Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Hej:) Wpadłam na chwilkę aby pogratulować Tobie Asiu z całego serca:D:D:D:D:D:D:D super:) No i pochwalic sie ze od tygodnia czuję ruchy maluszka:) trzymam kciuki za Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja wybieram się na imprezkę i muszę się szykować a nie chce mi się jak cholera, najbardziej mi się nie chce prasować włosów, ale mam problemy dzisiaj, nie? trzeba sobie wymyślać małe problemy żeby nie myśleć o tych większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mam zdjęcia enigmy ani beti ??? dziewczyny jak macie to wyślijcie mi a ja wam odeślę moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli czuje sie dobrze, malec bryka brzusio nawet pokażne ze boje sie nie zmieszcze sie w sukienkę bo za 2 tyg wychodze za mąż:) i ogolnie jakoś teraz podchodze do wszystkiego bez stresu z łagodnościę. Czujetaki wewnetrzny spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża to gratulacje :) :) :) to pewnie masz teraz dużo załatwiania, formalności itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Foli :) całe szczęscie już jest wszystko załatwione tzn formalności zostały nam tylko obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właściwie \"najgorsze\" za wami :) a robicie duże wesele czy przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli bierzemy narazie cywilny i to bedzie tylko dla najbliższych u mnie w domku obiadzik , ale i tak wyszło 20 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez fajnie, ważne żeby najbliższe wam osoby były. Różą a ty wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja wczoraj byłam na imprezce, a Ty się dziś wybierasz;) Ale to weekend \'andrzejkowy\', więc prawie każdy gdzieś sobie poimprezuje:) Zyczę każdemu udanego wieczorka:) Roza, czujesz się spokojna... aż Ci zazdroszczę:) ja strasznie, ale to strasznie stresowałam się przed swoim ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, my delikatnie dzisiaj bo mój mąż nie może pić alkoholu przed inseminacją :( ale ja mogę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli nie wiem jeszcze:( bo usg miała w 14 tyg a teraz bede mieć w 23 czy 24 i jeszcze musze poczekac bo chodze państwowo do swietnego gina:) Maklady no teraz czuje spokój ale ciekawe co to bedzie w przed dzień ślubu he he;) Beti ja nie miałam problemow, udało nam sie za drugim razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wam idziecie na andrzejki a ja mam zjazd i to same ćwiczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol osłabia wartość nasienia? ja mam wyrzuty sumienia, że piłam wczoraj (2,5 piwa), bo a nuż... ale znowu tak się cały czas kontrolować, czy jestem w ciąży, czy nie jestem....i ciągle uważać, nie wiedząc czy zafasolkowałam czy nie, to męczące jest...strasznie męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady osłabia i to bardzo a my mamy w poniedziałek lub wtorek inseminacje i ostrożność nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jak bedziecie miały fasolkę w brzusiu to bedziecie to wiedziały, coś wam podpowie ze to to i napewno nie siegniecie po alkohol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, ostrożności nigdy nie za dużo, a dla fasolki warto się poświęcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moim mężem zawsze na zmianę : przed owulacją on nie pije a po ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą maklady strasznie męczące dlatego lepiej żyć w miarę normalnie (na ile się da). Ja to się czasem śmieję że mam najdłuższą ciąże w świecie (średnio po 2 tyg w każdym miesiącu to trochę jest co? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra idę się szykować bo nie zdążę na tą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę wpadłam nie chcę wam wysyłac zdjęć,bo coś nie tak z komp,chyba jakiś wirus.gdyby mnie nie było jutro,tzn,ze zyję tylko komp.poszedł do czyszczenia. miłej zabawy foli i wszystkie idziewczyny które dziś andrzejkują.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×