Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

obrzartuszek ;-) j jem suchara :-) wiem, wiem węglowodany ;-) niech ta Foli się wreszcie odezwie! ja jutro idę na szkolenie i dostęp do internetu będę miał dopiero po 17.00 :-( Foli, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko ...hihihihih szukaj dalej ...:) a ile dniowe cykle miala iskierka hihihihihihi zaraz rozwiazemy tajemnice:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem. Właśnie iskiero dziel się tajemnicami a w ogóle to dzięki za zdjęcia i proszę resztę tu obecnych Pań o swoje fotki. Foli my tu chyba poumnieramy z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i płec zmieniam ;-) Enigmaa , kiedy masz termin wstrętnej @? Iza zapisałaś się do Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih własnei teraz wzięłam sobie kawalek kielbaski:P ja jestem miesozerna raczej:p:p:p węglowodany omijam ... no taz na jakis czas czekoladka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce napisała 30-36 dniowe cykle. Beti prześlij mi jeszcze raz fotki, proszę, powiększyłam rozmiar skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobaczcie na suwaczek Iskierki, chyba nam się fasolka nowa szykuje :-) Enigmaaa t aczekolada z mandarynką pogryziina kiełbachą, nono, czyżby zachciani c....aby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc beti:) estellka ja mam na mikołaja..... :) 6go ale mysle ze mzoe po duphastonie m isie wydłuzy a 1-2 dni, wiec nie podniecam sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, oby sie przedłużyło o kolejne kilkadziesiąt tygodni i nie po duphastonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dopiero wróciłam 5 minut temu i miałam dzisiaj inseminację o 15.30 więc raczej bede sobie leżeć, wczoraj na usg miałam 2 pęcherzyki w prawym jajniku, szkoda że lewy nie zareagował :( ale dostałam pregnyl i wiesz Estelka ja też nic nie czułam, zastrzyk mnie nie bolał potem też nic. Podchodzę sceptycznie bo dowiadywaliśmy się o spermę i było 9 mln plemników no wiec więcej niż przy badaniu (było 5mln) ale o ruchu prograsywnym 10% no więc nie wiem czy nie za mało, choć lekarz powiedział że ok. Przeżyłam sporo bólu bo jak się okazało mam przodozgięcie mocne a nie tyłozgięcie jak mi przedtem ginekolodzy mądrzy mówili i lekarz nie mógł wprowadzić wziernika, gorzej było niż ostatnio. Powiedział że nastepną inseminację jeżeli będę miała to tylko pod kontrolą usg Zobaczymy, na nic się nie nastawiam, jestem trochę obolała, dzięki za kciuki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko ... u mnie to nie zachcianki to .... normalne:P mnie nic nie bierze... kto wie czy zaraz nie pojde po jogurt:P moj maz smieje sie zawsze i \"podziwia\" ze mogę tyle zjessc i ze mieszam tak ze on gdyby tak jadł to z kibelka by nie wychodził.......buahahahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli , jesteś wreszcie, kochana- nie przejmuj się tym plemnikami, długiej drogi ni e mają, plum prosto do jajeczka! biedna, że tak się wycierpiałaś, zle Twój ból zostanie wynagrodzony :-) czyżby szykowały się bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo folisiu jestes:):):) to fajnie ze mialas 2:):):):):):):):) dobrze ze juz wrocilas:) ja tez mam przodozgięcie i to mocne a kieys mowili mi ze mam tylozgiecie.... dobrze ze jestes juz po:) bardzo sie cieszę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widać Ci lekarze bardzo się znają :-( nie potrafią przodozgięcia od tyłozgięcia odróżnić?! :-o Foli a jak duże miałas pęcherzyki przed pregnylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu Foli!! Teraz odpoczywaj sobie i nie myśl za dużo.... Trzymamy kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie ta Iskieka nas męczy no nic się nie odzywa! Foli długo trzeba było leżeć po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie iskierko .....nie trzymaj nas w napięciu!!!!!! bo skoro @ nie ma to Twoj suwaczek mowi nam wszystko:):):):) odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, 24 i 20, był jeszcze jeden, który mial 12 ale nic z niego nie będzie, lekarz na usg powiedział, że szkoda że z lewego jajnika nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo foli to masz taie wielkoludy jak ja:P beti poslij mi fotki proszę :) enigmaa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj cisz się, że te dwa dorodniaki były :-) czyżbyś marzyła o bliźniakach ;-) to mnie troszkę pocieszyłaś tymi wymiarami, bo jak mój samotnik miał 18 mmm w sobotę, to do czasu sobotnirgo pregnylu chyba dociągnął do 20. Nie ma co gdybać...Foli a masz brać progesteron? kiedy kazali Ci zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkum. :) Foli- trzymam kciuki , ale ciiiiiii , i spróbuj Kochana się nie nakręcać , a będzie ok. :) A ja dziś bylam u swego gina. Wchodzę i mówię \"dzień dobry\" , a On z taką nutką niepewności \" a jest dobry? \" hihi A ja - bardzo dobry!!! Spojrzal na mnie z taka radością w oczach i z lekkim niedowierzaniem- naprawdę? Pokazalam mu wyniki a On - dobra pacjentka , a ja - dobry lekarz hihi. No na usg nic nie bylo widac jeszcze, zwiekszyl mi dawke luteiny- mam brac 2xdziennie pod jezyk i dodatkowo 2 x po 2 tabl. dowcipnie - by utrzymac progesteron miejscowo i w surowicy. Po przyjezdzie do pracy - podeszlam do szefowej , by ją o tym poinformowac , o ew. zwolnieniu lekarskim itp - wysciskala mnie , i lezka w oku sie jej ze wzruszenia pojawila. Aniol a nie szefowa. :) A wracając do domu, bylam taka rozkojarzona , ze stuknelam w nauke jazdy hihi. Lekkie wgniecienie a dupek wzywal policje. Policjant przyjechal i pyta - a gdzie jest ta szkoda, bo ja tu nic nie widze hihihi. A ja zamiast dostac mandat za kolizje 300zl to dostalam 50zl. Ma sie tą bajerę;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... zapomnialam Wam napisac ,ze na innym topiku jedna dziewczyna robila test 2 razy i wyszly 2 kreski ,2 spozniala sie kilka dni.... i była pewna ze była w ciązy bo 2 razy test i 2 kreski i nagle w niedzile dostała takich skurczy i wyladowała w szpitalu gin I po zbadaniu jej gin powiedzial ze zadnej ciazy nie ma i nie było, wiec skad te 2 kreski na tescie?????? a zadnych lekarstw nie brala?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, szczęście wprost z Ciebie emanuje i się udziela :-) jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie kazano brać progesteronu, pytałam czy mam brać. Aczemu to bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeek, Enigma a mi się wydaje, że ciąża mogła być, ale zanim pojechała na badania to już \"zniknęła\" brrr nie pisz takich rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×