Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Andzia, fotki doszły, a ja z tego wszystkiego chyba raz jeszcze do Ciebie swoje zdjecie wysłałam, więc będziesz miała zdublowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki moniśka.jak tylko zdobędę mój aparat to wyślę swoje.więc czekam z niecierpliwością!tomek760@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia moje samopoczucie w miarę ok,ale to poczatek cyklu,więc psychicznie lepiej a fizycznie to źle może sie zacząć za parę dni.a u cieciebie jak słychać aszystko dobrze ,cieszę sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka dzieki za foto.miła niespodzianka!!!!!bardzo miła!!!!! fajnie wyglądasz naprawdę!!jutro idę po mój aparat,bo tak rzeczywiście lepiej pisać jak widzi się czyjąs twarz moniśka twoich jeszcze nie mam .zaraz zajrze muszę uciekać bo zakupy gonią jutro wolne hurrra ania dzęki raz jeszcze. co z foli? foli odezwij się bo martwienie mi się włączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik nie wiem teraz czy pisałaś do mnie czy do Anki :) serio można się pomylić z tymi Aniami:) ale jeżeli do mnie to cieszę się że fotki doszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia dzieki za twoje,też nie spodziewałam się to miłe.jesteś ładna i drobniutka,ale ci fajnie.to chyba zdjęcie z gór?tzn jakiejś knajpki w górach spadam ,do wieczorka.paapaski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły andzia twoje i anki.dzięki serdeczne!!jutro wysyłam swoje,to chyba iskierka wpadła na ten świetny pomysł?będziemy dla siebie bardziej,,widoczne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie odzywałam się bo dopiero się Szwedów pozbyłam z firmy, prezentacja, zwiedzanie firmy, bleee. Plamienia nie mam :) brzuch raz po raz boli jak na @, rano nawet bardzo i już mnie zaczyna kusić zeby na sobotę teścik kupić, wiem za wcześnie nie powinnam :( Poza tym czuję się dobrze, wczoraj kolacja szybko się skończyła, bo wszyscy zmęczeni byli ale dzisiaj nie mogłam wstać, w głowie mi się kręciło cały ranek, w ogóle ostatnio nie mogę wstać do pracy a o 20.00 już mi się chce spać. I nie ukrywam że nieraz zastanawiam się dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj... coś te skrzynki nam figle płatają... sprawdź jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foliku:) Zaczekaj kochana z tym testem bo jeszcze i tak nie wyjdzie, po co masz się denerwować. Nic więcej nie napiszę żeby nie zapeszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie rób jeszcze testu, bo najprawdopodobniej nie wyjdzie i niepotrzebnie się zestresujesz... Poczekaj te dwa tygodnie, albo nawet dzień dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra poczekam ale byłam spokojna tyle czasu bo miałam inne zmartwienie tzn czy dostanę plamienie a teraz tylko myśle o fasolce. No to mnie dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż powiedział, że mam zrobić test 2 tygodnie po inseminacji i koniec No tak ktoś musi być rozsądny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
@ nadal brak, tak mnie strasznie ściska z nerwów, że co chwila latam do kibelka; jak ja chcę żeby @ już przyszła; jeju pocieszcie mnie że to niemożliwe zajść w ciążę 24dc (cykle 30dniowe) z zabezpieczeniem, dziś 32dc, bolą mnie piersi - bardzo a @ nie widać, czemu??? jutro rano zrobię test jak nie przyjdzie, a jak do poniedziałku nie przyjdzie, to czas do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a kto nie myśli... ;) ale pośpiech jest złym doradcą więc czekaj cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Andzia i Enigma, prześlijcie mi swoje fotki :-) Foli, a ja bym zrobiła test, przecież nawet jakby wyszła jedna krecha (tfu tfu), to nadziei nie stracisz, a jak dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli ja tez przyłączam sie do rad koleżanek poczekaj jeszcze z tym testowaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quick, teoretycznieniemożliwe w 24 dc jak masz cykl 30 dniowy ale musisz pamiętać, że cykl może się wydłużyć z jakiegoś powodu, no właśnie masz 32 dc no więc to oznacza że się wydłużył. Trudno jest przewidzieć dni płodne dlatego lepiej się zabezpieczać zawsze jak nie chcesz dziecka. Ale nie martw się za wczasu, moze po prostu się wydłużył cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
ja sama już nie wiem jak to z tym testowaniem, ja powinnam dostać @ 2 dni temu, wczoraj testowałam - negatywny:), ale jeśli miała by być to ciąża(oby nie) to byłby to dopiero 7 dzień od ewentualnego zapłodnienia, innej możliwości nie ma dlatego test mógł wyjść negatywny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni po zapłodnieniu test nie wyjdzie nawet najlepszy. Najwcześniej 10 dni, ja mam dzisiaj ewentualne 8 dni po ew. zapodnieniu i wiem, ze test nie wyjdzie, chciałam go zrobić w sobotę ale chyba jednak poczekam. tak myślaąm ze dzisiaj kupię a zrobię w niedzielę ale jak go będe w domu miałą to już nikt mnie nie powstrzyma przed zrobieniem testu i tego się boję że się rozczaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
tylko czemu na testach pisze że wykrywa po 6 dniach np., a widziałam juz taki w którym pisze po 3 dniach to bez sensu abym jutro robiła test bo to będzie 9 dzień po przytulance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz chcesz zrobić test jutro to mozesz zrobić badanie krwi wtedy by wyszło czy jesteś w ciąży, w krwi pojawia się hcg sybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quick no nie ma żadnego sensu (bo jeśli miałby wyjść pozytywnie to dopiero za jakiś tydzień)....a te napisy to takie chwyty reklamowe i nic wiecej, wcześniej ciąze moze Ci wykryć jedynie badanie z krwi, bo hormon hcg wcześniej pojawia sie we krwi a potem w moczu, tylko nie jestem pewna w którym dniu po zapłodnieniu takie nadanie wykryje Ci ten hormon we krwi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×