Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Sysia, Ty lepeij uważaj, bo Asia może mieć już humorki ciążowe ;-) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja się cieszę, aż mi łezki napłynęły:) Foli teraz Twoja kolej, teraz się uda, zobaczysz. Estelka mam nadzieję że Twój pęcherzyk pięknie pęknie i też ogłosisz dobrą nowinę. KOCHANE WRESZCIE COŚ RUSZYŁO❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
To może Asia da nam jakieś wsakzówki jak jej się udało i podążymy za jej radami co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , nie wiem - wiesz jak to w ciąży bywa ;-) ja np nie wiem, ale sporo czytalam ;-) hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja robiłam badanie na drożność (hsg) w łodzi w centrum zdrowia matki polki w zeszłym miesiącu. To masz w razie czego blisko do Gamety, chociaz moze nie będziesz tego wczale potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia masz rację jak już nastąpił taki przełom że nasza kochana Asia jest mamusią to teraz nasze kochane starające się będą nas coraz to prędzej zaskakiwać 2 kreskami czego życzę Wam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, Asia miała hsg potem inseminację to jest sztuczne zapłodnienie, podaje się plemniki bezpośrednio do macicy żeby same nie musiały się męczyć. ale super że się udało za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jesteś, a ja chyba zaraz idę spać, bo jestem nieprzytomna :-( ale mi tak miło z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
Właśnie foli jak ono wygląda bo zaponialam spytać ginki. Czy trzeba długo leżeć w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, na chwilę zniknęłam bo mi się łezka zakręciła, że mi sie nie udało, ale już jestem i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Asia miała chyba stymulację własnie wyczytałam, ze pregnyl bardzo zwiększa ilość ciąż :-) tak jak to Mia pisała - jej się udało po pregnylu, po dwóch latach!!!! więc ja w tym cyklu będę miała połowiczną stymulację - tylko pregnyl, bo pęchezyk sam ruszył, a później luteina. a co z tego wyjdzie, dowiem się w połowie grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, wiesz tak włąsnie pomyślałam, że Ci się smutno zrobio i dlatego o Ciebie spytałam. Nie martw się kochana uda się - będziemy i my dostawały kopsy pod żebra, zobaczysz! wiary, wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja nie leżałam bo robilam płatne, pojechałam o 8.00 do szpitala, badanie trwało 10 minut i nie bylo za bardzo bolesne, o dziwo, potem trzeba poleżeć 30 min i do domu. przed badaniem dostałam zastrzyk przeciwbólowy, aha i tydzień przed antybiotyk summamed na wszelki wypadek gdybym miała bakterie, które jest ryzyko że się przenienie przez badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
estella czy prognyl to ocśpodobnego do biogonadylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
to mnie uspokoiłaś foli bo myślalam że trza dłużej poleżeć a tak to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie mam pojęcia. Lek nazywa się dokładnie pregnyl, ja mam przepisaną dawkę 5000 i jest na pęknięcie pęcherzyka. Ale wiecie, nie spodziwałam się, że po pierwszej wizycie w Novum dostanę już coś, jakby nie było, na stymulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka ja się bardzo cieszę że Asi sie udalo, zasługuje na to na pewno bardzo. Przykro mi się zrobiło bo mi sie przypomniało jak ja czekałam na wynik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?...................3,5 roku..........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti zapomniałam napisać że zapłaciłam za to 250 zł i dlatego nie leżałam, jak chcesz za darmo to trzeba 3 dni leżeć, badania robić itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie wykąpać i spać bo ostatnio się nie wysypialam po clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
ja raz brałam biogonadyl przed owu na symulację jajnika no i się tak wystymulował że urósł jak bania (ponad 4cm, tzn pęcherzyk w nim) że ginka mnie chciała do szp położyć ale się wchłonął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jezzzzuuuuuu:):):) ja Asi nie znałam ale mi tez łezka w oku stanęła i dreszczyk po plecach przeszedł;):):):) Gratulacje:) ❤️ sysiu :) Tobie tez gratulacje... za synusia:) kurcze laski... moze w przysłym tugodniu maklady ,iskierka ,monik ..i inne dziewczyny napiszą dobra nowinkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zrobił Ci się torbiel :-( pregnyl jest własnie po to aby pęcherzyk w porę pękł, aby uwolnił komórkę jajową , a nie przerasatł a lbos ię wchłaniał Foli kolorowych snów, nie martw się, tylko wierz- wira czyni cuda! Dobrej nocy! ja tez zaraz się zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
To kolorowych snów dziewczynki ja się jeszcze trochę pokręcę ale jak Wy pośpicie to co ja tu bina sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie monik podziała??? i co z Ana? Foli .....mysle o Tobie cieplutko:) estellko ..... teraz to Ty bierz sie do figo fago....:P hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×