Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja też tak słyszałam... 9-10 dni po zapłodnieniu i tak jak pisałam, mi 10 dni po wyszła baaaaaaardzo bladziutka kreseczka więc też było ciut za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
dzięki dziewczyny, Wy naprawdę macie ogromną wiedzę w tym temacie no to muszę uzbroić się w cierpliwość, czasmi juz mi się okres opóżniał o 2 czy 4 dni mam nadzieję, że tak jest i tym razem, wszak miałam trochę stresów ostatnio, no i przeziębiona byłam i może rzeczywiście się wszystko poprzesuwało; piersi mnie bolą od 3 dni 9nie zawsze bolą mnie przed okrresem) le jak bolą to własnie parę dni przed niż tak jeden dzień przed @, więc czekam, czekam czekam na upragnioną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quick to trzymam kciuki tym razem żebyś nie była w ciąży :) moze kiedyś będziemy trzymały kciuki żebyś była, oczywiście jak już będziesz gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quick, ja absolutnie nie chcę Cię straszyć, bo teoretycznie nie powinnaś być w ciąży, ale ja na przykłąd ( jak się okazało) zaszłam w 21dc... Mam jednak nadzieję, że skoro to nie jest dla Ciebie właściwy czas, to @ nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quick to nazbierało Ci sie powodów do przesunięcia @, wiem ze to ciezkie w takim momencie ale postaraj sie nie stresować dodatkowo bo wiesz ze mozesz tym przesunąć jeszcze @ ......chyba Tobie pierwszej na tym forum życze w takim razie żeby @ przyszła i żebyś sie przez to uspokoiła....pozdrawiam CIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
dzięki, zabieram się za zaległą pracę może przestanę o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie głowa boli, już bym poszła do domku, ajeszcze prawie 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie sobie humor poprawić to proszę wejść na stronę www.hoomor.pl i tam sa śmieszne filmiki, kliknijcie na film: MUCHA NIE SIADA. i obejrzycie koniecznie z dźwiękiem :) Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja tez kiepsko sie czuje, boli mnie głowa, mdli mnie po wypiciu kawy, myślałam ze postawi mnie na nogi a tu czuje sie jeszcze gorzej.....tez z chęcią poszłabym do domu, ale dobrze ze jutro wolne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny. szwagier ma internet wiec moze sie odezwe, a gdyby nie, to do poniedzialku. foli kochana, nie testuj. wytrzymaj jeszcze troszeczke :) buziaki dla wszystkich. quick, oby @ przyszla i enigmaa, oby jednak nie :):):) trzymajcie sie cieplo, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! o rany, jaki wy maice dzisiaj i wczoraj przyrost!!!!! mam sporo pracy i nie nadążam za Wami :) Foli, chuchnij mocno - trzymam otwarte dłonie, zaraz zacisnę i potrzymam,no może nie do poniedziałku, bo muszę pracować ;), ale na pewno jakąś chwilkę, mocno i uczciwie :) reszta zainteresowanych jak mam ochotę to również - o teraz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja dostałam podwyżkę :) i mój maż też w jednym dniu, no to jest radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje!!! super!!! puscilam juz ręce, bo mi się paznokcie zaczęły wbijać :) ale trzymałam mocno i uczciwie, może się uda??? ale by było fajnie :) a ja jadę dzisisj szafę zaówić i komodę do niej, i popatrzę od razu za dywanem może????? ale takie zakupy są extra !!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gusia......no to gratuluje Wam Foli !!! ciesze sie z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Foli fajnie, ze sie odezwalas pracusiu jeden :) Wiesz ja tez radze Ci wstrzymac sie z zatestowaniem. Po co masz sie rozczarowac niepotrzebnie ? Uwazam, ze to za wczesnie na test ale zrobisz jak czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ja tez lubie takie zakupki do domku, uwielbiam dokupowac cos nowego chocby drobiazg ( nawet maly wazonik lub lampke nocna) potem ten drobiazg nosze po calym domuku ku smiechowi mojego meza i stawiam w roznych katach i sie przygladam z kazdej strony :) Foli no to ogromne gartulacje podwyzki !!! Moze dzis na jakas kolacyjke z tego powodu sie wybierzecie, by oblac poprawe budzetu domowego ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, pozwolisz, że szafy nie będe nosić po kątach???? :O bo już mnie przerażenie zaczęło ogarniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok Gusia :):):) Chociaz jak nie byulam w ciazy to sama nawet meble przesuwalam :) Jak mnie naszla ochota na zmiane wystroju pomieszczenia :) Monik30 ja juz wyslalam Ci zdjecia mam nadzieje, ze zaraz dojda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik30, ja tez Tobie wysłałam zdjątka, czekam na Twoje jak juz bedziesz miała możliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak tu cichutko koleżanki.......juz wszystki sie weekendują.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
no niestety jeszcze nie wszyscy weekendują @ nadal nie ma, ale wydzielina z pochwy zmieniła lekko barwę z białej na ciemniejszą barwę, taki pomieszany żółty z różowym, więc mam nadzieję że @ już przybywa wiem, że jestem wyjątkiem wśród Was, dlatego się nie udzielam na tym forum, ale jesteście bardzo kompetentne dziewczyny i bardzo wszystkim pomagadzie b. dziękuję Wam za wszystko odezwę się w poniedziałek i powiem Wam co z moją @ spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Quick nie jesteś wyjątkiem chcesz mieć dziecko ale w odpowiednim momencie jak każda z nas i tego CI życze.....i Tobie życze spokojnego weekendu żeby przyszła i odezwij sie koniecznie w poniedziałek....pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zobaczenia w poniedziałek udanego weekendu dla wszystkich pa pa pa pa pa pa .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 80, Ana ja też poproszę o zdjecia. Bardzo proszę!!!! u mnie nic nowego nadal leżę, wczoraj i dzisiaj jakoś nie najlepiej się czuję, ale mam nadzieję, że to minie. Spakowałam się dzisiaj do szpitala, bo już miałam wszystko pokupione, ale jakoś nie potrafiłam się zmobilizować do spakowania, a w końcu wczoraj zaczęłam już 32 tydzień więc postanowiłam że w końcu sie spakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! No trochę się rozpisałayście. Patrzę, że wymiana zdjęć działa. Nie zapominajcie o mnie: Monika, Anie, Suzinka Guśka i reszta. Prosze o fotki. Foli, te Twoje zawroty głowy nad ranem dają do myślenia ... Ja mam jutro w domu zjazd koleżanek ze studiów z mężami. Zaraz lecę pojeździć trochę na odkurzaczu. Pewnie sobie trochę w ten weekend pobalujemy. Nawet nie sprawdzam czy mogę wypić alkohol, bo napewno nie jestem w ciąży. Już powoli się do tego przyzwyczaiłam.. Teraz mam 22 dc i nawet nie wiem, kiedy będzie @. Co miesiąc inaczej. A tak przez te starania przytulanki przestają mi się podobać. Jak się nie staraliśmy było zdecydowanie lepiej. Teraz wiem, że trzeba... Co ta nasza psychika może zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko ! Ale ja Tobie juz chyba wysylalam zdjecia :) Ale jesli chcesz to Ci przesle jeszcze raz i czekam na rewanz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×