Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

🌻 Witajcie Koleżanki🌻 U mnie juz po @ i nowy cykl, moze tym razem sie uda, musi!!!!! Dzisiaj 2dc...🌻🌻 Foli tak mi przykro...:-((( Estelka w Tobie jest szansa...... Enigmus 🌻 AnA a dla Ciebie mam worek ogromniastych buziaków👄👄👄🌻🌻🌻🌻 a tak wogólę to ja z AnA odpoczywamy od forum , ja raz na jakis czas tu wpadnę przeczytam i zdaje relację AnA ........... mam nadzieje , ze nas rozumiecie,,,przyjdzie taki dzień, chwila , że ogłosimy swoje wyniczki pozytywne....:-))) Pozdrawiam Was serdecznie, AnA również papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie Elff nic nie wskazuje na ciążę, a wszystko na @. Nie mam żadnych upławów poza niewielką ilością niepłodengo śluzu, żadnego rozkojarzenia, zgagi, tylko piersi jak zawsze bolą i brzuchal jak zawsze przed @ powiększony:-( Cóż, kolejny rok starań. Oby tylko nie zajęły one całego roku... Obyśmy wszystkie starające się mogły w przyszłym roku obok wigilijnego stołu postawić łóżeczko z dzidziusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Hej dziewczynki główki do góry. Foli Estelka na teściku 1 kreseczka , ale @ jeszcze nie przyszła wiec nie traćmy nadziei że macie miesiąc do tyłu. Trzymam ogromniaste kciuki i będzie dobrze. Estellko czy jak bierzesz luteinę to po czy boli cię brzuch bo ja biorę 8 dzień i mam takie dziwne boleści trudno je opisać - coś na @ albo jakbym była głodna i miała ssanie wżołądku. Nie wiecie co to może być. GŁODNA NIE JESTEM BO ZJADŁAM ŚJUŻ DRUGIE ŚNIADANKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć iskierko ❤️ no własnie wczoraj pytałam o Anę.... ja jakos wole byc na forum bo tutaj jest bardzo milutko:) i mozna porozmawiac:) kurcze ja chyba tez wyslę męza do urologa...... halo pedagog...... a co konkretnie urolog podał męzowi?? w jaki sposob Wam pomogł???? witam nowe kolezanki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, mnie wtym cyklu bolał i pobolewa brzuch małpowo, ale ja myślę, ze to raczej po pregnylu. Chociaż jak brałam samą luteinę to też brzuch mnie pobolewał, kurcze...mnie bardzo często brzuch pobolewa, taka moja \"uroda\" :-( niezależnie od dnia cyklu :-( a teraz już nie biorę luteiny, w niedzielę wzięłam ostatnią, a że dotąd @ przychodziła trzeciego dnia po odstawieniu luteiny, więc jutro powinna zawitać, ależ mam długą faze lutealną - już 16 dni! ale to się chyba w normie mieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos nasienia, mój mąż dostawał antybiotyk w czopkach, kórego nazwy nie pamietam i Permixon, do tego Androvit ... a do urologa warto się wybrac, na pewno on nie zawsze może pomóc, ale warto spróbować ... podobno przy np, zapapleniu prostaty sa problemy z ilością i ruchliwością ... mogą być problemy z żylakami, z zatkanymi nasieniowodami ... na wiele rzeczy coś można poradzić ... a ktoś tu pisał o ruchlwości, podobno wit. C pomaga ... ale jeśli pzyczyny jest poważniejsza, to pewnie niekoniecznie .... Dziewczyny, jakbyście chciały o cos pytć, to piszcie na maila, albo na topiku Chcę mieć dziecko, bo ja tu do Was tylko czasem zaglądam, i mogę przegapić, jak coś napiszecie pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, my nie mamy szans naturalnie, tylko insemiancja :( Cześć Iskierka :) Mam nadzieję, że ten odpoczynek wam pomoże. Pozdrów Anę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pedagog :) estelka, będę trzymać kciuki jutro:) Dobrze ze twój mąż nie musi tam iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, on ze mną pójdzie, tzn.zawiezie mnie, bo ja ofiara losu ;-) nie mam prawa jazdy :-( ale robaki będą juz w pojemniczku. Musimy się streszczać, bo od zamknięcia nasionek w pojemniczku do zawiezienia do kliniki mamy max 30 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Foli nie biorę clo tylko luteinę dowcipną i bromergon. Ale jest mi tak dziwnie ciężko opisać może to nie brzuch tylko na wysokości żołądka tak z boku kłuje boli ćmi sama nie wiem jak opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella zapomniałam ci napisać wczoraj sie cholernie wkurzyłam na tą ginkę z Novum bo dała mi recept na luteinę i bromergon pełnopłatne zamiast za luteinę zapłacić 6 zł płaciłam 18 podobno pieczątka musi być a ona mi jej nie dała. Mówie ci jak sie wściekłam , tyle kasy się płaci a ona nie uważa jak wystawia trecepty a jeszcze mało tego jak byliśmy w Novum i siedzieliśmy już w gabinecie po opóżnionej godzinie wizyty to pani gina nas wyprosiła bo jeszcze jakaś pilna pani przyszła oczywiście pacjentka - nie do pomyślenia tez byłam zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, no to skandal - bazuja na opinii, ale widac wcale się nie starają. Wczoraj koleżanka mi pisała, że była na wizycie w Novum wzięła recepty, a dopiero w aptece koło domu zorientowała się, że nie ma tam czegoś wpisanego, własnie jej danych czy pieczątki i musiała jechać przez calutka Warszawę po porawkę na recepcie. To skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Estelka to zdarza sie chyba w każdej klinice z tego co czytałam, jest tyle pacjentów, że to dla nich rutyna, ciągle w pośpiechu. chciałoby się trochę rozmowy, pocieszenia ale nie ma czasu na wdawanie się w dyskusje, ja to poniekąd rozumiem ale z tą receptą to powinna bardziej uważać bo niepotrzebnie kłopot robi komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Skandal i to jaki. Ale wykupiłam tą receptę bo co miałam jechac taki kawał. Ja mieszkam w Wawrze a ty Estellko też jesteś z Warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu, ale mnie brzuch boli, nawet nospa coś nie chce pomóc. Boję się, że mogło mi się zrobic coś niedobrego :-( coś za długo ten brzuch mnie boli :-( chyba, że bardzo agresywna @ się szykuje, czuję, że nieźle da mi popalić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 77
czemu foli nie macie szans naturalnie, podpobno nawet z kiepskiem nasieniem jest szansa, w sumie to wystarczy jeden ruchliwy plemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brzuch zaczyna boleć. I z tego wszystkiego zrobiłam sobie pyszną kawkę i nawet spałaszowałam małego czekoladowego mikołaja, którego wczoraj powiesiłam w pracy na choince:-) Co prawda lekarz zakazał mi bezwzględnie w mojej diecie słodyczy, owoców etc. Ale co tam, jakoś trzeba się pocieszyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, naturalnie staraliśmy się ponad 2 lata wiec lekarze mają rację, że naturalnie się nie uda, chyba że urolog pomoże, mój maż za pierwszym razem miał 5mln plemników z czego 1 mln ruchliwych to jest niewiele, ledwo na inseminację się łapiemy, nie wiem czy na in vitro się nie skończy. Za drugim razem miał 9mln ale 10% ruchliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przestał boleć i moze dzisiaj nie dostanę już tylko jutro, wolałabym dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny symptom nie na fasolkę: kawka bardzo mi smakuje i w ogóle mnie nie odrzuca. Trzeba pozbywać się resztek złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wypiłam :-) bo mi głowa pękała a po kawce pomogło! Żeby ta kawka na ból brzucha pomogła...a może ja mam wrzody na żołądku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rano przed zrobienie testu było mi tak niedobrze ale to chyba ze zdenerwowania i niewyspania bo nie mogłam zasnąć a jak się udało to budziłam się co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×