Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie - i nawet sie nie pytałam. :o Sysiu- Twoje kwiatuszki sa cudowne. 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Estelko- jeszcze nie mam humorków hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka to teraz dbaj o siebie no i zostań z nami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
bo potrzeba nam duuużo dobrych fluidków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
no właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
ja też papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, przesłałam Ci gratulacje na GG ale jeszcze raz wszystkiego co najlepsze 🌻 Estella, ja miałam 5000 jednostek Pregnylu. A co do uczucia przytulenia swojego dziecka, to jest to coś cudownego. Szczególnie za pierwszym razem zaraz po wyjęciu z brzucha to jest magiczne uczucie. Co do pielęgnacji to nikt nam nie pomaga, bo sami dajemy sobie radę. Nie jest to trudne, a nawet bardzo przyjemne :) Sysiu, ja miałam założony pessar od 26 tc i płaciłam za niego 150 zł. Taka była kwota od producenta. Być może Twój gin chce jeszcze na tym zarobic??? Wiem, że można sobie samemu zamówić u producenta i przyślą Ci do domu, a ty tylko idziesz do gina na zalozenie. No i info dla ciebie - jak mi ściągnęli pessar w szpitalu, to po 3 godzinach zaczęły się skurcze, a po 12 urodziłam :D W moim przypadku dzięki pessarowi donosiłam ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w biały mrozny poranek:) ja w pracy sobie siedze i popijam kafkę:) zyczę miłego weekendu i odpoczynku:) oczywiescie odpoczynek nie dotyczy estellki.....:P hihihihiih:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc enigma ,aLe się wczoraj działo ze ho ho!!!! jak zajrzałam po pólnocy to aż mi ciśnienie skoczyło ASIA!!!!!!!!GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYSIU CIESZĘ SIĘ ŻE JESTES W DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! estelka ja miałam pregnyl10000 podany,chyba nie ma jakiś dziwnych działań po nim,jedyne co to owulację czuć bardziej intensywnie,bo jak to lekarz mi pow,ze działa to jak igiełki,także isę nie martw się cieszę się ,ze tak optymistycznie nastawiona jesteś ,fajowo,tak ttrzymaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka ,kurcze to u ciebie ta owu jest tak wcześnie,gdyby nie monitoring to byś nie wiedział ,że masz już owu lada chwila? a ty enigmuś jak tam?kiedy testujesz?robisz betę czy test,,apteczny\"ja jak pisałam nawet jakbym bardzo chciała i termin @by sie przesunął to i tak nie mogę.a może i dobrze.zaoszczędzę 15 zł a wszystko wyjaśni sie samo ja nie mogłam w nocy spac jakieś lęki miałam,a od wczoraj luteina,może po niej? albo się nasłuchałam o bezsennych nocach twoich enigma i foli? brałyści dziewczyny luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania
powiedzcie mi jak jest z tym pękaniem pęcherzyków. kiedy pekają, w jakim czasie jest owulacja po tym i jak to sie ma do tepmeratury. kiedy wzrasta. mierze temperature i nie mam wzrostu, chociaz juz powinna byc, mam 25 dzien cyklu, gdzie cykle me są 33 dniowe. miałam wraznie, ze byla już owulacja gdzies tydzien temu. mozliwe? a chyba powinna temperatura wzrosnąć? jezeli nie wzrosneła to chyba nie było owulacji? pomóżcie bo nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytanie.owulacja występuje ok 14 dni przed spodzeiewaną@,w pierwszej fazie cyklu temp.powinna być niższa potem chwilowy spadek i tu powinna nastąpic owulacja,następnie w 2 fazie cyklu sie podnosi i pzed sama @ spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania
tak monik dzieki, tez tak wyczytałam juz wczesniej, ale jak jest w moim przykladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik , czesc, ja nie brałam luteiny, spać przez clo nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania: możeliwe ze miałaś tydzień temu. A gdzie temp. mierzysz i o której godzinie? czułaś owulację, jakieś kłucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy wszystkie jesteście?spanko?bo enigma w pracy no rozumiema estelka nie ma siły chyba hi hi(powodzenia estelko)też rozumiem,a reszta naszej bandy gdzie się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) miałam fajny sen o dzidziusiu, chyba za dużo myslę, aż mi się wstać nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc foli mam nadzieje,że niespodzianka od asi podniosła cię na duchu? wiem,że starasz się podchodzić z rezerwą i jest ok,ale myślę,że dało ci to takiego ,,speede\"pozytywnego(nasza asia)mój styl pisania fatalny,wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sny ciażowe się trafiają,to juz fobia.ale nawet jak we snie mam wielki brzuch to jeszcze nigdy nie udało mi się urodzic,budzę sie przed porodem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania
czułam kłucie i śluz, ale temperatura bez zmian, nie wzrosła. temperature mierze rano o stalej porze w buzi. chyba zawsze tepmeratura powinna wzosnać???????????????????????? a moze nie mialam owulacji???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ja dopiero co wstałam, i muszę koniecznie coś przegryść bo głodni jesteśmy z synkiem :) Dzieki dziewczyny - ja też się cieszę że jestem już w domku ;) ;) Mia - Dzieki za informacje na ten temat, Ty miałaś o tyle dobrze że zakładali Ci go w 26 tygodniu ja dzisiaj zaczęłam 31 tydzień i nie wiem czy by mi się opłacało go nakładać, sądzę że dam radę bez niego tylko że będę wtedy non stop na tabletkach! Ucałuj maleństwo od Ciotek z forum! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę podchodić z rezerwą bo każdy przypadek jest indywidualny, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę znikam bo mąż na sniadanko z pracy przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tylko na chwilę. Chcę serdecznie pogratulować Asieńce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Bardzo się cieszę, że Ci się w końcu udało!!!!! Trzymam kciuki zaszczęśliwy ciąg dalszy!!!!! WSzystkim Kobietkom nieustannie kibicuję i trzymam kciuki! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację foli.będzie dobrze,asia miała stymulacje to dało jej więcej szansy .taką tez szansę będiesz miała i ty w tym miesiacu.mam nadzieję,że organizm ją wykorzysta. boże ,zeby dało sie tak nie nakrecac,ale ja nie potrafię tego zrobić.nawet jakbym nie zaglądała na nasz topik to nic by to nie pomogło może jeszcze gorzej . a tu w moim przypadku niby wszystko ok no to się anstawiam,ciach,prach i jakas torbiel.ro jak nóż w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc soul,gratulacje bobasków,są śliczniutkie i słodziutkie!! jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania
szkoda, że nie wiecie co ze mną, macie przeciez swoje sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytania,teoretycznie powinien byc zaznaczony czas 1 i 2 fazy cyklu poprzez niższa i wyższą temp.ale moze to o niczym nie świadczy,choć równie dobrze moze być to cykl bezowulacyjny.udaj się do lekarza,on rozwieje twoje wątpliwości na pewno.a gdyby twoje cykle okazały sie bezowulacyjne to na pewno na to znajdzie sie lekarstwo.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×