Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

enigmus zdjecie poproszę szybciutko dziś na polsacie jest program interwencja na temat in vitro,coś na temat ze rząd nie chce reundowac leczenia. już wszystkiego chć w tej polsce ludzi pozbawić.dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop ,gzdie wy jesteście dziewczynki? wpadnę chyba później.dzisiaj jestem ,,dołkowata\"(czyli dzien smutniatsy)trudno,jutro może będzie lepiej? idę sobie gary pozmywać hi hi na pocieszenie!bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. :) :) Czytam Was cały czas dokładnie... a jak już przeczytam to brakuje czasu na napisanie czegokolwiek :) Tym razem się udało... Kubuś wyzdrowiał i mam dziś trochę czasu dla siebie (właśnie jest z tatusiem na angieslkim). Komu trzeba pogratulowałam na GG :) To było niesamowite - jak przeczytałam to włosy mi się zjerzyły i najnormalniej w świecie popłakałam się !!!! ;) Ja nie mogłam wytrzymać i zrobiłam (durna baba ze mnie) test. Wiedziałam, że nie było nawet odrobinki szansy a i tak mnie skusiło. Aj ... no cóż. W przyszłym tygodniu muszę iść na wizytę z wynikami nasionkowymi męża i zobaczymy. Miłego wieczoru ... całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik nie ma to jak gary na pocieszenie :) Jutro kolejny dzień, a ten kolejny zawsze może być lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już jestem to wszystkie zrobiły papa :) No cóż... Pogadam sama ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem... Wszystkie poszłyście oglądać KLAN. Hmmmm... taaaa... to ja tyż idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Granini ! Ja jestem ale pewnie Ciebie juz nie ma co ? Nie przejmuj sie a powinnas dostac klapa za niecierpliwosc w testowaniu zabciu. Ale glowka do gory bo szansa jeszcze jest, moze powtorzysz pozniej test i bedzie powod do radosci co ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik30 ! A co Tobie kotku jest ? Nie dolkuj sie zabko, tylko sie usmiechnij i od razu lepiej sie poczujesz :) A mycie naczyn swoja droga tez mnie uspakaja :) Caluski dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moniczka taki smutas,wiesz jak to jest jak nie wychodzi to czego by sie chciało a ty granni w którym dc jesteś ,że cie skusiło kochana? jak tam po klanie?hi hi czyżby jeszcze trwał? ja z luteinką pod jezykiem,ale wstrętne to coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zarazie wkurzę!!!!! dzięki za fotki :) dziewczynki:) ❤️ ja od godzxiny probuje posłac a ten cholerny tlen..płata mi figle...... posle z domu bo normalnie godzine łaczył sie z serwerem:) Boze ciekawe co z foli....... laski lece na siłkę bo przez ta pizze wygladam jakbym była juz w 3 miesiacu:p:p:p klikne wieczorkiem.... aaa monik ja juz usg nei bede miaal bo pecherxyki pękły ,... i czekam teraz na @ albo na fasolke.... raczej spodziewam sie @...... papatki do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to enigma myknij do nas później,to troszkę o czymś wesołym może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny! Ja dopiero wróciłam z pracki i czytałąm Was prawie godzinę :) Ja też poproszę o fotki (molendb@wp.pl) chętnie odeślę. A u mnie 9dc a temp spadła oj spadła więc oczywiście nic nie rozumiem wszystko okaże się w środę na usg.Foliczku trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beti ! My sie jeszcze nie znamy ale milo, ze jestes z nami :) Bo z nami jest razniej i weselej :) Przesle Ci fotki, zebys mogla zobaczyc jak wygladam w ostatnich dniach przed rozwiazaniem :) Pozdrawiam i zycze szybkiego zafasolkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moniś bo ja tu jestem od niedawna przyślij fotki to się możę zapatrzę :) no i moje odwieczne pytanie: długo się staraliście? Ps ktoś tu niedawno pisał o forumna temat prolaktyny a nie mogę znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 30 dc a mam 34. Tylko jestem pewna, że nic nie będzie bo zupełnie nie było takiej możliwości. Raczej w następnym coś może się udać (jak z nasionkami męża będzie wszystko ok) bo będziemy pod \"obserwacją\" a u mnie powinno być już wszystko ok. A mi podeślesz ... ? plissssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę bo chcą, żebym zagrała w \"makao\" chociaż jestem na nich maksymalnie wkurzona. Jeszcze napiszę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granni a ja ci wreszcie wysłałam czy nie moje foto? moniczka a masz jakieś nowe zdjęcia? to wyślij i mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na chwilę, bo muszę brać się za sprzatnie mieszkanka :-( Moniś nie dostałam żadnych Twoich fotek, Monik30 a Ty też miałAś mi dosłać jakieś zdjątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka ja dostałam twoje ,a ja Ci nie wysłałam? już się gubię w tym wszystkim,napisz bo jeśli nie doszły to ci wyśle raz jeszcze.dałabym sobie głowę uciać ,że wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dzisiaj słabo z frekwencją gdzie Wy się wszystkie podziewacie? Moni80 wysłałam Ci fotki mam nadzieję że doszły. Ja jutro rano wybieram się na badanie prolaktyny, jakieś wskazówki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×