Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie ma takiej mozliwości Enigma, mężul poszedł na imprezę integracyjna. A figo fago to nam wolno dopiero po pregnlu, za to jak ginka powiedział p przez cały weekend :-) i chyba tą poduchę pod pupę spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ..ja jeszcze siedzę i kukam po topikach i podczytuję co słychac u dziewczyn...... aaaa zapomnialm Wam powiedziec ze jedna dziewczyna otworzyla topik Termin sierpien 2006....Okazalo sie ...nawet ja jej policzylam ze jednak urodzi w lipcu... no i poszła na topik lipcowy.. potem następne laski zaczęły sie wpisywac i okazalo sie ze albo terminy maja na lipiec albo nici z fasolki napisałam ze ten topik to przynosi pecha :) i poradziłam zeby ta kotra bedize pewna ze zafasolkował to niech wtedy otworzy topik a nie na siłe i za wszelka cene ,pisac o terminie sierpnioeym a nie byc w ciązy...:( Wiec propozycja do Asi..... :):):):) tylko najlepiej nowy bo tamten taki beeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko mi tą poduche to gin zalecil:p i przez 25 min lezalam nogami do gory:):):) co by mi nie wypłynęło ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to jak my się mamy przytulać cały weekend, to mi przez te świece cała krew do mózgu spłynie, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pwoeim Ci estellko ..ze normalnie wogole nei mysle czy zaszlam czy nie.... raczej nie jak tak:):):) ale poczekam do przyszłego tygodnia i moze pojde na betę ...jeszcze zobaczę Od niedzieli na wszelki wypadek mam brac duphaston..... Ach zobaczymy...... Ale dzisiaj cieże sie ze Asia napisała dobrą nowinkę... moze teraz lawina ruszy.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
ok enigma ja też jeszcze tu troszkę posiedzę bo jutro można dlużej pospać :) a co do sierpniowego topiku to się matka założycielka troszkę pospieszyła nie? Ale słuchajcie może tu u nas wyrośnie jeszcze taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na uaktualnienie tabelek TABELKA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............?. Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....4kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko hihihihihhih głowa i tułów lezą normalnie hhihihihihihiih:):):) tylko nożki do gory :) pod kątem prostym do tułowia hihihihihihih:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczytaj sobie betti ten topik.... smiac mi sie troszke chcialo ...ale potem stwierdzialm ze nei będę nikogo poprawiac:p:p:p dziwi mie fakt ,ze niektore dziewczyny sa az tak bardzo pewne ze sa w ciazy ze piszą 100% a potem lipa.... ja jak czegos pewna nie jestem to nie piszę ze 100% ooo witaj gosiaczku:) ucałuj wiktorynkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jogę ;-) kurcze a miałam iść spać ;-) ciekawi mnie bardzi jak tam Emika po wizytach w Novum, chciałabym żeby sie odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
miałaś rację enigma tamten topik strasznie pechowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
a do tego wygląda że tam same początkujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kochane tak się jakoś rozmarzyłam dzisiaj, pomyślałam sobie że może ten Mikołaj to mógłby jak najwięcej tych fasolek rozdać nie??? Fajny byłby taki prezencik. Idę spać kochane, spokojnej nocki i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
halllo czy ktoś tu jeszcze w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ja jeszcze na chwilkę zajrzałam po kąpieli ale zaraz idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
no cóż to ja też się powoli zbieram miłej nocki i do juterka. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochane ja się na dzień dzisiejszy z wami żegnam bo padam z nóg muszę odespać te dwie cięzkie porodowe noce moich koleżanek z sali szpitalnej :D Asiu jeszcze raz GRATULUJĘ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dyspensę od męża na chwilę, wiec jestem. Foli- przykro mi- ale uwierz, że Ci się uda!!!!! I rozumiem doskonale Twój nastrój. 👄❤️ A co do mnie- ja już faktycznie w październiku czułam , że mam dośc!!! I marzyłam by to się wreszcie skończyło- bez względu na wynik. Najpierw chciałam zrobic mc przerwy by odsapnąc, ale później doszłam do wniosku, że to jeszcze przedłuży sprawę. A postanowiłam sobie, że jak się nie uda- to daję sobie spokój do kwietnia. I w zasadzie miałam takie nastawienie- miec to już za sobą, bez względu na wynik. Wiedziałam , że po tym mój stres się na jakiś czas skończy. Dlatego też zrezygnowałam z kafe- nie chciałam pytań jak się czuję, trzymania kciuków , nie chciałam się dodatkowo nakręcac. Zresztą tak samo zrobiłam jak szłam 2 raz na egzamin na prawko- nikt nie wiedział, nawet mąż ( no teraz musiał wiedziec, bo był potrzebny hihhi :P ;) ) Inseminację miałam w czwartek 10.11 i juz marzyłam by mieć to za sobą. wcześniej na wizycie byłam w poniedziałek, później w środe miałam przyjsc z wynikami LH i FSh. Pęcherzyki były już ładne, ale LH jeszcze niskie. Dostałam już recepte na chor.... coś tam ( na pęknięcie) Wiec w czwartek rano znowu badanie LH, jak odebrałam wyniki to zadzwoniłam do gina, no i stwierdził- działamy- wiec męzuś do pokoiku , ja na zastrzyk na pekniecie i o 15.00 miałam inseminacje. I o 15.30 byłam szczęsliwa, że wreszcie mam to za sobą!!! W sobote pojechałam jeszcze na wizytę- no i pęcherzyki pękły. Dostałam recepte na luteine, dzis miałam zrobic test, ale sie nie cieszyc jak bedzie pozytywny i zrobic bete, progesteron i estradiol. Przez 1 tydzień miałam nawał w pracy i prawie wcale nie myslałam a od weekendu miałam przeczucie, że .... się nie udało. hihih Bete zrobiłam w Invicie , resztę plus hormon tarczycy u siebie. Jak zobaczyłam rano ta słabiuśką kreskę, to nie dotarło to do mnie- nawet sobie mówiłm- nie ciesz sie wariatko- poczekaj na wynik bety. Dopiero jak odebrałam bete ok. 12.00 to wtedy popłynęły mi łezki. :) We wtorek idę do gina , umówiłam się też z endo- ze względu na te przeciwciała tarczycy. i wydaję mi się, że moze to, że już byłam zdetrerminowana, że było mi już prawie wszystko jedno - to sie udało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, abrałaś przedtem clo? Ile miałaś pęcherzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti78
właśnie foli dobre pytanie opowiadaj szczęśliwcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- brałam clo- od 2dc przez 4 dni. A miałam 2 pecherzyki i 1 , który raczej nie dorośnie i nie pęknie. Ale w sobotę był tez pęknięty. aaa- jeszcze mi się śmiac chciało, bo przed samą inseminacją, jak doktorek brał probowke z żołnierzyklami , to się pytałam czy sie probówki nie pomieszały, zebym sie za 9 mcy nie musiała tłumaczyc przed męzem jak bedzie murzynek hihi. No i doktorek dał mi przeczytac nazwisko na probówce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, naprawdę cieszę się że ci się udało, tyle się naczekałaś. Ja wierzę że innym też się uda, tą pierwszą inseminację miałam na cyklu naturalnym bo tak chciałam i nie mogłam nic brać bo mialam hsg w tym samym cyklu. teraz biore clo i jadę w poniedziałek no i zobaczymy, trzymaj za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych- piersi trochę bolą jak przed @ , lekkie zachciewajki- też jak przed @- nic nie wskazywało, że się udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, mi też dali nazwisko do przeczytania :) a powiedzieli ci ile plemnikow jest bo mi nie a ja jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×