Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

zabajona..... sory ze sie wtrącę... bo nie jestem zoriętowana we wszystkim co sie Ciebie dotyczy..... czy Ty masz po @ ..\".brudno\"tzn nie wiem czy dobrze rozumiem.... konczy Ci sie @ a potem \"brudzisz\"? czy jak? bo ja tak mialam kiedys i krew zatrzymywała mi sie w macicy... to moze byc endometrioza ..ale jak masz inaczej to oki:) nie che Cie straszyc ..ale jak napisalas ze resztki @ to od razu mi sie przypomniało moje brudzenie... potem była torbiel a potem laparoskopia... ale moze Ty masz inny probelem... oby maluci tyci tyci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to zabajona ma to plamienie po tym wiesiołku,jest ,,poślizg\"i łatwiej sie czyści wszystko,ale to tylko moje zdanie.poczekajmy na zabajoną,to powie co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję enigmuś o to inter to nie jesteś zła,wiesz ,ze życzę ci jak najlepiej i nic straconego u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik:) a wiesz ze tez tak sobie pomyślałam dzisiaj o tym intercity:p hihihihihihiihih czy dojechały?:) dzisiaj na innym topiku laska napisala ze miala 2 kreski a tez do konca nie wierzyła... bo tylko temp miała wysoka i nic wiecej.... moze i u Nas ktoras wkoncu napisze o 2 kreskach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam monik....:) ja sie rzadko obrazam :):):):) a zartowac uwielbiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli a propos twoich obaw.gdyby tak często zostawały pęcherzyki przetrwałe po tym clo statystycfznie to lekarze podawali by to myśle że rzadziej i w przypadkach koniecznych.jest grupa ryzyka osób które mają tendencje do nie pękajacych-ja do niej należę a ty absolutnie nie,wiec nie obawiaj sie proszę j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, już się tak nie martwię po tym co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale sie rozpisałyście - chyba już nie jestem w stanie nadrobic zaległości. Brakuje mi tego netu w domku, a w pracy nie zawsze mam czas żeby do was napisać a co dopiero przeczytać zaległości z poprzedniego dnia. Najgorzej jest po weekendzie. A teraz mnóstwo pracy bo koniec roku sie zbliża. U mnie bez zmian łykam duphaston i no-spe 3 razy dziennie, ale skurcze nie ustepują. Jak tylko no-spa przestaje działać to skurcze wracają - maskara!!!!!!! Ogólnie czuję się do d.....:( Mam nadzieję że wy lepiej :) Pozdrawiam was gorąco dzewczynki i - jeszcze tu wróce hihihihi. Moniko80 ja mam takie samo odczucie jak ty - próbowałam pisać coś na topiku rodzimy w czercu 2006 ale to nie jest to samo co tu. Tutaj juz sie z wami wsztystkimi dziewczyny zżyłam i jakoś nie potrafię i nie chcę opuszczać tego topiku :) Trzymajcie sie dziewczynki później jeszcze sie odezwę Przesyłam wam wszystkim zaraźliwe fluidki ****************************** ************************************************************************************ ************************************************************************************ ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wg mnie to powinnaś być na zwolnieniu, moze poproś o to lekarza, powinnaś odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dzieki za troskę ale ja sie w pracy juz teraz nie przemęczam z niczym sie nie spiesze staram się nie stresowac a jak wracam popołudniu do domku to kładę sie do lóżeczka i leże i odpoczywam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamusie:) W \"Przyjaciółce\" tematem przewodnim jest ciąża i niepłodność, ale więcej się dowiedziałam na tym topiku, niż tam napisali:) Monika80 - oj, jak masz cudownie, że czujesz ruchy! ja mam taki delikatny sen, że jak zaszłabym w ciążę, to chyba ciągle bym się budziła:) enigmaa - masz 13 lat stażu małżeńskiego???? no no no:) Paula24 - dzięki za fluidki:* foli - będę trzymała kciuki za inseminację 🌼 U mnie 6 dni po owu, a ja się czuję jak przed @, mam uczucie wilgotności i burczy mi w brzuchu:( mam nadzieję, że faza poowulacyjna nie skróciła się jakoś.... a tak poza tym staram się robiś wszystko, żeby w tym cyklu nie myśleć o @, nie czekać... nie za bardzo mi się udaje, ale bardzo się staram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dzięki zabajona za informacje powiedz mi ile razy dziennie ten wiesiołek mam brac i czy nie wiesz przypadkiem czy jak biore luteine to czy moge go brac. Niby luteinę biorę od 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, co do endometriozy to nie wiem i mam nadzieję, że to nie to. Nie straszcie mnie zanim zacznę kurację u specjalistów, bo się całkiem zblokuję i załamię. Plamienie to jest jakby częscią @, w dniach jej trwania. Jasniej - kiedyś miałam @ przez 5 dni i poprzedzone plamieniem 2 dniowym. Potem (w ubiegłym roku) brałam troche luteinę na te plamienia i miesiączka mi się zaczęła skracać. I teraz trwa on 2-3 dni (łącznie z nocą kiedy tez intenstywnie krwawię, ale jest to normalne krwawienie, żaden potop, ani kapanie, normalne krwawienie). Kolejny dzień (lub 2) to resztki że tak powiem. No i dzisiaj w 6 dniu cyklu już suchusio. To znaczy suchusio, no po barabara niezupełnie suchusio, ale nie jest to plamienie ;) W zasadzie to @ skończyła mi się wczoraj, bo wczoraj ostatni raz zauwazyłam cokolwiek na \"pampersie\". Poza tym, o ile czytałam i wyczytałam o endometriozie to objawia się ona bardziej dotkliwie, a u mnie główny i jak narazie jedyny problem to niedomoga II fazy. I na tym się skupiam. A co do mojej niepłodności nie ma jeszcze konkretnej diagnozy, bo ten rok odpuściłam z fasolką i zapisuję się do poradni wojewódzkiej (ze skierowania). Dzwonię już po niedzieli, by zorientować się ile się czeka i ew. już zarejestrować na jakiś termin. A wiesiołek jak pisałam działa skórczowo na macicę, więc być może to on spowodował, że wczoraj jeszcze coś mi kapnęło. Bo miałam wczoraj skórcze i ogólnie dziwnie się czułam. Dzisiaj już 6 dzień z wiesiołkiem - a biorę go od 1 dnia cyklu. I biorę 4 tabsy dziennie - nie będę przesadzać i brać max dopuszczalnej dawki. I to co kupiłam starczy mi akurat dookoło 12 dnia cyklu. Starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 W końcu udało mi się przeczytać co pisłyście, czytałam chyba godzinę aż mnie oczy bolą:) Enigmaa cieszę się że doszło do przytulanek i że konflikt z mężem zażegnany, taraz trzymam kciuki za dwie krechy, myśl kochana pozytywnie❤️ Monik30 ja też mam torbiele tylko że u mnie nie zrobiła się jedna konktetna tylko pełno malutkich, które blokowały mi @. Mój gin mówi że z torbielami można zajść w ciążę ale trzeba najpierw uregulować krwawienia miesiączkowe. Ja też biorę luteinę od 16 dc przez 10 dni. Ostatnio @ dostałam w 24 dc i mam nadzieję że ta luteina zrobi swoje:) Tobie też życzę powodzenia. Foli Ty znów w poniedziałek jedziesz?? Jak ten czas szybko leci:) Kochana tym razem się uda ❤️ Będę jeszcze bardziej trzymać kciuki. A u mnie jest 9 dc i wydawało mi się że dziś rano poczułam kłucie w prawym jajniku, dziwne uczucie. Nie wiem czy to owu bo jeszcze trochę za wcześnie, ale fajnie poczuć że ma się coś takiego jak jajniki:) Przed luteiną czułam je tylko przed i w trakcie @. Acha chyba jeszcze nie pisałam- od dwóch cykli piję ziółka na poprawę pracy jajników i powiem Wam że czuję różnicę. Pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja też tak mam ze po @ mam plamienie i to jest całkiem normalne, ja mam @ 3 dni a potem plamienie i czasem cały dzień nic i potem plamienie, to są resztki @ bo ja endometriozy napewno nie mam. Cześć Andzia, no to mam nadzije ze te ziółka pomogą szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ! Ja po sniadanku, zaraz wypije mala kawke, bo spac mi sie zachcialo i cos slodkiego bym wsunela :) Hej Andziu fajnie , ze sie odezwalas :):):) Mam nadzieje, ze ziolka pomoga w szybkim zafasolkowaniu :):):) Czego Ci szczerze zycze ! :):):) Paula moim zdaniem powinnas isc na to L-4, nic teraz nie jest tak wazne jak Twoje a zarazem malenstwa samopoczucie i bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Monika, ja chyba też się na kawkę skuszę bo zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza, Zabajona, Maklady ała ! Kurcze przed chwileczka mala mi stopke wbila w zebro i widzialam ja przez skore, to juz nie jest laskotanie hi hi hi !!! I caly czas ta sama nozka kopie i w to samo miejsce mnie trafia :) Foli nie mysl inaczej jak tylko, ze udac sie muuuusiii i juz !!! Spojrz ile nas tu trzyma kciukow za Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniko.Jak się czujesz kochana?? Już za niedługo będziesz tulić swoją kruszynkę, ale Ci zazdroszczę (pozytywnie czywiście) A ja też idę sobie zrobić kawkę, a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Andziu, ze pozytywnie ale nie ma czego, bo Ty tez sie doczekasz swojego aniolka :):):) Masz racje, juz nie moge doczekac sie kiedy bede miala malenka przy sobie :) Tym bardziej, ze wszystko juz na nasza kruszynke czeka i tylko jej brakuje :) Ale do konca listopada mam jeszcze brac feneterol-przeciwko skurczom, a potem odstawic z poczatkiem grudnia i czekac na porod :) Ciekawe, czy zaraz po odstawieniu zacznie sie porod bo czasem tak bywa ale czasem tez przez branie tych tabletek porod sie opoznia a my juz chcielibysmy miec kruszynke na swieta przy sobie no i ja nie chcialabym byc z malenstwem na swieta w szpitalu. Ale co bedzie to bedzie, byleby porod sie pomyslnie zakonczyl i dzidzia zdrowa sie urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Moniko ie jestes pierwszą osobą która mi to mówi ale to nie jest takie łatwe u mnie w firmie. Oszczędzam się bardzo bardzo bardzo i starm się nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Moniko maleńka urodzi się zdowa i silna - zobaczysz - będzie ok i będziesz maiła ja na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja myślę pozytywnie ale muszę zakładać ze się nie uda choć trochę bo nie chcę rozczarować się znowu za bardzo. A mój mąż przeżywa i powiedział mi że na Andrzejkach nie wypije nawet piwa jednego żeby zwiększyć szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko na pewno będzie dobrze a maleństwo będzie silne i zdrowe:) i będzie ciągle krzyczeć :) Życzę Wam aby było z Wami już na święta, wtedy to będą przwdziwe rodzinne święta❤️ Aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała.... chociaz w brzuchu.... ale czuję, że nie tym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×