i ku mojemu zaskoczeniu udalo sie wlasnie wtedy i wlasnie dzieki tej jednej probie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma nadal czekam na twoje foteczki :) dostałam maila bez załącznika, andzia ślicznia kobietka z Ciebie- nie wyglądasz na swój wiek-młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez radze Ci jesli dopiero zaczynacie staranka isc na zywiol i nie prowadzic zadnych wykresow, mierzenia tempki, czy obserwacji sluzu. Wrzuccie na luz i kochajcie sie jak macie ochote a pozkutkuje to napewno szybkim zafasolkowaniem :):):) Bo zazwyczaj mierzenie tempki zleci Ci gin jesli dlugpo bedziecie sie bezskutecznie starac, dajcie sobie np. 6 m-cy czasu a potem jesli nic nie wyniknie ze spontanicznych zblizen mozesz zwrocic sie o pomoc do ginekologa. Trzymam kciuki by sie udalo bez jego pomocy :):):) Enigma Ana Andzia ?! Ja tez chce zdjecia !!! Moge Wam wyslac moje ciazowe jesli chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
szczerze to jak czytam, że w ciąże zachodzicie nie w środku cyklu, to jestem przerażona, bo ja w środku cyklu mam totalną abstynencję (tak kilka dni przed i po czyli tak ponad tydzień bez przytulanek), ale tak od 23dc są przytulanki. Pocieszam się, że zdarza się czasami że @ przychodzi w 32 a nawet 34dc. Czekam na @ z wielką nadzieją. Niech już przyjdzie. Dziś 32dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Kalinko no to zle Cie zrozumialam ! :) No to konkretnej odpowiedzi Ci nie udziele, bo wlasnie dlatego, ze poszlismy na zywiol to nie pamietam ktory to byl dzien cyklu :) Ale to bylo gdzies po tych moich plodnych dniach, ktore mialy byc mniej wiecej w 13-16 dc to moze gdzies 24 dc przed sama miesiaczka bo mam 28 dniowe cykle. Silve do Ciebie juz wyslalam, teraz do Andzi ida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
a tak w ogóle jako psycholog to muszę Wam powiedzieć, że Was starające się bardzo podziwiam, musicie być bardzo silne psychicznie, bo cięzko Wam przeżywać kolejną niechcianą @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko tak mi się wydaje że ja już tobie kiedyś wysyłałam fotki, a nic nowego nie mam więc nie będę się powtarzać. Ale czekam na Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Quick to chyba taka wielka determinacja nie pozwala temu stresowi \"zjeść\" nas do końca.....Moniczka dostała e-mail od Ciebie ale bez załącznika, bez zdjątek buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja nie mam Twoich fotek wyslij mi bo ja Ci juz swoje wyslalam zaraz powinny dojsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×