Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

estelko ,a jaki problem w zasadzie lekarze u ciebie stwierdzili? może boleć po owulacji po podrażnia chyba coś tam,gdzieś czytałam.u mnie świat kręci sie już wokół jednego,to już choroba jak pisałam kiedyś.tak jestem chora na głowę,fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) pogoda beznadziejna:( jakaś taka chlapa, aż strach chodzić... dziękuję za zdjęcia, laseczki z Was, dziewczynki, jak nie wiem:) mam nadzieję, że u foli wszystko w porządku, myślę o niej... Anka,ciesze się, że mdłości Ci przeszły, pamiętam jak już miałas ich dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie foli czekamy na ciebie i dobre wieści!!!mam nadzieję,że wszystko przebiegło bez zakłoceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Hej dziewczynki. Estella zdecydowałam sie na wizytkę w Novum zadzwonie chyba dzisiaj i zapisze sie w 12 dc - tak chyba bedzie dobrze. Sama nie wiem bo niby @ mi sie znow skończyła a boli mnie strasznie lewa strona tak na wysokości jajnika co sie ze mną dzieje - a moze wybrac sie wczesniej ? Jak myslisz? Ale to przecież dopiero 5 dc. A czy można być zafasolkowanym i mieć @ ? Ale chyba nie bo temperaturka mi spadła i przed @ i teraz tez jest niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Do tych co biorą wiesiołka. Dziewczynki czy macie jakies sensacje żołądkowe po braniu wiesiołka? Dziwne kręcenie w brzuszku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza , no może czasem boleć po @, wiesz jednak to się tam wszystko złuszcza ale jak masz jakieś obawy to lepiej idź wcześniej, po co sie dodatkowo stresować. Lekarz zrobi Ci usg, przejrzy wyniki badań które już miałaś (o ile jakieś masz, to weź ze sobą na wizytę) i może od razu coś zaleci. A do kogo się zapisałaś? A ja nie jestem jeszcze zdiagnozowana. To pierwszy monitoring w moim życiu, wyniki hormonów mam raczej ok. Jeszcze mąż się nie badał. Więc diagnozy nie ma. A moze to była kwestia stresu, okaże się jescze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko a czy te badania na 3 dc muszą być zrobione w 3 dniu czy może jest jakaś granica 3-5 dzien.tak myślę o tym bo gdy wypadnie sobota klub niedziela to pozamiatane będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dokładnie nie wiem, słyszałam , że 3 dc, ale dziewczynu Ci odpowiedzą, bo robily te badanka. Jak miałam po raz pierwszy robione LH i FSH, to ich wzajemny stosunek był ok (musi być w granicach 1), miesściły się w normie, ale były w jej górnej granicy. Co stwarzało niebezpieczeństwo wyczerpywania sie rezerwy jajnikowej. Za kilka miesiący badanie powtórzyłam i wyszło ok. Lekaraka z Novum powiedziała mi, że być może to pierwsze badanie było zbyt późno zrobione (może to był dzień dalszy niż 3 dc, dziwne :-( ) i dlatego poziom był wyższy, bo te hormony rosną wraz z kolojenymi dniami cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella jeszcze sie nie zapisałam. mam zamiar dzis zadzwonic. Tylko nie wiem na jaki dzień cyklu bo chciałabym zobaczyc czy jest pęcherzyk. A ile czasu on rośnie, czy jak pojde 10 lub 11 dc to bedzie juz widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy cyklach 27-28 dniowych byłam przekonana, że owulacją mam 14-15 dc, ale na wizytę zapisałm się 9 dc i co? okazało się, że pęcherzyka ma już 18 mm i następnego dnia dostałam pregnyl, aby pęcherzyk napewno pękł. Więc owulację miałam prawdopodobnie 11 dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) pozdrowienia dla kazdej z Was:) ❤️ Mam nadzieje ze foli jest juz po:):):) Oby szybciutko do Nas wrociła:) U mnei zero objawów ,powiem Wam szczerze ze nawet ich nie doszukuje.... Nie wiem co mnie dopadło..... nawet nie wiem jaki mam teraz sluz:p chyba w 100% jestem przekonana ze za pozno byly przytulanki i to całkowicie odebrało mi nadzieje..... ale co dziwne ...mysle sobie trudno...... jem ten duphaston ,czuje sie dobrze, daję czadu na siłowni:P i poki co to nie mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja do pracy się zawijam niestety foli odezwij sie kochana jak tylko będziesz mogła. pa pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
co tu dzisiaj takie pustki?! Enigma trzymam kciuki, aby to fasolka wysyłała Ci sygnały spokoju! Ty codziennie tak szalejesz na siłowni? ja dziś spytam ginki o ćwiczenia przy staraniach, zwłaszcza po owulacji...jak nie zapomnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka nadzeii
🌻 WITAJCIE DZIEWUSZKI[ kwiat] Dziekuje wszystkim za zdjęcia....maklady chyba tylko Twojego jeszcze nieee mam....bascha123@interia.pl u mnie po staremu, nic się nie zmieniło, humorek dopisuje , że ho,ho,hooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, wyślę Ci wieczorkiem, jak nie zapomnę, bo w pracy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Estelko, Monik, Enigma, Iza, Maklady, Asia, Granini, Zabajona, Anka witam ! ( mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam ). Dziekuje dziewczyny za fotki Estelko jakie jedno ? Ja wyslalam Ci wiecej ale skoro nie dostalas to powtorze maila :) Ciekawe jak tam Foli i czy sie dzis do nas odezwie, juz nie moge sie doczekac jak opowie jak bylo :) Moja mala od wczoraj tak szaleje, ze juz mam dosc, zebro mam skopane ze szkoda gadac, nawet zgiac sie nie moge bo tak boli. Az wczoraj maz sie zdziwil, ze mala ma tyle sily. Wczoraj malenka dostala od kolezanki i jej meza rozowiotka rameczke na zdjecie w ksztalcie sukieneczki i z napisem \" girl \" a do tego najmniejszy rozmiar bucikow nike sa przepiekne !!! Jeszce nie widzialam takich bucikow :) Smiechu bylo co nie miara i tak ukladam wszystkie rzeczy dla naszej kruszynki i chce, zeby byla juz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej! Dziękuję Wam za ładne zdjęcia :) :) :) ja muszę zrobić sobie sesję zdjęciową bo mam swoje nie aktualne fotki, i wtedy też Wam wyśle :D idę zrobić sobie jakąś kanapeczkę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny......ja niestety na chwilke bo młynu u mnie ciag dalszy....Iskierko ogromne buziaki dla CIebie....Sysiu fajnie ze sie odezwałaś co u Ciebie jak maleństwo? witam wszyskie kolezanki i czytelniczki....pozdrawiam, niebawem napisze co u mnie ?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! A co tu takie pustki ? Wszystkie takie zapracowane czy co ? :):):) Ja zasiadlam do kompa w nadziei, ze sobie z kims pogadam a tu nie ma nikogo. Zaraz zrobie sobie kawke i mam nadzieje, ze w tym czasie ktoras sie odezwie :) Ana pozdrowionka :)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu a jak tam Twoje samopoczucie ? Jakies mdlosci ? Mam nadzieje, ze nie, jedz, jedz niech dzidzia rosnie :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystki!!!! 🌼 Ty masz moniczko skopane żebro, a ja dolne okolice, chyba łącznie z pęcherzem, bo mi tak wyszło, że mi sie dzidzia poodwracała i siezdi na swojej pupce i ładuje nóżkami w dół ;) :D nie nalezy to do największych przyjemności, szczególnie w okolicach 3 nad ranem.. ale cóż, tak musi być, ważne że z dzieckiem wszystko w porządku, a że mama ciut niewyspana... mała kawa z rana załatwia sprawę ;) przesyłam porcyjkę fluidów: *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 15 minut smażyłam tą wypowiedź, nie lubię okresu przed świętami, bo roboty jest tyle że hej!!!! jeszcze sobie powinnam wsadzić piórko w tyłek, będzie już całkiem wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! jeeeeejku, ale nudy!!! mam mało pracy , a muszę siedzieć...na szczęście za 40 minutek wychodzę. Chętnie wzięłabym od kogoś jakąś interseującą robótkę :-) Foli, ma chyba dzisiaj inseminację, bo jakby miała wczoraj, to pewnie już by się dziś odezwała...jejku, żeby jej się udało,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! jeeeeejku, ale nudy!!! mam mało pracy , a muszę siedzieć...na szczęście za 40 minutek wychodzę. Chętnie wzięłabym od kogoś jakąś interesującą robótkę :-) Foli, ma chyba dzisiaj inseminację, bo jakby miała wczoraj, to pewnie już by się dziś odezwała...żeby jej się udało,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×