Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cześć dziewczyny ja tylko na chwilę - bo jestem chwilowo w pracy ponieważ od dzisiaj mam L4 aż do 14 grudnia. Jak tylko będę miała dostęp do netu to do was napisze bo w domku niestety nie mam :(. W sobote byłam w szpitalu gin mnie zbadał zrobił usg - dzidzia ma juz 6,5 cm długości wszystko z nia ok. Lożysko się nie odrywa i z macicą wszystko ok . Skurcze najprawdopodobniej są od stresu. 14 mam kolejna wizytę i wtedy się dowiem co dalej. Pozdrawiam was sredecznie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki estelko,ale czy przy tej wspaniałej lut.miałaś jakieś @ objawki?(ostatnie pytanko )ja już jestem naprawdę tak otępiała po tych lekach,że czuję sie jak w obcym ciele iskierko podaj mi proszę twoj adres raz jeszcze,bo teraz ciezko mi będzie znaleźć.mój komputer już czysty ,więc moge wysyłać.ja oczywiscie będę czekała na twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc paulusia,to cieszę sie,że wszystko dobrze u ciebieto już duży dzidek z tej fasolki!jak przeżycia po usg?.uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula :-) odpoczywaj! Monik, jak pisałam, podczas brania luteiny miałam objawy ciążowe - cycki, brzuch mdłości lae tak koło 23 dc wszystko przechodziło. 25 dc ostatnia luteina, 26dc test ciążówy - negatywny zawsze :-( i za dwa dni @,taka normalan z bólami pierwszodniowymi jak masz jeszcze jakieś pytania i będę mogła odpowiedzieć to pytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:):):):) dla foli..❤️ ❤️ ❤️ jestem w pracy i mam kupe:P roboty:) Zastanawiam sie monik dlaczego Ty bierzesz luteine a nie duphaston? moj gin mowil ze duphaston jest lepszy..... ja nie wyszukuje objawów:) bo jakos tak mnie na to nie bierze...... aczkolwiek patrzę na termin @ hihihih mam ja dostac na mikołajki...ocvzywiscie o ile duphaston mi nie wydłuzy cyklu.... sama nie wiem..... a własnie nie wiecie jak to jest ? wydłuza czy skraca? bo duphaston to luteina tylko w lepszym wydaniu ponoc? pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko jakaś ty laska!!!! enigma a może jak jesteś to i ty byś podesłała swoje,a ja ci wyślę swoje.co ty na to?ja właśnie cały czas sie zastanawiam nad tym progesteronem,jak on działa .estelka pisała o tym ale jeszcze ją zasypałam pytaniami.ja estelko to sie podłamałam bo mi ta luteina przedłuży cykl do 32 dni!chyba przegiął lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w którym dniu cyklu zaczęłaś ją brać? @ mozesz dostac w trakcie brania luteiny , jak wypada Ci akurat termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ja dopiero po sniadanku jestem, wiem, ze pozno ale po tym jak wstalam o 6.30 to wypilam herbatke z soczkiem malinowym i znowu zasnelam i wstalam dopiero o 11.00, potem zakupki, s[pacerek i dopiero sniadanko:) Foli trzymam kciuki, by wsztsko sie udalo i nie mofge doczekac sie jak sie do nas odezwiesz po powrocie z Łodzi :) 🌻🌻🌻 Estelko fajnie, ze w rodzinie bedziesz miala dzidzie, bo Twoja iskiereczka bedzie miala sie z kim bawic :) Nie bede Cie nakrecac jak prosilas i dlatego nic nie mowie ale tylko ostatni raz Ci powiem, ze trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze juz wkrotce ... 🌻🌻 Asienko ! Bardzo czekam na Twoja relacxje z pierwszego usg :) Napewno wszystko bedzie ok ! Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam :) Hej Silve ! Dawno sie nie odzywalas :) To super, ze czujesz juz ruchy malenstwa, powiem szczerze, ze ja juz mam dosc tych wygibasow mojej malenkiej i wolalabym, zeby sie tak wiercila juz poza brzuszkiem :):):) Ana hej ! Dawno Cie nie bylo pracusiu :) Jak Cie nie bylo to pytalam o perfumki Leau Par Kenzo ale ze dlugo nie odpowiadalas to maz kupil mi je od znajomego. Pozdrawiam Cie goraco i zycze, bys juz tak duzo nie pracowala i wiecej sie do nas odzywala :) Enigma witaj :) Ty sportsmanko :) Ja tez chetnie wybralabym sie na Sylwka ale to w tym roku niemozliwe :) Bo takich grubasow nie wpuszczaja do knajp :) hi hi hi hi, zartuje oczywiscie ale ja tez uwielbiam sukienki powycinane i wysokie szpile a raczej trudno byloby mi sie tak teraz ubrac :) A po drugie wydaje mi sie ze sie rozsypie do tego czasu i bedziemy mieli pieknego sylwka w domku z malenstwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski poslijcie mi foty :) to odesle:) tak mi lepiej posyłac:) hihihihihihi ale ze mnie len:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna
czesc dziewczyny. Jestem nowa. Za miesiac bedziemy sie starac,bo teraz mija drugi miesiac po odstawieniu tabsow. Mam pytanie do tych co spodziewaja sie dzidiusia.Jak to bylo u Was ze sluzem. Ja mam caly czas bialy,gesty,chyba nigdy jescze nie mialam przezroczystego. Czy przy takim sluzie moge zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale podaj swój adresik enigmuś,bo inaczej nie dam rady hi hi moniczko cześć kochana ana do mnie jeszcze nie doszły te próbki ,czekam z niecierpliwością,czy może je wysłałaś?właśnie ostatnio rzadko jesteś u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna witaj,podobno gorzej przy mętnym śluzie ,bo plemniki mają gorsze życie w takim środowisku,ale to chyba o niczym nie przesądza estelka dzięki.napisz mi jeszcze czy podczas brania miałas objawy małpowe.rozumiem ,że dopadały cię dopiero po odstawieniu.jaeśli tak to już nie odpowiadaj bo aż mi głupio ,że taka tępa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko.....coś Ci się pomyliło....ja jeszcze się staram. Ale może cud sie spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka ja mam brać od 18dc przez 10 dni.pocieszyłaś mnie ,ze mogę dostać podczas brania,bo nie chciałabym by cykl mi sie tak wydłuzył.on mi dał tę luteinę ze wzgl na tą torbiel estelko oh następne pytanie sie szykuje do ciebie hi hi:jak miałas te torbielki to czy czułaś kłucie? pytam bo mnie kłuło co jakiś czas w jajniku kazdego dnia coraz mniej,a od dzisiaj nic się nie dzieje.czy to możliwe że on już sie mógł wchłonąć czy to o niczym nie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve to teraz musi sie spełnic to co napisała moniczka!!!!nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odpowiadam, jak brałam luteinę to bolał mnie brzuch tak jak na @, ale ja myślałm, że to fasolka, jak luteinę masz do 28 dc, to możesz dostac @ i 28 i 29 dc, zobaczysz, bo torbiel też pewnie wpływa jakoś na pzoiom hormonów ja tą torbiel miałam kilka lat temu, ale mnie mocno ciągnęło, miałałm skurcze, myślałam że to poważna niestrawność, bo brzuch był wypchnęty , zwłaszcza w miejscu torbieli i bolało niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ....kochaniutka ,jak klikniesz na moja enigmusie:) to tam masz adresik:) ale co tam/...... nie przemęczaj sie :):):):) podaje:p enigmaa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Estelka i Silve Monik30....Moniczka80 przepraszam ale nie zauważyłam jak pisałaś o perfumkach bo atk jak mówiłam mało mam czasu żeby nawet Was czytać a co dopiero coś napisać....jak coś odnośnie perfum to piszcie do mnie na e-mail atena333@wp.pl bo poczte ściągam kazdego dnia.....sorry jak jeszcze coś przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki estelka,wiesz to dopiero mozna powiedzieć początek mojej drogi ale już czasem mam dosyć.wiem,że powinnam cierpliwie czekać,ale teleki monitorowanie wszystko ok i nagle trach ..torbiel ot tak ni z tago ni z owego.najgorzej po tych lekach bo czuję sie jak dziewczynka przy pierwszej@!mam nadz.ze mi wróci dobry humor.dziękuję ci za wyrozumiałość w opowiadaniu na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella dzięki za rady. Chyba pojde do tego Novium w 13 dc . A czy z zapisami nie ma problemu? I do kogo sie zapisac jak mozesz podpowiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Silve przepraszam kochana, to mialo byc do Rozy ale widzisz, ta pomylka musi cos znaczyc :):):) Wierze, ze i Ty juz niedlugo bedzioesz cieszyc sie z ruchow malenstwa i wtedy podwojnie Ci pogratuluje :):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hej monik30 ! Jak to juz po pracy ? Tak wczesnie skonczylas ? To dobrze wypoczywaj :):):) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie :) Hej Iskierko ! Ja trzymam kciuki :):):) 🌻🌻🌻 Asienko ale Ty skarbie sie odzywaj czesciej ok ? Jak sie czujesz ? Moge przeslac wam juz moje aktualne fotki jak ktos chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka dzieki bardzo.ja ci śle buziaki!! enigmuś czekam na fotkę,moja poszła uciekam,wpadnę wieczorkiem .pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka dzieki bardzo.ja ci śle buziaki!! enigmuś czekam na fotkę,moja poszła uciekam,wpadnę wieczorkiem .pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja chcę :-) Dziewczyny pytajcie do bólu :-) ja wybrałam dr Zygler, zapusałam się chyba 2 tygodnie wcześniej, bo juz nie mogłam się doczekac pierwszej wizyty, Najlpeiej wejdź na stronę www.novum.com.pl tam na personel i pooglądasz sobie lekarzy :-) i zobaczysz jak przyjmują. Ja chodze do dr Zygler, mam nadzieję, że już niedługo , bo będzie faolka...może na gwiazdkę? bardzo by, chciała :-) własnie dostałam fluidki od szwagierki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) a ja włąsnmie pożeram pizeeeee z telepizy:):):):) mniam mniam .... a po pracy ide sie katowac na siłce:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłalam fotki do Estelki, Asi, Zabajonej, Enigmy- ktora sie teraz pizza objada mniam, narobilas mi smaka kochana na pizze a tu musze dla meza obiad robic taki zwyczajny, piersi z kury i salata z pomidorem i sosem smietanowym a zjadlabym jakiegos niezdrowego fast fooda :), do Pauli a ze wzgledu na to, ze nie mam adresow do innych kobitek bo wszytkie szlag trafil przez czyszczenie kompa po wirusie i niestety nie podaly pod swoim nickiem, to nie wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×