Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Biedna gusiu wspolczuje kopniakow :):):) ale tak jak piszesz wazne, ze dzidzia zdrowa i ruchliwa :) A ja sladem Sysi kanapke wcielam i teraz popijam kawke :) Gusiu a Ty kochana tak sie nie przemeczaj bo nie wolno Ci !!! Wiem, ze korci to, ze tu brudno, tam za duzo kurzus ie nazbieralo czy okna maja zacieki ale nie przemecz sie bo potem mozesz , czego absolutnie Ci nie zycze, tak jak ja, Suzinka czy Sysia dostac skurczy, wyladowac w szpitalu i brac do konca ciazy tabletki. Dlatego prosze Cie odpusc sobie przedswiateczne forsowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estelko ! No wlasnie tez mysle o Foli i nie moge sie doczekac jak sie odezwie. Ja tez nie lubie sie nudzic w pracy, wole miec urwanie glowy bo wtedy czas bardzo szybko leci i nim sie czlowiek spostrzeze juz mozna isc do domku. Zycze Ci, zeby czas szybko minal i zebys mogla sobie juz spokojnie wrocic do domku :) Narobilas mi smaka na szalenstwo kupowania swoim opowiadaniem o zakupach. Chmyyyy ale jednak wstrzymam sie z zakupami dla siebie po porodzie bo juz nie mam sensu, zebym sobie jakies ciuszki kupowala bo nie wiem ile potrzeba czasu zebym wrocila do swojego rozmiaru S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Moniś pewnie szybko zrzucisz!!!! ja to się nie mogę doczekać, ale nie powrotu do domu, ale wizyty w Novum. Prosto po pracy jadę, ciekawe co z moim pęcherzykiem i ciekawe ile czasu jeszcze minie zanim zostanie postawiona diagnoza naszej niepłodności, echhhh, trzeba czekać ... no i kiedy i mnie będzie taki Bąbel bombardował nóżkami...na razie cieszę sie ciążą mojej bratowej, ale pewnie zrobi mi się ciut przykro, jak jej brzuszek będzie już widoczny, a ja będe latała od lekarza do lekarza...a może jednak szybciutko się uda...szkoda, że takich rzeczy nie można wiedzieć. Monika, te maleńkie adidaski muszę być boskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko jak chcesz je zobaczyc to zaraz Ci wysle fotke :) No i powodzenia na wizycie w Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty moniś wiesz, że porządki na nowym ieszkaniu mi się szykują??? pisałam już? że w ta sobotę sie chcemy przeprowadzić???? ale masz rację, okna m mama umyje, tato juz z mężem posprzątali kuchnię i wstępnie pokoje rany, jak mnie to cieszy :D o tak: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się kurde za porządki wzięłam bo mi jakoś brudno było i w końcu mogę usiąść :) bo plecki zaczęły boleć od schylania :P a to dobrze że nie tylko mój synek jest takim zbójem, wasze dzieciaczki widzę że też lubią kopać, wchodzić pod żebra i kręcić się kopiąc wszystko do okoła :D ja to nie mogę leżeć na boku bo wciska mi tedy tam nogi i muszę się podnosić bo boję się że zrobie mu krzywdę dlatego całe boki i żebra mam skopane ale już niedługo :D :D :D a tak w ogóle to dobrze się czuję, choc pogoda sprawia że chce mi się lulać a tak to naszczęście nie mam skurczy i tabletki mi pomagają ;) ;) ;) AnA - ja czekam na fasolkę Twoją i wiem że teraz wszystkie po kolei będziecie nam tu oznajmiać o dwóch kreseczkach :D Monia - Ty się kobietko trzymaj jeszcze troszkę a dzidzia będzie przy Tobie 🌻 cała zdrowa i śliczna po mamie :D Gusia - Znam ten ból ja dzięki swojemu nerwusowi to chodzę co chwilę siusiu tak swojej mamci umila życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam żeby Wam oznajmić tylko że spóźniała mi sie @ ale własnie przylazła, no cóż moze nastęonym razem, poszukam tabelki i poprawie ją ......dzięki Sysiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) własnie zeżarłam:):):) cała czekoladke :( na obiad:p pycha...../. mniam mniam....... ja kupe robotki mam w pracy:) ale zerkam pozdrawiam Was :) i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana skarbie tak mi przykro ale nastepny cykl jest przed Toba :) Badz optymistka a wszystko sie uda :)🌻🌻🌻🌻🌻 Gusiu milej przeprowadzki, wyobrazam sobie jak bardzo cieszysz sie z wlasnego mieszkanka :) Sysiu nie przemeczaj sie tak pamietaj, ze Ci nie wolno !! :):):) Estelko odezwij sie :) Asienko a Ty gdzie sie podziewasz ? Foli daj znac jak najszybciej bo sie strasznie niecierpliwie ! Reszta dziewczyn co wy wakacje sobie zrobilyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie z mezem skrecilam lozeczko i teraz stoi w naszej sypialni. Jeszcze tylko kupic posciel, poszewki i juz gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Moniczka80.....wiem ze tak bedzie nie teraz to za miesiąc uda sie na pewno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma jak Ty to robisz ? Mozesz sobie pozwolic na takie jedzonko jak pizza, czekolada a figurke masz jak modelka tylko pozazdroscic pozytywnie oczywiscie :):):) Nie pracuj tak intensywnie, wogole widze, ze prowadzisz bardzo intensywny tryb zycia jak ja przed zajsciem w ciaze a potem ciezko mi bylo zwolnic tempa ale myszka wywalczyla sobie sama zeby mama zwolnila i dala na luz z praca i trybem zycia. Mam nadzieje, ze i Ciebie wkrotce fasoleczka pohamuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana z tego co widze w tabelce staracie sie dopiero 4 m-ce odpusc sobie ten nastepny cykl, niczego nie kontroluj, nie obserwuj, nie monitoruj i nie planuj staranek. Wyluzuj totalnie i postaraj sie o tym nie myslec. Tyle razy juz opisywalam jak bylo w moim przypadku, jak tylko odpuscilam to zaraz fasolka sie pojawila sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Moniczka80 za rade.....postaram sie tak zrobić idą siweta fajna atmosfera no zobaczymy co ma byc to bedzie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo moniczko i ana:) ana glowa do gory... ja w tym cyklu nie jestem wogole nastawiona ..powiem Wam ze nawet to teraz \"olewam\" juz pisałam wczesniej ze sama nei wiem flaczego.... nawet testu nie mam ochoty zrobic i bete tez nie..... Jakos w głowi mi pozostało to ze przytulalismy sie dzien po owu -wiec nie licze na cud..... Ana ❤️ Foli........ ❤️ moze foli dzisiaj juz wroci???? i kuknie do nas??????? Moniczko..... ja juz jakos taka jestem ze jem jem i spalam...... moj maz mowi ze je jem wiecej od niego...... potrafie zjesc 2 czekolady na raz!!!! i wypic cole 2 litrowa!!!!!! a jak byłam dzieckiem to wołali za mna : anemia kostnica:( Teraz juz nie:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem :-) Aniu, tak mi przykro! a może Mikołaj przyniesie Ci dzidzię, to już w następnym cyklu :-) Moniś, pewnie, że chcę zdjęie i bucików i łóżeczka, bo ja kocham oglądać bobaskowe rzeczy :-) Enigmaa, ja Cię podziwiam z tym jedzeniem ;-) ja juz tydzień nie jem słodyczy i widać, brzuch bardziej płaski :-) ale teraz nie będe ćwiczyła brzuszkó i innych spięć, bo jak będzie fasolka, to jej moge zaszkodzić. Ale zawsze pozostają aeroby :-) No i tez właśnie zjadłam batonika :-)mąz mi kupiła na siłowni, proteinowego bez cukru :-) dla sportowców ;-) Foli, Foooliiiiii, odezwij się! a teraz o sobie, jestem po USF. Iza dla Ciebie informacja - usg w Novum kosztuje 60 plm. Czyli w tym miesiącu zapłaciłam 130 pln za pierwszą wizytę, 8 pln za pregnyl i 60 pln za kolejne usg +monitoring za 200 pln, nawet nie tak drogo :-) no więc ;-) pęcherzyk pięknie pękł :-) teraz mam brać luteinkę przez 12 dni i jak nie przyjdzie @, ro w poniedziałek 12 grudnia zatestować :-) No i zobaczymy czy coś z tego cyklu wyjdzie, nie nastawiam się (jak na razie ;-) ), bo to bez sensu, ajk bobo ma być to będzie :-) a jeśli @ przyjdzie (a kysz, a kysz) to mężul na badanka, a ja na kolejny monitoring 9.10 dc i tyle :-) TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc estellko:))) przez Ciebie!!!!! prawie sie posikałam ze śmiechu znowu jak zobaczyłam... to byłam ja........:p:p:p Słuchaj ,sory ze wtrącę ale dlaczego kazali brac Ci luteinke? skoro duphaston jest lepszy?????? hmmmm? poza tym moj gin kazal mi brac 3 dni po przytulankach bo jak sie bierze za wczesnie to moze byc zle dla ewent zarodka bo cos tam wytwarza i dopiero jak juz dojdzie do zapłodnienia to wtedy luteinka lub duphaston duphaston to ponoc zagraniczny odpowiednik luteinki i ponoc lepszy, tak słyszałam od mojego gina hmmmm..... wiesz cosik na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko..... ay zamierzasz rodzdzic naturalnie czy ze znieczuleniem zewnątrzoponowym? bo ja napewno jakby co ze znieczuleniem :p albo cesarka cykor ze mnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dostałam luteinę, zawsze ją brałam. Ginka pytała czy dobrze toleruje ją mój organizm, powiedziałam, że tak i mi przepisała :-) Enigma ja miałam podany pregnyl w sobotę, gdy pęcherzyk miał około 20 mmm, podejrzewam, że owulacja była w niedzielę (po odczuciach mokro, ślisko, ;-) ) dziś jest już wtorek i dziś wieczorkiem ma wziąć pierwszą tabletkę. No, ona jest lekarzem specjalistą od niepłodności i chyba wie co robi :-o a co Ty wiesz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, ale fajne te buciczki! boskie :-) ide pichcić obiad, dziś pikantne skrzydełka (tak mi się zachciało :-) ) później się odezwę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak owu była juz w sobotkę lub niedzielkę to oki,termin brania sie zgadza.....:) tylko nie wiem czemu skoro ponoc duphaston jest lepszy podaja luteinke??? nie wiem .. duphaston kosztuje ok 30zl za 10 tabletek a ile luteinka???? aaaa ja mialam owu w czwartek a duphaston zaczęłam brac w niedzielke:) az do .... @..... a kysz !!! a kysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinka na receptę 6 złociszy Enigmaaa oby ta wstręciucha nie przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ..estellka:) oby nie przylazła....:):):) lecę na siłkę:) aaaa maklady? monik? iskierka? ktora zaczyna testowac??????? i kiedy?????? do wieczorka papatki:) foollllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiii odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmus ! Nie biore znieczulenia bo jakos chce przezyc swiadomie ten porod, naturalnie, Wiem, ze moze podczas bolesnych skorczy sama bede siebie za to przeklinala ale czytalam swietna ksiazke pt.\"Odrodzone Narodziny\" ( autora nie pamietam jakis chyba Michael Odont czy jakos tak) i calkiem zmienil moj poglad na temat porodu goraco polecam te ksiazke !!! I tam czytalam , ze znieczulenie ktore bierze matka ma negatywny wplyw na dzidziusia ale kazdy robi jak chce i nikogo nie namawiam na nic a juz bron Boze nie potepiam. Estelko fotke lozeczka przesle jak juz bedzie kompletne, tzn. z kolderka i posciela :) Foooolinku !!! Odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie......🌻 AnA tak mi przykro , a juz miałam nadzieję, to dla Ciebie Skarbeńku❤️👄 nic straconego, napewno szczęscie usmiechnie sie i do Ciebie, jesteś Kochana❤️ Enigmusia ja nieeeeee testuję mówiłam ....poczekam na kolezanki, a na koncu ogłoszę moje niespodzianki..... Estelko jestem dobrej myśli....cicho sza!!!!!!!! Foli gdzie jestes ????!!!!!! ODEZWIJ SIĘ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko ❤️ a kiedy miałas w takim razie testowac??? lub powinnas testowac?:P cos Ty mi tu za bardzo tajemnicza Jestes...?????? moniczko:) uuuuu to odwazna z Ciebie dziewczynka........ ja to jak chodzę na usg to umieram z..... no własnei nie wiec z czego ale umieram:p nic nie boli :P chodzę tam jakby po bułki rano hihihihi tak często:P a za kazdym razem mam cykora isciskam męsnie:p:p:p wteddy moj gin mowi zebym pscila miesnie no to jak puszcze to tak chce mi sie smac ze chichram:P i on wtedy nie moze mnie zbadac bo \"rusza mu sie obraz na usg\" hihihihihih i co ja poradze ..taki cykor ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik!!!!!!!!!!!! gdzie Jestes?????? co nowego u Ciebie?????? follllliiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!! a Ty ????? halo halo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co z Wami, gdzie jesteście? ale skrzydełka były pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne :-) Iskierko co to za tajemnice, dzięl się nimi natychmiast z koleżankami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Iskierka ma 38 dc ! i ani widu @ robisłaś test? czy nie chcesz o tym pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×